Yarbay
19 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun zamandır aklımda aslında bu konu ama, hem vakit ayıramadığımdan, hem de daha ilgili bir arkadaşımız açar belki düşüncesiyle, bu zamana kadar kaldı.
Kısmet bugüneymiş

Konunun özü ; ana sayfa da bolca gördüğümüz "acaba hangi çantayı alsam?" sorusuna ve konu müdavimlerinin çantasında neler olduğunu merak edenlere
ya da "çantam da neler olmalı ?" diye düşünenlere ışık tutar diye düşünüyorum.

Vira Bismillah diyerek çantamla ya da çantalarımla başlıyorum

Günlük Çantam

Crumpler 5 million dollars home (yani bence de garip ama çantanın adı bu )

Minolta AF 5000 | Minolta 35-70mm | Minolta Program 1800 AF
Nikon FM2n | Nikon 50mm Ai-s f/1,4
Sony Nex 5N | e mount 16mm pancake | e mount 18-55
Zeiss Planar T 85mm f/1,4
Lenspen
2 Adet Film
Minolta ve FM2 den birini alıyorum.Yani 3 gövdeyi aynı anda hiç almadım yanıma.
Çanta alır mı peki derseniz hiç denemedim açıkçası, merak eden olursa dener, yazarım.

Seyahat Çantam

Lowepro Mini Trekker AW (Artık üretilmiyor zannedersem )

Nikon FM2n | Nikon 50 mm Ai-s f/1.4 | Nikon D700
Fotga Kumanda | Hava Pompası | Lenspen | ilford pan 100 | Varta Accu 2700 mAH | b&w nd filter 110 | Nikon SB-900
Kingston Compact Flash | Sandisk Compact Flash |Nikon Yedek Pil | Nikon CA-2 Filtreler
Nikon Fisheye 16mm | Nikon 28mm AF-D | Nikon 50mm f/1.4 G | Zeiss Planar T 85mm f1.4 ZF.2 | Nikon 105 VR Micro | Nikon 70-300 VR
Uzunca bir süredir beklenen güncellemeyi yapmış Enrique kardeşimiz ellerine sağlık.Youtube dan video indirme problemi şimdilik sona erdi.Başka alternatifleri olsa da bence bunun üstüne yok.Test ettim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.İsteyenler

TIKLASIN VDOWNLOADER
Hd yayın şimdilik yalan olunca bende vestel uydu kampanyalı lig tv paketini aldım.
Aldım almasına da gelen receiver benim emektar goldmaster 8400 cim receiver'ın yanında görüntü kalitesi yönünden bariz olarak zayıf kaldı.Bende kartı kendi cihazımda kullansam sorun olur mu dediğimde digiturk ün
şifre çözücü olarak cryphto works yazılımını kullandığını eğer cihazım bu yazılımı içeriyorsa sorun olmayacağını söylediler.Hakikaten taktım problem yok görüntü geldi.
Fakat özellikle maç yayını sırasında "Cam start ediliyor" ibaresini sık sık ekranda görmeye başladım.Tabi bu esnada ekran kararıyor ve görüntü alamıyorum.20 saniye civarında sürmese katlanacağım ama sık sık 20 saniyeler beni germeye başladı.
Digiturk ün verdiği receiver ı kullanmak istemiyorum.Acaba yazılım vs güncellemesiyle bunu aşabilirmiyim ?
Honda pazar payını arttırdı !Japon otomobil üreticisi Honda, Türkiye'deki pazar payını arttırdı.

15 Ağustos 2007 12:34
--------------------------------------------------------------------------------
Honda Türkiye, yılın 7 aylık döneminde pazar payını yüzde 6,7'ye çıkardı.

Honda Türkiye'den yapılan yazılı açıklamaya göre şirket, Türkiye binek otomobil pazarında yaşanan gerilemeye karşın Ocak - Temmuz döneminde satışlarını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20,4 oranında artırdı.

Aynı dönemde Honda Türkiye, binek otomobil pazar payını da yüzde 4,2'den yüzde 6,7'ye çıkardı.

''Şirketin yakaladığı başarıda'' Türkiye'de satılan tüm Honda otomobillerin garanti süresinin 6 yıla çıkarılmasının etkili olduğu belirtildi.
5+1,DTS,Optik Ses,Hdmi,Usb,12 bit/ 108 Mhz,720p /1080i DVD Player
Çok şey istemiyorum umarım.Acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var...
...
Burada baz olarak almanızı istediğim batarya süresi,boyut olarak küçüklük ve tabi ki fiyat olarak uygunluk.
Marka önemli değil.Zaten 2. telefon olarak kullanılacak.Tabi kamera olacak mı ? Bluetooth istiyor musun?3G de olsun mu ? ve bunun gibi sorular olabilir diye baştan belirteyim tabi ki fiyat performansı gözönüne almamız lazım.Başlıkta da dediğimiz gibi.EN İYİ 2.TELEFON.Bu arada kullandığım telefon N 70.
Arkadaşlar önümüzdeki hafta alacağım.Ama hangisini ? 1.4i Elite Full (otomatik vites hariç) jazz mı? Yoksa yeni corsa 1.4i Enjoy mu?
Fiyatları kafa kafaya.Yani fiyatı cevap verirken baz olarak almayın...
Arkadaşlar GS-FB derbisinden önce salona kurulacak 106 ekran plazma alacağız.Limit 2000 euro.Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız seviniriz...
İnanılmazdı başta ama hellas usa yı duman etti.Hayatımda seyrettiğim en güzel 10 maçtan biriydi.Amerikalılar sürklase oldu.İlginç olansa Japonların usa yı tutmalarıydı.Adamlar yunanlıları yuhaladılar açıkça usa yı desteklediler.Maçtan sonra mağrur dream team görülmeye değerdi.Neyse yunanistan'ı tutma maceram fazla uzun sürmedi.Finalde İspanya taraftarıyız.Ama sürpriz olmazsa komşu işi götürdü gibi...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.462
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 127.946 (Bu ay: 132)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 258 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.