Yüzbaşı
15 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar
pazar gunu bimeksten ARCHOS ARNOVA 7C G2 tableti aldim ancak alirken archos un google la anlasmasi olmadigini bilmiyordum.
Markanin kendi forumlarinda market kurmayi ya da rom atmayi anlatan bikac topic ya da site linkleri var ancak hicbirinde sonuca ulasamadim. Bu tableti kullanan ya da cozum hakkinda bilgisi olan bana yardim edebilecek birileri var midir simdiden cok tesekkur ederim
merhaba arkadaşlar
bir tanıdığımdan aldım kullanmadığı sony clie peg sj30 cihazı
şarj aleti, usb kablosu vs yok çalışır durumda olduğunu söyledi
pilini mi değiştirmem gerekiyor yoksa şarj aleti var mıdır
varsa nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim...
merhaba arkadaşlar
biraz önce ses sistemleri bölümünde bir arkadaşa yardımcı olurken aklıma geldi. hemen eski amfimi takıp hala mı diye denedim ve evet hala. laptop ım prize takılıyken amfiyi bağladığımda hoparlörlerden fan çalışır gibi ses geliyor prizden çıkarınca yani pilde çalışırken böyle bir sorun yok masaüstü pcde de böyle bir sorun olmuyor sebebi nedir acaba bir fikri olan var mı?
amfim hazır devreden lehimlenmiş bir amfi. amfi için kullandığım güç kaynağı da normal 12v bir adaptör direk bağlı. fazla ayrıntı veremiyorum çünkü bu sistemi çok eskiden kullanıyordum tam olarak bileşenleri hatırlamıyorum.
merhaba arkadaşlar
konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum ama ufak tefek diy çalışmalarına ilgim war ve laptopuma cooler pad yapmak istiyorum bunun için saf alüminyum plakaya ihtiyacım war izmirde nereden bulabilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
merhaba arkadaşlar
biraz farklı bir başlık oldu ama
hemen maruzatımı dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım
winamp a plug in olarak jammix enhancer kullanıyordum(her zaman olmasa da arada canım derim basslar istediğinde aktif ediyordum)
kısa süre önce laptop aldım ve vistayla geldi xp ye çeviremedim mecbur vistadan dewam ediyorum
müzik dinlemek için yine winamp kullanıyorum ama jammix enhancer ı ilk yükledikten sonra açtım sonra açamadım
yani aktif edince çalışıyor ancak kontrol ekranını açamıyorum
bunun bir çözümü var mı? sil bi daha yükle diyebilirsiniz denedim teşekkürler şimdiden...
merhaba arkadaşlar
başlıkta modelini yazdığım toshiba laptop ı kullanıyorum bu gün s-video dan TV ye bağlantı kurarak film izlemek istedim

bağlamak istediğim TV telefunken marka 2000 yılında alınmış eski tip crt ancak bağlantıyı kuramadım bir türlü

Fn+F5 yaparak lcd+tv yi seçiyorum ancak bir türlü görüntü tv ye gelmiyor

çözünürlük farkından falan mı kaynaklanıyor acaba diye 800x600 çözünürlükte bile denedim ama nafile

ati nin catalyst control center dan aktif ediyorum ama onu da kabul etmiyor...

bu arada kullandığım s-video kablosunda hiçbir problem yok eminim eski laptop umda (HP compaq nx6125) denedim gayet düzgün çalışıyor

ancak şöyle bir fark war hp nin s-video çıkışında 6 delik var benimkinde ise 4

kullandığım kablo da 4 pinli

soru kısmına gelmek gerekirse eksik yaptığım bir ayar mı war yoksa s-video çıkışımda mı bir problem war kullananlar tarif ederse yapmam gerekenleri sevinirim cevaplar için şimdiden teşekkürler...
merhaba arkadaşlar

1996 model uno s marka otomobilime fren balata seti almak istiyorum izmirde nerden bulabilirim ve fiyat aralığı ne olur bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...
- Harddisk kapasitesi (malum, divx arşivi)
- Yüksek performans (dreamweaver, fireworks, photoshop, cuteftp, winamp, firefox gibi programları aynı anda kaldıracak seviyede olmalı)
- Sorunsuz wireless
- Isınma problemi olmamalı (elbette ısınacaktır fakat sürekli reset atan bir makine istemiyorum)
- Ekran kartı çok dandik olmamalı (son teknoloji oyunlar oynamasam da arada bir nfs tarzı oyunlar oynarım)
- XP driver sorunu olmamalı (vista kullanmak istemiyorum aldığım giib xp yükliycem sorun çıkartsın istemiyorum)
- asus ve toshiba tercihimdir
- bütçem ise max 1800YTL

çok şey istiyorsun bu fiyata bulamazsın gibi şeyler söylerseniz servis sorunu olmadığı sürece diğer markalara da yönelebilirim. şimdiden teşekkürler
merhaba arkadaşlar
bilgisayarıma format atarken windows yükleme sırasında ağ yüklenirken elektrikler kesildi 1 saat kadar sonra elektrikler geldiğinde yeniden windows kurdum şu an pc m normal çalışıyor ancak hard disk im 2 ye bölünmüş haldeydi c ve d olmak üzere şu an d yi görmüyor ve ben formattan önce bütün verilerimin yedeğini d ye almıştım onları kurtarmalıyım çok acillll nasıl kurtarabilirim? ne yapmalıyım? ya da kurtarabilir miyim? yardımınıza çok ihtiyacım war şimdiden teşekkür ederim
merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere açmışımdır umarım yanlışsa şimdiden özür dilerim

sorum gelmek gerekirse başlıkta da yazdığım gibi 99 model bir broadway rni ye sahibim lpg taktırmak istiyorum bir süredir araştırıyorum kimi tek noktadan enjeksiyonlu olduğu için sıralı taktırman şart değil diyor kimi de sıralı taktırmazsan randıman alamazsın diyor fiyatlar ile ilgili de 1500YTL civarı istiyorlar sıralılar için sanırım atiker de kampanya varmış ama herhangi bir yerde fiyat bilgisine ulaşamadım.

bana bu arabaya hangisinin daha uygun olacağını söyleyebilirseniz bir de izmir de oturuyorum ben en kalitelisi hangisidir ve mümkünse taktırabileceğim güwendiğiniz bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim cevaplar için şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 818
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 38.657 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.