Şimdi Ara

İzmir'de Akaryakıt İstasyonu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir Manavkuyu'da oturuyorum. Dizel araç kullanıyoruz ve dizel yakıt için İzmir'deki güvenilir akaryakıt istasyonlarından bulabildiklerim şunlar;
    Opet Seçkar Manavkuyu
    Total Gaziemir(Total'in kendi istasyonuymuş)
    Shell Üçkuyular
    Shell Güzelbahçe(Shell'in kendi istasyonuymuş)

Bunların arasından evimin dibinde olan Opet Seçkar tabiki en mantıklısı fakat bilmediğim Manavkuyu civarında başka akaryakıt istasyonu var mıdır tavsiye ettiğiniz?

Total'den ve Shell'den yakıt almak için bu kadar yol yapmaya değer mi? Opet'e göre arada ciddi fark var mıdır?

TEB Total kartımız var ve anında %5 indirim alabiliyoruz buna benzer bir indirim Opet'te yada Shell'de var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiper-Man -- 31 Ocak 2016; 21:06:15 >

• Ege üniversitesi kavşağındaki Türkiye petrolleri nden alıyorum sürekli %3 indirim de var gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: parietale

Ege üniversitesi kavşağındaki Türkiye petrolleri nden alıyorum sürekli %3 indirim de var gayet memnunum
    Tepekule'ye giderken BP var (Gamaş Petrol). Haftasonları alt limitsiz %6 indirim yapıyorlar benzin ve mazota... BP genel merkeze gizli test yaptırmışlığım var, mazotu temiz. Özkanlar öğretmen evine gelirken yine bir BP var ismini hatırlamıyorum; onlar da 150 TL üzeri alımlarda indirimli fiyattan veriyorlar (fiyatları aklımda değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortarxl -- 1 Şubat 2016; 9:35:33 >
  • Üçkuyular Shell şahıs istasyonu.
    Sadece Güzelbahçe'deki Shell kendi istasyonu.
  • Seçkar mı ? Ustam uzak dur benim aracım benzinli olduğu için rahat alıyorum dizele pek kefil olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedo4747

Seçkar mı ? Ustam uzak dur benim aracım benzinli olduğu için rahat alıyorum dizele pek kefil olmam
    Yazları Menemen çıkışında ki Total'den kışları ise halkapınar girişindeki bpetten alıyorum. İki istasyonda %10 civarı indirimli satıyor. 100 bin km yaptım sorun yok şimdilik.
  • Sağolun hocam düzeltme için.

Hocam öğretmen evi ve salhane metrodaki bpler bana çok yakın. İkisinin ortasında oturuyorum zaten. Öğretmen evinin oradaki istasyon tadilata girdi hatta yenileniyor şimdi fakat bpnin yakıtı nasıldır hiç bilmiyorum. Performansı mı fazladır menzili mi uzundur? 125TL üzerinde indirim almak için önceden anlaşma mı gerekiyor nasıl oluyor biraz daha açıklayabilir misiniz?

Seçkar için neden böyle bir yorum yaptınız hocam açıklar mısınız? İnternetten gördüğüm kadarıyla Ege Bölgesi'nde birinci seçilmiş müşteri memnuniyeti açısından.
  • parietale kullanıcısına yanıt
    Kaç keredir bornova tp gidiyorum indirim kartı için.Elimizde yok diyorlar.Müşteri hizmetlerini aradım.Yeni kartlar şubatta gelebilir dedi.O da kesin değil.Türkiyede dağıtımı durdurmuşlar kaç aydır.Bende merakla bekliyorum gelmesini.Tp yerine şimdilik mersinlideki batınak petrolden alıyorum.Benzini haftanın bir günü 3.90 dan alıyorum.
  • Ustam ben asla kimsenin işine çamur atmam asla. Ama bildiğimi söylerim hatırlarsanız ilk açıldığında kaç arabada sıkıntı yaptı bu arada bizde petrolcüyüz :)
  • vedo4747 V kullanıcısına yanıt
    O zaman hocam bu çevreden bildiğin güvenilir istasyon tavsiyen var mı? Yakınlarda Total olsa hiç düşünmeyeceğim ama yok işte.
  • Ustam bende osmangazideyim bp olur o otobandaki shellde asla sıkıntı cıkmaz ama shell nitro bulursan uzaksa eğer varille al çünkü o aracı uçurur bide araç nedir
  • Shell nitro tmmdr
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Üçkuyular Shell şahıs istasyonu.

Üçkuyular shell şahıs değil turcas a ait, güzelbahçe shell gibi. Bana göre bir numara üçkuyular shell ( Bilmeyenler için küçük shell, gerçi diğeride opet oldu ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

quote:

Üçkuyular Shell şahıs istasyonu.

Üçkuyular shell şahıs değil turcas a ait, güzelbahçe shell gibi. Bana göre bir numara üçkuyular shell ( Bilmeyenler için küçük shell, gerçi diğeride opet oldu ).

Alıntıları Göster
    ucuz ve güvenilir istiyorsan
    çınarlı aytemiz emircanlar ve halkapınar bpet'ten alabilirsin,çevremde en az 5-6 tane araç yıllardır alıyor hiçbir sorun olmadı

• vedo4747 V kullanıcısına yanıt
    Araç Peugeot 508 1.6 e-hdi hocam.
  • Shell nitro kaliteli yakıt
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Üçkuyular Shell; Mag petrol istasyon işletmeciliği olarak yazıyor fişte. Shell Türkiye'ye ait değil.
  • Depo boşken gideceksiniz; en az 150 TL (125 TL'den 150 TL'ye yükseltmişler malesef) mazot alacaksınız o kadar. Öncesinde herhangi bir anlaşma yapmanıza gerek yok. Performans ve menzili üzmez. Yok ben depo fullemem diyorsanız cumartesi-pazar günleri gamaş petrolden alt limit olmadan %6 indirimli mazot alırsınız daha önce dediğim gibi.
  • Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için. İstasyonu arayıp sordum eurodiselde 150TL üstü alımlarda 5 kuruş indirim olduğu söylendi bu da %1.5 gibi bir rakama tekabül ediyor. Tepekulenin oradan almak daha mantıklı bu durumda.
  • quote:

Üçkuyular Shell; Mag petrol istasyon işletmeciliği olarak yazıyor fişte. Shell Türkiye'ye ait değil.

Güzelyalı girişindeki istasyondan bahsediyorum, bu istasyon ve güzelbahçe istasyonu shell turcas işletiyordu en son 2 ay önce yakıt aldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.