Şimdi Ara

LPG İÇİN İSTASYON TAVSİYESİ (ANKARA-2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara ' da LPG için hangi istasyonları tercih ediyorsunuz ve menzil /performans olarak önerdiğiniz yerler var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iskitler milangaz. şuan 2.21 den gaz satıyor 5 yıldır bir sorun yaşamadım.
  • İstanbul Yolundaki Milangaz güzel. Ama sakın Lukoil'den almayın arabanın performansı 10-20 beygir düşüyür, hava basıyor olabilirler. En iyi performans içinse Aygaz otogazı öneririm. Diğerlerine göre biraz pahalı ama en iyi performansı veren o. En iyi menzil içinse Shell'deki otogazı öneririm.
  • Akköprü Adese yanındaki Kadoil 2,29 tl. Uzun zamandır alıyorum sorun yaşamadım.
  • Kurtuluş Shell hakkında fikri olan ?

• Ostim güvenalgaz gayet iyi 2.19 temiz.
  • alamre kullanıcısına yanıt
    Kurtuluş shell kurtuluşta olduğu için bile güzeldir hocam :) Gençliğimin en güzel 4 yılı orada geçti :)

Şaka bir yana herhangi bilgim yok o zaman ancak ankaraya binerdik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alamre

Kurtuluş Shell hakkında fikri olan ?

Hocam evim o tarafta olduğu için sabah gaz az kalmışsa alıyorum oradan genelde. En son 2.39'a satıyorlardı, Shell'lerin bazıları 2.53'e satıyor hâlen, genel olarak ucuz yani biraz daha. Memnunum yani ben, menzil olsun performans olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 25 Mayıs 2017; 22:54:9 >
  • Genelde Opet ve Aygaz tercih ediyorum ama aklınızda bulunsun sakın Kazım Karabekir caddesinde ki Opet den ucuz diye almayın arabanın performansını öyle bir düşürdü ki üstüne 2 kere dolum yaptırdım anca düzeldi
  • Sadece konya yolundaki opeti denedim , böyle bir sorun yaşamadım , tavsiyeniz için teşekkürler @ByCRiMiNaL.

Evet biraz ucuz olunca sormak istedim ben de @mebrar

İlahi hocam, ankaray candır :) @bozak07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alamre -- 25 Mayıs 2017; 23:1:21 >
  • aygaz otogaz performansı kesinlikle artırmıyor hatta bir miktar düşürüyor.şahsi fikrim shell gazdan şaşmayın.performans ve menzil on numara.test edildi defalarca onaylandı.
  • alamre kullanıcısına yanıt
    Rica ederim şahsen benim otomobil(Getz) Opet'in gazını seviyor Bp'nin gazıda performans olarak iyi genelde sorun çıkartmıyor ama bende rolantide çok titreme yaratıyor ve Opet'e göre menzil olarakda farkediyor azda olsa ayrıca yine aklınızda bulunsun ben Keçiören Etlik tarafında bulunduğum için genelde Ovacık yozgat bulvarındanki opet'den gaz alıyorum ancak o yolda karşılıklı iki tane opet var birisi Forum Avm çevre yoluna gidiş diğeri dönüş tarafında ben sahiplerini aynı kişi zannediyordum fakat farklı kişiler ve Forum Avm'ye gidiş yönündekinden aldığımda araba çok az gitti büyük ihtimal hava basıyorlar tavsiyem dönüş yolundaki Yozgat bulvarına ordaki Opet'den almaları faydalarına olucaktır genelde ordan alırım ve hiç sıkıntı çıkmadı.
  • en ucuz bendderesi kalegaz,,adesenin yanındaki bizamanlar ucuzdu ama oda cozuttu ,,,shell gazı iydir ama pahalı ben kalegazdan alıyorum bir sorun yaşamadım
  • ByCRiMiNaL. kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş gerçekten , sağolun

• kesinlikle Şaşmaz Güvenal Gaz süper kalite süper hizmet 7/24 çay var
  • Pahalı gaz alırken Opet, Shell ve PO istasyonlarını kullandım. İçlerinde PO gaz hem arabanın menzilinde hem de çekişinde karbüratörlü motor olduğu halde farkını belli ediyordu. Belki de ucuz gaz kadar ekonomik de olmuştur. Mecbur kalmadıkça ucuz gaz alıyorum.

Ucuz alırken marka aramıyorum, fiyata bakıyorum. Türkiye Petrolleri, Kadoil, Milangaz, Mogaz, Termo istasyonlarından aldım. Denk gelseydi İpragaz denemek isterdim ama bir türlü kısmet olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Kemal Geliyorum -- 2 Aralık 2017; 8:7:14 >
  • İstanbul yolunda javpet po var. Benzini hep oradan alıyoruz emin çekişde fark ettiriyor. Shell den aldık kayaşdan dandik benzin çekmşyor. Her istasyonun yakıtı farklı yani normalde shell yeni yakıtları çıkdı ama istasyon şahıs olduğu için yakıtlar ve lpg farklı oluyor. Arabaya ocak ayında gaz taktırcam javpetin gazını da deneyin gerçi hep benzin aldık ama lpg taktırırsak haber veririm

• Tavsiye Edebileceğim Yerler

Bestekar Sokak Opet

Bilkent Shell

İskitler Shell

İstanbul Yolu JavPet Petrol Ofisi

Eskişehir Yolu BP ( Performans olarak iyi lakin menzil düşük )

Ankamall Karşısı Milangaz

Konya Yolu Petrol Ofisi

Akyurtu geçerken Esenboğa havaalanına giden yoldaki Petrol Ofisi

Zorda kalmadıkça almamanız gereken yerler

Dumlupınar Bulvarı üzeri Petrol Ofisi

Lukoil ( İstasyon farketmiyor )

Beşevler Shell ( Bayilik olduğu için pahalı satıyolar kalitesi aynı )

Kazım Karabekir Caddesi üzeri Opet ( Sadece LPG satan istasyon )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.