Şimdi Ara

İzmir'de Akaryakıt İstasyonu Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 gün 17 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hiper-Man (5 mesaj) vedo4747 (5 mesaj) mortarxl (2 mesaj) falcon86 (2 mesaj) nazım55 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (16 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4128 Mesaj
    Ben de istasyon arayışı içerisindeyim. Manavkuyu'da ikame ediyorum ve genelde shell'den alırdım. Bu civardaki istasyonlardan fakat geçen ay yakıt filtresinden 1 litre su çıkınca artık almamaya başladım. Ankara caddesindeki kavuklar shell mesela almayın oradan. Zaman zaman Pars'tan da alırdım ama artık oradan da almayacağım. Bahsedildiği gibi Seçkar opet'ten aldım ikidir. Total'i övüyorlar ancak bu civarda total yok maalesef. Bp de pek tercih edilir durmuyor rağbet edildiğini göremedim. Petrol ofisi de bir başka seçenek tabi bu değerlendirmeleri istasyona göre yapmak lazım. Mesele istasyonda bitiyor. Öneriye açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2204 Mesaj
    Kamil Tunca Bulvarındaki Shell'de çok iyi ve bildigim kadariyla Shellin kendi istasyonu. Hgs satisi izmirdeki shellerde sadece orada var mesela.

|
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Gaziemir Akçay caddesi (Kocatürk koleji karşısı) BP.(no:56 olan) Yazdan beri yaklaşık 3 depodur ordan alıyorum.BP petrolleri a.ş. hiç sorun yaşamadım.Kendi istasyonu.Ayrıca Gaziemir total de bir ara kendi istasyonu idi.Şimdi ne durumda bilmiyorum.Bir de üçyol shell (bana yakın) migros karşısı Türkiye'deki en iyi 20 shell'den birisi imiş.Taksici tayfası mazotu ordan alıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3513 Mesaj
    Hepsi aynı kardeşş .istasyon it uğursuz gibi durmuyosa al geç.ben ucuz ucuz alıyorum hiçbişey olmadı şükür.

|
    |
  • Yarbay
    3054 Mesaj
    Bunları çok düşünclmeye gerek yok. İzmir merkezde bilindik nereden alırsan al sıkıntı yaşamassin. Ben uzun yıllardır hangisinde kredi kartı kampanyası varsa alırım hiç sorun yaşamadım. Çok çok bi fark da hissetmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Arkadaş tavsiyesiyle hatay tarafındaki Eva petrolden alıyorum. İndirim gelmeden önce 6.09 du.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,180
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.