Şimdi Ara

İzlanda-Türkiye |Dünya Kupası Elemeleri| Saat 21:45 ANA KONU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
4
Favori
11.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kassady

En acı durum da mobilde konu 35 sayfa olmus tum ulke futbolla yatip kalkiyo , sokaktaki en boş işsiz gucsuz adami cevirseniz bile futbol hakkinda size saatlerce bilgi ve akil verir ama 76 milyon ulkede 10 tane top oynayabilrn adam cikmiyor. Adamlarin nufusu bizim tek bir ilimiz kadar bile degil. Utanmasi gereken sadece fatih terim degil bu vasifsiz halktir.

vasıfsız halkmı??2 yıl beşiktaş altyapısında arkadaşla top koşturduk seçmeler olucak şu zaman olucak bu zaman şu hoca gelicek bu gelicek diye diye 2 yıl oyaladılar vasıfsız olan halk değil tamamıyla bu işin başındaki para babalarıdır parayı alıp yatmak yerine azıcık altyapılara önem verseler sokakta top koşturan bi ton yetenekli çocuk var onlara öncülük etseler bak işte sen o zaman gör nasıl top oynuyor milli takım.
  • her şeyi geçtim sanki çok zengin ülkeymişiz gibi teknik direktörlere futbolculara verilen milyonlara yanarım, adam günde 30.000 lira kazanıyor günde şu futbol denen saçmalık tamamen yasaklansa keşke
  • Adamlar evire çevire yendiler. Bi ara dedim 6 geliyor.
  • Sözleşme detaylarını bilmiyorum diyor yalan da söylüyor artık fatih bey ayda trilyon kazanıyor dalga geçtiğiniz izlandanın hocası yılda 220 bin euro kazanıyor yazık ülkede her şey para olmuş bir ülke milli takımında nasıl prim diye tartışma çıkar hangi milli takım direktörüne aylık trilyon verilir ? Para işin içine girdi mi bitiyor takım ruhsuz fatih egolu muhabirlere laf soktuğunu karizma olduğunu falan sanıyor yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Prim verilecek birileri var ise, üzerinde TÜRK bayrağı ile sahada dolaşan değil, sırtında 40 kg lik çanta ile dağlarda vatanı için dolaşan kahramanlara verilmelidir. Beş yıldızlı otellerde kalıp ferrarilerle gezenlere değil, taşlarda yatıp tanklarla vatan için çarpışanlara verilmelidir. Hergece başka bir hatuna sarılıp yatanlara değil, nöbette silahına sarılıp mevzi alan kardeşlerimize verilmelidir. Rabbim vatanı ve bayrağı için canını feda edenlerin mekanını cennet eylesin, bizleri de cahilliklerimizden dolayı affetsin inşallah....

eyvallah arkadasım ağzına sağlık derim sağolasın
  • benim anlamadığım şey fatih kaç yıldır milli takımın başında hala bir iskelet takım kurmayı başaramadı.
  • Fatih Terim başarılı diyenler,Bakın'da başarılarını görün

Ben başarı görmüyorum,Siz nasıl başarı görüyorsunuz ?

• biz ne zaman kötü olduğumuz bir işte günlük 30000 tl kazanacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Prim verilecek birileri var ise, üzerinde TÜRK bayrağı ile sahada dolaşan değil, sırtında 40 kg lik çanta ile dağlarda vatanı için dolaşan kahramanlara verilmelidir. Beş yıldızlı otellerde kalıp ferrarilerle gezenlere değil, taşlarda yatıp tanklarla vatan için çarpışanlara verilmelidir. Hergece başka bir hatuna sarılıp yatanlara değil, nöbette silahına sarılıp mevzi alan kardeşlerimize verilmelidir. Rabbim vatanı ve bayrağı için canını feda edenlerin mekanını cennet eylesin, bizleri de cahilliklerimizden dolayı affetsin inşallah....

Ağzına yüreğine eline sağlık, sonuna kadar dibine kadar haklısınız. Her sayfada herkese hatırlatılmalı bence yazdıklarınız.
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    bir şey dikkatimi çekti messi'nin bu şekilde yaklaşık 30 tane attığı pas izledim, ancak 1 ya da 2 tanesi gol oldu, arkadaşın paslarını gole çevirebilecek bir makine olsa ronaldo'yu geçerdi. forvetin tek yapması gereken el kaldırmak. messi gerisini hallediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: resevil

biz ne zaman kötü olduğumuz bir işte günlük 30000 tl kazanacağız?

yıldırım demirören gibi bir patron bulduğumuz zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

bir şey dikkatimi çekti messi'nin bu şekilde yaklaşık 30 tane attığı pas izledim, ancak 1 ya da 2 tanesi gol oldu, arkadaşın paslarını gole çevirebilecek bir makine olsa ronaldo'yu geçerdi. forvetin tek yapması gereken el kaldırmak. messi gerisini hallediyor

aynen öyle.

Barcelona maçlarını takip ediyor musun bilmiyorum fakat suarez ve neymar hıyarları bu adamın her maç 2-3 tane gol pasını saçma sapan harcıyorlar.Görsen g.tunle gülersin kaçan pozisyonlara.

Suarez geçen sezon ronaldoyu geçip gol kralı oldu ,bunda messinin pasları büyük önem taşıyor .Biraz akıllı olsa 60 golü geçerdi ligde.
  • Omer Toprak gibi basit bir stoper görmedim, çok kötü oyuncu. Canlı izlemedigin zaman Bundesliga stoperi diyorsun, az çok FM oynamışsan sağlam defans diyorsun. Ama izledik gördük resmen orta sınıf savunma oyuncusu.

• Bu adamın Euro2008başarısı ney? Ardanın isviçreye attığı savunmaya çarpan son saniye golü mu? Cechin topu elinden kaçırması mı? Semihin son salise golü mü? Adam şansa bala maç kazanmakta çığır açan ilk insan

• ne dedi bir daha söyle yüksek sesle ! Tanklar ateş ede ede halkın üzerine.Bu sözde imparator mu dedi? Daha da Davos'a gelmem.Bunu da böyle bilesiniz.Dünya 5 den türk halkıda fatih den büyüktür.Böyle buyurdu zerdüş ve kavgam.
  • Fatih o ağzın bükülsün böyle çekilsin inşallah oyunculara taktik vereme

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    açıkçası hiç takip etmiyorum videoyu hazırlayan arkadaş da gol olmayan pasları özellikle seçmiş olamaz. o yüzden ben de pasların boşa gittiğini düşündüm. bütün bunlara rağmen adam oynuyor. helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Fatih o ağzın bükülsün böyle çekilsin inşallah oyunculara taktik vereme

Bükülmesine gerek yok. Zaten taktik veremiyor.

• Milli takımı en son 2008 de izledim ondan sonrası hikaye
    Sizde benim gibi yapın izlemeyin strese girmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 22 Aralık 2016; 13:53:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğlene doğru bir yorum yapmıştım.

O yoruma ilave olarak ; Fatih Terim 'in ağız burun ve egoların sunduğu milli takım 'ın son bulmasını istirham ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 10 Ekim 2016; 15:11:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.