Şimdi Ara

İyi Partili Ağıralioğlu, Troll Tokatlıyor.Mp4 Hd İzle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
7.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohhhhhhh içimin yağları eridi. Konuya gelecek trollerin mesajlarını iyi okuyun şimdi İyi Partili Ağıralioğlu, Troll Tokatlıyor.Mp4 Hd İzle 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP KİTLESİ KADAR İKİ YÜZLÜ BİR TOPLULUK YOKTUR.

BİR ADAM BEN AKPLİYİM DİYORSA ONA MESAFELİ YAKLAŞIYORUM.

ULAN SENİN PARTİN YILLARCA ÖNCE APO GÜZZELLEMELERİ YAPARKEN NİYE SESİNİZ ÇIKMIYORDU?

BEN ARTIK SAYGI FALANDA DUYMUYORUM. HDPLİLER BİLE DAHA DÜRÜST HİÇ OLMAZDA AÇIK AÇIK AMAÇLARINI SÖYLÜYOLAR.

Akpliler kafasız deyince kızıyorsunuz abi. Yani verdikleri tepkiler akpnin propaganda lafları hep

Bu yıllar öncede böyleydi şimdide böyle. Aynı şeyi bu forumda bizde çok yaşadık

Balyoz, ergenekonda pkk lı tanıklığında askerler yargılandı biz burada karşı çıktığımızda yandaş kitle darbeci olmakla suçladı bizi.

Cemaati eleştirdik din düşmanı olduk.

Barış süreci dediler bu sefer de savaş yanlısı olduk. Atatürk'e hakaret edilirken Öcalan övüyorlardı. Ben hiçbir karadenizlinin ses çıkardığını görmedim.

• Devlet adamıysa yanılamazsın öyle bir lüksün YOK.

• Güzel cevap vermiş öyle insan yanılamaz mı diye kıvırmak yok yaptığının ardında ya duracaksın ya durmayacaksın. Aklı başına gelmiştir umarım.

• kapağı yiyince nasıl ciyaklıyor İyi Partili Ağıralioğlu, Troll Tokatlıyor.Mp4 Hd İzle 

• Başlarda kameraya dönüp gülümseyerek aklı sıra soktuğu lafın hazzını yaşıyor, sonra cevabı alınca mavi ekran vermiş :)

• Farkında mısınız son günlerde İYİ Parti'nin üzerine oynuyorlar hata yapmalarını bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 21 Mayıs 2021; 14:56:1 >
  • pudra şekerini çekince böyle rezil olunuyor. pudra şekerini çeke çeke konuşmayın.

• Milyonlarca insanın geleceğini yöneten bir yapının, yanılmaya lüksü var mı?

evet insan yanılabilir.

Ama göz göre göre yıllarca söylenen şeylere, 1 yanıl 2 yanıl nedir bu? muz cumhuriyeti mi burası?

Liyakatsizliğin beceriksizliğin adı ne zamandan beri yanılmak oldu?

• link nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Farkında mısınız son günlerde İYİ Parti'nin üzerine oynuyorlar hata yapmalarını bekliyorlar.

Oyları artan İYİ parti.CHP nin oyları öyle artmıyor. Birde malum partiden oy alma oranları daha yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

link nerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan/

Milyonlarca insanın geleceğini yöneten bir yapının, yanılmaya lüksü var mı?

evet insan yanılabilir.

Ama göz göre göre yıllarca söylenen şeylere, 1 yanıl 2 yanıl nedir bu? muz cumhuriyeti mi burası?

Liyakatsizliğin beceriksizliğin adı ne zamandan beri yanılmak oldu?

+1 katılıyorum. Yalnılsa bile bedelini ödemek zorunda, hesabını vermek zorunda. Yanına kâr kalıyor, adaletsizlik ve utanmazlık diz boyu. İnsanın midesi bulanıyor şunları gördükçe. Bu nasıl pişkinliktir be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar rezil falan olmaz. Şimdi sorun ona suçlu oldukları için beni kovdular der havalara girer.

• 👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 22 Mayıs 2021; 19:11:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

Başlarda kameraya dönüp gülümseyerek aklı sıra soktuğu lafın hazzını yaşıyor, sonra cevabı alınca mavi ekran vermiş :)

Yemin ederim o bakış, o sırıtış var ya... İşte her şeyi o anlatıyor. Cahil ama kurnaz. En yakın komşusunun kuyusunu acımadan kazabilecek biri.

Müslüman mı? Elhamdülillah... Peki dinin emrettiği en temel şeyleri üç kuruş için yamultur mu? Tabi ki...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Farkında mısınız son günlerde İYİ Parti'nin üzerine oynuyorlar hata yapmalarını bekliyorlar.

Son günlerle alakası yok. Chp'nin yıllardır korktuğu için gidemediği yerlere iyi parti gitmeye başladı. Karadeniz ve güney doğuya seferler düzenlediler. Şu an bölgedeki korkmuş maaşlı troller bu yüzden saldırmaya başladılar.

• Kero yine tokat şov he

• Klasik akplilerin güzel bir örneği olmuş eleman. Yalnız bir akp li, bu kadar çok yanılma ve kandırılmanın arkasına sığınabilir. En ufak şeyde kandırıldık, yanıldık, dolandırıldık İyi Partili Ağıralioğlu, Troll Tokatlıyor.Mp4 Hd İzle 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.