Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
32.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa dinledim gerçekten değişik olmuş.beğendim
  • sireno52 kullanıcısına yanıt
    Lo he he onun için mi hiç bir peygamber mekkeye gitmemiş hacc etmemiş hepsi ibrahimden sonra ! ne oldu?ibrahim gerçeği mi sakladı onlardan?e o zaman şenliğe bak ishakta peygamber ama gitmemiş bak ya israilde peygamber ama gitmemiş bak bide yusuf var gitmemiş acep nedendir?kudüs madem ki ilk kıbleniz o halde KABE neden ADEMDEN 40 yıl önce yapılmış EMMİ cevap ver hele 😥😥😥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Benim için yahudide arapta aynı beş kuruş etmez OSMANLI İSE TÜRKLÜĞÜN BAĞRINA SAPLANMIŞ BİR HANÇER arapların hizmetçisi olmuş iğrenç bir yapı TÜRKLÜĞÜ MAHVETTİ.işte sizin gibiler saİT nursiyi alim yapar adam diyor ki benim kitaplarım allahtandır dolayısı ile müslümanlar beni kabul etmedikleri için şeytandır.siz anca bu kadarını bilirsiniz BIDI BIDI ayrıca ben yahudi değilim KÜRDÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 21 Mayıs 2018; 18:26:10 >
  • bilgem kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim ben seni çözemedim senin mezhebine

Şimdi de meshep mi çıktı yani hiç bir şeye cevap vermedin meshebi öne sürdün oldu mu şimdi.Bak diyeyim ben TÜRK AŞIĞI BİR KÜRDÜM 1000 YILDIR onlarla tanışıyoruz onların vatanında zulm görmedik hiç onlarla savaşmadık en sonunda KARDEŞ OLDUK.atalarım selahaadin ve ALP ARSLANdır ayrıca benim ile yaradanım arasında HALİFEM ADEM VARDIR oysa senin ile yaradanının arasında KABE DENEN TAŞ VARDIR.sen bi daha düşün ve tevbe suresi 105 bütün meallere bakarak oku o ayetin içinde 2 tanrı var özellikle "SONRA"kelimesinden sonraki KİM?bi daha düşün

• En az %70
  • MaşaAllah İP bu reklam işlerini çok iyi yapıyor ama hedef hep gençler ve tabiri caizse cehapeliler. Üzgünüm ama kazanmaya yetmez, ama çabalarını takdir ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı. Ama bunun yeri bambaşka.

• Ağla, çıldır, kudur gidiyorsunuz

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt
    Akpli değilim ama seçimi akp alacak. çok da şaapma yani. seçimden sonra editlerim.
  • budur mükemmel olmuş bir partiden böyle bir şarkı çıkması gerçekten İYİ şeyler oluyor dedirtiyor...
  • Güzel bir şarkı Dombıradan Receeeeeeeeeeep Tayyip Erdoğaaaaaan diye şarkı çıkartıp saçma sapan bir şey yapmaktansa seçim şarkısı olmasa dahi dinlenebilecek böyle bir şarkı çıkartmak çok daha iyi

Kelime oyunu mu yaptım acaba
  • Seçimi kazanıp başa gelirlerse, yapacakları hizmetlerde bu hazırladıkları klip gibi kaliteli olursa bizi çok güzel günler bekliyor demektir.
  • halka inememiş. Genç ve belli bir kesime hitap ediyor. Muhalefetin sorunu da bu zaten.
  • Dr.Flareon kullanıcısına yanıt
    İlk seçimde bile %50 küsürle çala çıpra zor aldı, bu seçimde de alır ama babayı
  • Bazı cami minaresi görmeden uyuyamayan arkadaşlara dert olmuş. Kaliteli olduğu yorumlardan anlaşılıyor zaten. Yüzünü fetöye dön olacakmış . Yürü yavrum böyle şeyleri yemiyor artık millet. Yıllarca fetönün kucağında kimler vardı bu millet biliyor arşivlerde kayıtlı 24 hazirandan sonra saatlerce izliyeceğiz tüm türkiye olarak . Bu ülkenin malum partiden kurtulması değil ona inananları rehabilite etmesi lazım yarın a partisi gidicek b gelicek yine bu ezelden cahiller gelip ona inanıcaklar. Ben ömrümün bi 16 yılını daha böyle geçiremem ama, izin vermeyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyince nasıl oluyor ? bu adaylar yıllardır neredeydi ?

• oyum akşenere ilk oyumda son oyumda inşallah pişman olmayı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.