Şimdi Ara

İYİ Parti - Meral Akşener (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
3
Favori
54.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aminoasit

quote:

Orijinalden alıntı: V2

quote:

quote:

quote:

ak partiye oy vermeyelim tamamda bu da fetö sevici niye oy vereyim neden bu forumds bu kadar propagandasi donuyor onu da anlamiyorum. hep ayni kisiler yazik.

"Beş günah vardır ki,keffâreti yoktur.
    Bunlar; Allâh'a şerik koşmak,bi-gayri hakkın adam öldürmak,mümine bühtan ve iftira etmek, muharebe günü kaçmak ve yalan yere yemin ile hakkı iptal etmek."

valla akplilerin nasil feto sevici videolari varsa meralinde var ister iftirade ister baska bir sey de.videolar gercek. var mi buna bi savunman yok. o zaman kimse meral demesin kusura bakmayin.

Atda görelim şu sevici videoları. Bir sevicidir gidiyor... Destekçisi de sempatizanı de. Ama cahil cahil kelimeler kullanıp sansasyon yapmaya çalışma ...

Hiçbir siyasi partiye kendimi ait olarak görmüyorum. Aralarından hangisi ülkenin faydasına bir şey yapacaksa ancak ona oy atarım dahada işim olmaz.

Ama sırf sevicisi olduğunuz partiyi destekleyeceğim diğerini yereceğim diye arkadasında duramayacağınız cümleler (iftiralar) kullanmayın.

zor bir sey degil ki google yaziyorsun meral aksener feto diye cikiyor. birinde feytullah gibi herkezi kucaklayan bir durus sergileyecez gibisinden bir laf ediyir birinde turkce olimpiyati gibi bir seye katilmis fetullahtan alinti yapip onu ovuyor. baska videilarida var deniz fenerinin kapatilnasi ile ilgili konusmasi.

bu kadarina bile vakif olnadan nasil neyi savunuyirsunuz.

onu da kandirmislardir desen gene anlicam.

hatta al sana video belliki ak partili biri hazirlamis carpitmalarda vardir ama konusmalari gercek.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DWpdYDMuwidY&ved=0ahUKEwjuuKD3oIvXAhVGG5oKHXOYBmkQwqsBCC4wBQ&usg=AOvVaw2svFPzRJDS7QZqseyvZKIO

İzliyorum şu an attığın videoyu. Yorum yapacağım sonra.

• Cici parti gibi birşey olmuş

Bizim milletten oy almak istiyosan kestik biçtik modunda olman lazım

Yoksa böyle iyi cici gibi şeyler bizde pek tutmaz

Cem uzan da genç parti kırmuştu sorf isminden dolayı oy vermeyenler vardı bu adam dalga geçiyo millet ile diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros, konseptimi çalmışlar diye mahkemeye vermesin

"Akşener, size iyi gelecek"

yeni parti hayırlı olsun da, bu da Akp'yi başımızdan alamayacak... Keşke seçimler de güçlü bir rakip olsa

Bu arada kendini akıllı sanıp logosunu bilmiyorlar, akıllarınca dalga geçiyorcular için ;kayı boyu sembolü...Diriliş Ertuğrul'da bol bol gördük. Onunla ilgili de kesin birşey yok. Kimi tarihçi ok ve yay sembolu diyor, kimiside
    Oğuz’un iki kolunu Bozokları ve Üçokları temsil ettiği yönünde....

İYİ Parti - Meral Akşener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 25 Ekim 2017; 11:43:45 >

• Tarihe not olarka düşülsün
    An itibariyle hiçbir kanal canlı yayınlamamaktadır.Muhalif tvlerde dahil.
    birisi akp'nin yedek lastiği,diğerisi an itibariyle selülit kremi reklamı yapıyor.
    SİZE AKP MÜSTEHAK!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ak partiye oy vermeyelim tamamda bu da fetö sevici niye oy vereyim neden bu forumds bu kadar propagandasi donuyor onu da anlamiyorum. hep ayni kisiler yazik.

Bunlar; Allâh'a şerik koşmak,bi-gayri hakkın adam öldürmak,mümine bühtan ve iftira etmek, muharebe günü kaçmak ve yalan yere yemin ile hakkı iptal etmek."

valla akplilerin nasil feto sevici videolari varsa meralinde var ister iftirade ister baska bir sey de.videolar gercek. var mi buna bi savunman yok. o zaman kimse meral demesin kusura bakmayin.

Atda görelim şu sevici videoları. Bir sevicidir gidiyor... Destekçisi de sempatizanı de. Ama cahil cahil kelimeler kullanıp sansasyon yapmaya çalışma ...

Hiçbir siyasi partiye kendimi ait olarak görmüyorum. Aralarından hangisi ülkenin faydasına bir şey yapacaksa ancak ona oy atarım dahada işim olmaz.

Ama sırf sevicisi olduğunuz partiyi destekleyeceğim diğerini yereceğim diye arkadasında duramayacağınız cümleler (iftiralar) kullanmayın.

zor bir sey degil ki google yaziyorsun meral aksener feto diye cikiyor. birinde feytullah gibi herkezi kucaklayan bir durus sergileyecez gibisinden bir laf ediyir birinde turkce olimpiyati gibi bir seye katilmis fetullahtan alinti yapip onu ovuyor. baska videilarida var deniz fenerinin kapatilnasi ile ilgili konusmasi.

hatta al sana video belliki ak partili biri hazirlamis carpitmalarda vardir ama konusmalari gercek.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DWpdYDMuwidY&ved=0ahUKEwjuuKD3oIvXAhVGG5oKHXOYBmkQwqsBCC4wBQ&usg=AOvVaw2svFPzRJDS7QZqseyvZKIO

Videoyu izledim. Bundan bu sonucu çıkarıyorsan ve eminsen sana diyecek sözüm yok.

Benim için bir insana yafta yapıştıracak bir delil niteliği taşıyan bir şey değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/15-mayista-mhp-kongresi-yapilacak-mi-137192h.htm

15 nereden geliyor ögren.!

• Haydaa gitti max %5 oyun %3 ü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıbeti ne olur bilinmez lakin sosyal medya da tüm fetöcü hesapların yeni ilahı olarak görülen kişi,ironik yanı bir kısım kendini “Atatürkçü” olarak adlandıranların da bu trene vagon olması

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Tarihe not olarka düşülsün
    An itibariyle hiçbir kanal canlı yayınlamamaktadır.Muhalif tvlerde dahil.
    birisi akp'nin yedek lastiği,diğerisi an itibariyle selülit kremi reklamı yapıyor.
    SİZE AKP MÜSTEHAK!

cnn veriyor

• logo Akparti logosuna benziyor.
  • V2 kullanıcısına yanıt
    ayni tarz konusmalar akplilerinde var onlar icin feto sevici diye dusunuyorken meral aksener icin neden dusunmeyeyim. soylediklerini gordukten sonra sizin hic supeniz yoksa benim de soylecek bir seyim yok.

• Son 20 yıldır hiçbir parti böyle bir medya desteği alamadı. Doğan’ı, FETÖ’sü hepsi bir olmuş parlatıyorlar.
    .
    .

https://store.donanimhaber.com/e6/28/4c/e6284ce43b4516e012c8119830daa9bc.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 25 Ekim 2017; 11:5:20 >
  • Canlı yayın izliyorum son kurucu üyemiz Meral Akşener

Bir umut belirdi ama algıya çok açık bu ülkedeki insanlar HDP ile karşılaşsalar hemen algı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

Son 20 yıldır hiçbir parti böyle bir medya desteği alamadı. Doğan’ı, FETÖ’sü hepsi bir olmuş parlatıyorlar.
    .
    .

https://store.donanimhaber.com/e6/28/4c/e6284ce43b4516e012c8119830daa9bc.jpg

-ne diyem? meselam mahmut mu diyem, şakir?-

önemli bir gelişme de ondan veriyorlar. asıl vermeyenler hain satılmış ordusu.

• quote:

ayni tarz konusmalar akplilerinde var onlar icin feto sevici diye dusunuyorken meral aksener icin neden dusunmeyeyim. soylediklerini gordukten sonra sizin hic supeniz yoksa benim de soylecek bir seyim yok.

Siz derken neciyim ben sen bilirsin onuda söyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 25 Ekim 2017; 11:11:18 >
  • Baxa kullanıcısına yanıt
    ben 15 temmuz la alakali bir sey demedim arkadasim dediklerim yaziyor yazida vidyo ile ilgili carpitma da vardir da dedim.soyledikleri ile ilgili ogretmek istedigin bir sey varsa dinlerim.

• Beyler tutunun AKPliler saldırıyor abooooovvvv nasıl saldırıyorlar ya

Demokrasi var kardeşim parti kuruluyor işte oy vermeyen vermez bu kadar basit.
  • Twitterda troller kudurmuş, saldırmaya yer arıyorlar

Hayırlı, uğurlu olsun.
  • Güneş her mitolojide önemli yere sahiptir. Türklerde de böyle. Sana neyi anımsattığı kimsenin umrunda değil o paçavrayı da kaldır bu sayfada görmek istemiyoruz.
  • quote:

quote:

Siz derken neciyim ben sen bilirsin onuda söyle?

siz derken seni kasdediyorum altinda birsey yok. sonrada yaftalamaktan bahsedersin 😂

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.