Şimdi Ara

İYİ Parti - Meral Akşener (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
54.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda oy verecek bir parti. Yaşasın cumhuriyet ve demokrasi. Fetöcülere ve onların al yapısı olan partiler yerle bir olsun. IYI kayı boyudur. Türk islam çerçevesi içerisinde oluşan bir parti. Hayırlı olsun. Meral Akşenere fetöcü ithamları tamamen oy potansiyelinden korkmaktır. Zira Milliyetçi Hareket Partisi Ak parti fetöye hoca efendi derken hep onun ne halt olduğunu söyledi. Söyledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparegas

Akşener 15 Temmuz'da Başbakan olacağım diyordu sizce bu tesadüf mü bence değil

kanıt göstersene nerde 15 temmuzda başbakan olucam demiş ?
  • Ümit hoca faktörü var,düzgün milliyetçi insanlar var,dinlenebilir bir parti şimdilik,bakalım ne anlatacaklar.

Fetöcü bu diye yorum yapan akp'li arkadaşlar var.Yapmayın,komik görünüyorsunuz

Kandırmak istediğiniz sadece kendinizseniz sıkıntı yok gerçi,alışkınsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

Bu partiye oy atmamın önündeki tek engel, Meral Akşener'den ötürü ortaya atılan Fetö iddiaları. Fetö ile bir bağlarının olmadıklarını sağlam argümanlarla kanıtlayabilirlerse bir sonraki seçimde oy vereceğim parti olacaktır.

Yani fetoyu devlete yerleştirenlere vereceksin oyunu

Doğru Fetö sadece 15 senelik değil, aşağı yukarı 80'lerin sonundan beri aktifliğini her geçen sene arttırmış bir örgüt. Fakat böylesi bir yapılanmanın da 1-2 senede olacağı bence komik bir iddia. Fetö'yü bu kadar palazlandıranlar bellidir o ayrı bir konu. Ben Meral Akşener özelinde konuşuyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Snowizma

quote:

Bu partiye oy atmamın önündeki tek engel, Meral Akşener'den ötürü ortaya atılan Fetö iddiaları. Fetö ile bir bağlarının olmadıklarını sağlam argümanlarla kanıtlayabilirlerse bir sonraki seçimde oy vereceğim parti olacaktır.

Nasıl kanıtlayabilirler sizce? Gereken kınamalar yapıldı, bütün fetöden çile çekmiş isimler kurucular kurulunda, gereken mücadelenin verileceğini söyledi Meral hanım. Daha nasıl bir argüman bekliyorsunuz?
    https://www.youtube.com/watch?v=VtvhTQQvMiE

Mesela bu bir örnek. Kendisinin Feto ile ilişkisi olmuş mudur? Olmuşsa nasıl bir ilişkidir bu? Şu an olmadığını varsayarsak bile o dönemde nasıl bir öneme sahipti bu?

Bir de üstüne basa basa yurtta sulh cihanda sulh lafını 3-5 kez üst üste vurguladığı bir videosu vardı onu bulamadım. Atatürk'ün sözü o ayrı fakat üstüne vurgulayarak söylemesi ve darbe konseyinin adı da 'Yurtta Sulh Konseyi' olması beni işkillendiriyor fazlasıyla.

Buna cevap olarak lütfen şu anki hükümet veya Akp öyle değil mi demeyin, hayatımın hiçbir aşamasında şu anki hükümeti destekleyen ve Akp'ye oy veren biri olmadım.

Cumhurbaşkanı Gül'ün ve Başbakanın desteklediği Türkçe Olimpiyatlarında konuşma yapmış. Ha dönemin Başbakanı da fetodan yargılanacaksa Akşener de yargılansın.

• Albert-Einstein kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kal42kal42 -- 25 Ekim 2017; 18:10:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

quote:

quote:

quote:

Nasıl kanıtlayabilirler sizce? Gereken kınamalar yapıldı, bütün fetöden çile çekmiş isimler kurucular kurulunda, gereken mücadelenin verileceğini söyledi Meral hanım. Daha nasıl bir argüman bekliyorsunuz?

Mesela bu bir örnek. Kendisinin Feto ile ilişkisi olmuş mudur? Olmuşsa nasıl bir ilişkidir bu? Şu an olmadığını varsayarsak bile o dönemde nasıl bir öneme sahipti bu?

Bir de üstüne basa basa yurtta sulh cihanda sulh lafını 3-5 kez üst üste vurguladığı bir videosu vardı onu bulamadım. Atatürk'ün sözü o ayrı fakat üstüne vurgulayarak söylemesi ve darbe konseyinin adı da 'Yurtta Sulh Konseyi' olması beni işkillendiriyor fazlasıyla.

Buna cevap olarak lütfen şu anki hükümet veya Akp öyle değil mi demeyin, hayatımın hiçbir aşamasında şu anki hükümeti destekleyen ve Akp'ye oy veren biri olmadım.

Cumhurbaşkanı Gül'ün ve Başbakanın desteklediği Türkçe Olimpiyatlarında konuşma yapmış. Ha dönemin Başbakanı da fetodan yargılanacaksa Akşener de yargılansın.

Ben Feto cemaatine ve onun kurumlarına kendimi bildim bileli karşı biriyim. O dönemde Akp'nin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor o yüzden. Benim için Feto 17-25 Aralık davasından önce de tehlikeliydi, vatan hainiydi şu anda da öyle.

• aktroller , akepeliler yatsın kalksın bu FETÖ'ye dua etsin.
    15 Temmuz'dan bu yana 1 buçuk yıldır OHAL adı altında istediğiniz atı oynatıyosunuz,
    Bahaneyle tüm muhalifleri, sevmediklerinizi uzaklaştırdınız,
    Sizden olmayanları, beğenmedikleriniz, bok atmak istediklerinizi kolay yoldan karalayabiliyosunuz kanıtsız, sorgusuz, sualsiz,
    OHAL korkusuyla herkesi sindirdiniz, insanlar bırakın yazı yazmayı konuşamaz oldular.

İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi birileri hala çıkabiliyor ve size meydan okuyabiliyorsa , o insanları sevmeseniz bile şikayet etmek yerine birşeyleri değiştirmek için ellerini taşın altına koydukları için takdir etmeniz lazım.
  • quote:

quote:

quote:

Sağ cenahtan herkesin bakın herkesin diyorum feto üzerinden yolu geçmiştir. Bunun inkar edilecek bir yanı yok ki fetö 40 yıldır bu ülkenin içine aşamalı sızmış bir terör örgütüdür. Demirel'den tutun Başbuğ Türkeş'e Erdoğan'a kadar herkesin samimiyetini kazanmıştır. Sanıyorum siz Türkçüsünüz, ülkücü değilsiniz, kaygımız bir sonuçta ama ülkücüler ve alperenlerin dini hassasiyeti her zaman daha yüksek olmuştur (sizi tenzih ederek genel anlamda söylüyorum) bu nedenle muhafazakar-milliyetçilerin de fetoyla muhabbeti olmuştur. Meral hanım bu kökenden geldiği için bu normal fakat Meral hanım hiçbir vakit içlerinde bulunmamıştır. O Türkçe olimpiyatlarına yollayan bizzat Devlet Bahçeli'dir. 14 yıl boyunca Bahçeli'nin en yakın danışmanı Meral hanım oldu ve bütün Mhp'deki görüşmelere, etkinliklere vs. Meral hanım genel başkan adına katıldı. Mesela Clinton'la görüşmesi de aynı sebeptendir. Şimdi siyonist medya bunları Meral hanımı karalamak için kullanıyor. Ve emin olabilirsiniz bu partinin hiç bir mensubunun fetöyla uzaktan yakından ilişkisi yoktur. Meral hanımın şu an bir baplantısı olsaydı Ali Türkşen, Ali Aydın, Engin Alan, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu gibi isimler kendisiyle omuz omuza yürümezdi.

• Yandaş basın Fetö'ye fotoşhop yaparken Ayşen GRUDA' ya bakmış herhalde, adamın bıyığı kes aynısı

İYİ Parti - Meral Akşener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 25 Ekim 2017; 18:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Future Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Vatikan Sen Pietro Meydanı , Aziz Petrus Bazilikası
    Tesadüflere inanmayın! Vatikan’ın hizmetkarları bu Millete İYİ görünmeye çalışıyor ama yer mi Anadolu çocuğu?!

Susun beyler akçomar konuşuyor, konuş akçomar.

Kriptomusun? Tum nicklerin sabatayist uzantılı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Vatikan’daki St.Peter’s Basilicası’nı İyi Parti’nin logosu gibi yapmışlar. Yoksa Meral Akşener’in F.Gülen’le ne ilgisi olabilir!

işte orjinali
    bundan böyle miadınız dolmuştur !
    reisinizin önüne gelene söylediği gibi, dürüst olun dürüst ....

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 25 Ekim 2017; 18:17:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: desparegas

15 Temmuz demiyor 15'inden sonra işler değişecek diyor. 15 Mayıs MHP kurultayı.

• 15 mayıs MHP kurultayından bahsediyor

Sonra akp nasıl seçiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 25 Ekim 2017; 18:23:2 >
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Yıl 2001 hatırladın mı? Anadolu çomarı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağ cenahtan herkesin bakın herkesin diyorum feto üzerinden yolu geçmiştir. Bunun inkar edilecek bir yanı yok ki fetö 40 yıldır bu ülkenin içine aşamalı sızmış bir terör örgütüdür. Demirel'den tutun Başbuğ Türkeş'e Erdoğan'a kadar herkesin samimiyetini kazanmıştır. Sanıyorum siz Türkçüsünüz, ülkücü değilsiniz, kaygımız bir sonuçta ama ülkücüler ve alperenlerin dini hassasiyeti her zaman daha yüksek olmuştur (sizi tenzih ederek genel anlamda söylüyorum) bu nedenle muhafazakar-milliyetçilerin de fetoyla muhabbeti olmuştur. Meral hanım bu kökenden geldiği için bu normal fakat Meral hanım hiçbir vakit içlerinde bulunmamıştır. O Türkçe olimpiyatlarına yollayan bizzat Devlet Bahçeli'dir. 14 yıl boyunca Bahçeli'nin en yakın danışmanı Meral hanım oldu ve bütün Mhp'deki görüşmelere, etkinliklere vs. Meral hanım genel başkan adına katıldı. Mesela Clinton'la görüşmesi de aynı sebeptendir. Şimdi siyonist medya bunları Meral hanımı karalamak için kullanıyor. Ve emin olabilirsiniz bu partinin hiç bir mensubunun fetöyla uzaktan yakından ilişkisi yoktur. Meral hanımın şu an bir baplantısı olsaydı Ali Türkşen, Ali Aydın, Engin Alan, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu gibi isimler kendisiyle omuz omuza yürümezdi.

Evet, Türkçüyüm tabi ki. Dini hassasiyetin olması bu adamla kontak kurmayı aklar mı o dönem için, bilemiyorum. Hiç akla gelmeyecek, ideolojik olarak muhafazakarlıkla uzaktan yakından alakası olmayan isimlerin dahi bu adamla ilişkisi olmuş çünkü.

Belki de o insanların iyi niyetini, şu anki hükümete olan antipatisini kullanıyor olamaz mı? Bu tamamen soru, benim düşüncem değil. Böylesi bir siyasal harekete ihtiyaç var, fakat kuşkularım da yok değil. Keşke Meral Akşener'den ziyade Ümit Özdağ başkan olsaydı o biraz daha arka planda dursaydı. Sinan Oğan aslında bu ikisinden çok benim görüşlerime uyan biri fakat onun da çok fazla siyasal bir hareket göstereceğini, oy alabileceğini sanmıyorum gerek kimliği gerek ideolojisi gereği.

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    o ne demek ilk defa duydum ?
  • Fetöcü Merale de güvenir oldu ülke şu hale bak daha neler görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: sxlsoft

Fetöcü Merale de güvenir oldu ülke şu hale bak daha neler görecez

Sadece meraktan soruyorum.

İspatınız nedir?

• Bükemediğin bileği öpeceksin. Niye demişler bunu 2003 - 2017 tesadüf mü ? Her AKP 'liyi yerme hakkını kim veriyor size. Fazla bonzai beyine zarar o da varsa tabi. İYİP ediyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.