Yarbay
17 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 143 (Bu ay: 0)
Gönderileri
avatar yükleme seçeneği neden kaldırıldı?
ACER TM2423NWXCi CELERON 1.5GHz 256MB 40GB 14.1" EKRAN TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR 729 $ +kdv

beyler bu laptopla ilgili daha önce başlık açıldı sanırım fakat arama çalışmadığından ulaşamadım.Bu cihazı bilen tanıyan kullanan var mı nasıldır iş görür mü,fiyat performans oranı nasıldır?
Soldat oynayan saygıdeğer dh üyelerini toplayalım buraya,türk serverı olmadığından yurt dışı serverlarda birlikte oynayalım bakarsınız clan olaylarına filan da gireriz.
arkadaşlar partition magic pro 7.0 kullanıyorum ve 20 GB lık eski hdd mi 2 e bölmeye çalışıyorum fakat split dediğimde şöyle bir hata alıyorum ve işlemi tamamlayamıyorum.

Error #994
The partition must contain at least 2 root entries.

bu hataya neyin neden olduğunu ve çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim.
Arkadaşlar daha önce tartışıldıysa kusura bakmayın ama merak ediyorum digiturku pc den izlemenin bir yolu var mı?Varsa da nasıl yapılabildiği konusunda ayrıntılı açıklama yapabilen olursa çok iyi olur.
mandrake 10.1 kurmuştum xp ile birlikte ,fakat linux için ayırdığım hdd alanı bana lazım olduğundan kaldırıp ayırdığım bölümü windowsa dahil etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim,yaparsam windowsa format atmam gerekir mi yoksa sorun olmadan çalışmaya devam eder mi ? yardım
Windows, yerel saklanan profili yükleyemiyor. Hasar görmüş profil veya yetersi güvenlik hakları buna sebep olabilir. Bu sorun devam ederse, ağ yöneticinizle bağlantıya geçin.

arkadaşlar xp her başladığında böyle bir uyarı çıkıyor ve masaüstündeki herşey silinmiş olarak açılıyor.Bu sorunu format hariç nasıl çözebilirim bilen var mı?
malum siteden 31.1 tarihinde bi kredi kartı ile alışveriş yapma gafletinde bulundum ve bin pişmanım.Kredi kartımdan provizyonu anca bugün alabildi ve halen tedarik sürecinde olarak bekliyor.Hsbc telefon bankacılığına sorduğumda provizyon için 2 gün beklenildiği söylendi.Sorun bankamda mı yoksa sitede mi ya da bu bir sorun değil de olağan bir süreç mi?Normalde netten alışveriş yaptığımda en geç 2 güne elimde olurdu malzeme fakat şu halde 2 gün değil 1 haftayı bulacak gibi gözüküyor.Sizde de bu kadar uzun sürüyor mu yoksa dediğim gibi bankadan mı kaynaklanıyor bu uzama?
Arkadaşlar bu wormsun en son hangi versiyonu var ve hangi versiyonu nasıl online oynayabilirim.Şu anda Worms world party indiriyorum deniycem fakat armageddon da var hangisi daha güzel ve hangisi online oynanabiliyo yardım lütfen.
aynen başlıktaki durum sözkonusu

Matlabın communication toolboxı lazım bana acilen nerden bulabilirim bilen var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
it's the hottest fires that make the hardest steel
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.913
İkinci El Bölümü Mesajları: 352
Konularının görüntülenme sayısı: 165.816 (Bu ay: 470)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.