Şimdi Ara

İyi Fiyat, Logitech G602 Kablosuz Oyuncu Mouse - 204TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mediamarkttan 99 tlye 2 tane almıştım. Güncel fiyatı 300-350 tl civarında. Kablosuz mouse arıyanlar için iyi bi seçenek olabilir. Çünkü 6 aydan fazla süredir çizim ve oyun için kullanıyorum gayet başarılı. Neredeyse hergün kullanmama rağmen içindeki duracell piller hala yarım dolulukta gösteriyor. 1 seneyi çok rahat çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milisaniyelik hareketleri hissedecek kadar hassasiyetle oyun oynamıyorsanız tercih edilmesi makul bir kablosuz mouse.
  • Teşekkürler , bir ara yurt dışı fiyatlarına bakıyordum amazona filan 45 usd civarına satılıyordu.Yurtdışı fiyatına TR Garantili almış olduk , teşekkürler
  • Tüm Logitech ürünlerde iyi fiyatlar var.
  • Hocam indirimli ürünleri göremiyorum nedense yani , hb anasayfasında yazmıyor da nadıl görebilirim tüm indirimli ürünleri ?

• 199 tl ye düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

199 tl ye düşmüş
    Keşke üstüne KDV indirimi de eklenseydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat gerçekten çok iyi 130 liraya amazondan almıştım şu an orda bile 65 euro civarıydı.

• senged kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka mı bu ? 2500Mh 2 adet pille kullanıyorum.3 ay da bir şarj ediyorum pilleri. Aynısından arkadaşta var. Lakin öyle 6 ay da hemde yarısını kullanacak. Neredeyse hiç kullanmıyorsunuz hocam bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Hocam şaka mı bu ? 2500Mh 2 adet pille kullanıyorum.3 ay da bir şarj ediyorum pilleri. Aynısından arkadaşta var. Lakin öyle 6 ay da hemde yarısını kullanacak. Neredeyse hiç kullanmıyorsunuz hocam bence.
    Ben içinden çıkan pili 4 ay boyunca kullandım.

7/24 oyun oynuyorsunuz heralde

• Yok hocam oyuna çok vakit kalmıyor. Ama işim gereği pc başındayım 7/24. Birde belirteyim tasarruf modunda kullanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Logitech önermiyorum. Çabuk bozuluyorlar. Özellikle orta tuşu. Aynı mouse bende var. Tutukluk da yapıyor habire. Oyunun içine ediyor. Garanti hizmeti diye bir şey yok. Kafa buluyorlar adamla. Faturasıyla beraber yolladım. Adamlar faturanın üstüne "faturayla beraber yollayın" yazmış bantlamışlar faturaya. Bantı çıkartırken fatura kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Logitech önermiyorum. Çabuk bozuluyorlar. Özellikle orta tuşu. Aynı mouse bende var. Tutukluk da yapıyor habire. Oyunun içine ediyor. Garanti hizmeti diye bir şey yok. Kafa buluyorlar adamla. Faturasıyla beraber yolladım. Adamlar faturanın üstüne "faturayla beraber yollayın" yazmış bantlamışlar faturaya. Bantı çıkartırken fatura kesildi.
    TRden alınan ürünlerde garanti sıfır doğru diyorsunuz ama amazondan alınan ürünlerin garantisi harika. G502 var bende. 2 sene kullandım. Sol tuş bozuldu. Amazonla irtibata geçtim. Bizim destek süremiz doldu firmaya sorun dediler(bu arada amazon 10 dolar hediye çeki verdi sırf ilgilenemedikleri için ) 0212li bir numaraları var loginin. orayı arayarak garanti hizmeti alabiliyorsunuz. Sıfır aynı model fare gönderdiler elimdekini almadan

• Logitech garanti sıfır mı?

X100 kablosuz hoparlör almıştım teknosadan 60₺ye. Jack girişi içine kaçtı gibi oldu, mail attım. İşte foto fatura vs istediler. Sonra elimizde x100 yok, x300 ister misin dediler. Olur dedim, hollandadan yollamışlar hızlı kargo ile. Logitech Türkiye bu. İlk hoparlör de elimde kaldı.

3 yıl kullandığım mouseların orta tuşu soyulmuştu. Mesela ona da garanti olsaydı değişim yapardık demişlerdi.

Yani bilmiyorum bu bilgileri buraya yazmak doğru mu. Çünkü sonra kendini bilmezler aynı ürüne 20 tane yedek ürün almaya falan çalışır, salakça işler yaparlar... sonra logitech bunu iptal eder biz de otururuz.

Özetle logitech teknik servisi bence gayet başarılı. Umarım kötü niyetli kişiler bu adamların iyi niyetinin suyunu çıkarmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • senged kullanıcısına yanıt
    Keşke ihtiyacı kadar alsa herkezde yetişemeyenlerde alabilse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReqinLeif -- 6 Haziran 2018; 6:17:5 >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    tr de dandik garanti olduğuna göre 0212 li numara almanya numarası olsa gerek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Neredeyse hergün kullanıyorum mouseu. Çizim işiyle ilgileniyorum. Evde G502 var birde. Dedim ki biraz deniyim bakalım devamlı pili biterse G502 ye geçerim. Hergün kullanıyorum en az kullandığım yine 1 saat. Bazı günler gündüz çizim akşam oyun. Bi ara takılmaya başladı dedim pili bitiyor heralde. 2 tane daha duracell aldım 1 aydır çantada dolaştırıyorum hala bitmedi pilleri. Kardeşim 3 ayda 2. pili takmış. Benim piller hala bitmedi ve programdan baktığımda yarım dolulukta gözüküyor..

• Gönlümün efendisi g903 ve g502 spectrum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.