Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
7.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 tane 330 ml olan pepsilerin açma halkasındaki koddan biriktirince 10 Tl itunes kod kazanıyorsunuz
  • ya bence albüm cdsini d&r gibi yerlerden almak varken i tunes saçma gliyor ben cd severim o albüm kitapçığı sözlerin yazılı olduğu kitapçık daha yüksek bitrate daha anlamlı 320 kbps için para vermem sanatçıyı ve albümü çok sevince gider cdsini alırım isterseniz aldıklarımı sıralayım az ama anca para biriktiriyorum :D
    1. Bir Pesimistin Gözyaşları
    2.Romantizma
    3.Kötü İnsanları Tanıma Senesi
    4.Bendeki Sen
    5.Kalp Hastası
  • Bayağı bir müzik aldım çoğu albüm.Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecenlerde single satin alcaktim cezanin suspus yanlisikla tum albumu satin aldim iade ettim yanlisikla aldigimi belirtip parayi iade ettiler ama album telefonda duruyor musteri hizmetlerini aradim onun onune gecemiyoruz yapacak bay yok satin alinanlardan gidiyor ama sizde kaliyor dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papadoc. -- 25 Eylül 2015; 0:32:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir zil sesini her restore işleminden sonra sanırım 6-7 defa satın aldım. En son yaklaşık 7-8 albüm ve bir o kadar da tekli satın aldığım şarkıların %99 u restore dan sonra geri gelmeyince spotify aldım. Ne yaparsam yapayım giden şarkılar geri gelmedi.

• deadmau5 For Lack of a Better Album Title satın aldım, önceki parça parça alımlarım da mevcut, ama bu albümü alırken nedense karttan çekmedi, supporta yazdım pendingde dediler, satın alınanlara bakıyorum yok ama albümlerimde var cloud indirme simgesiyle. İlginç.

Edit: Satın alınanlara gelmiş, şimdi kartı kontrol ediyorum
    Edit2: Tamam karttan da çekmiş, içim rahat artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi validatedev -- 25 Eylül 2015; 3:18:49 >
  • Son zamanlarda iTunes gec cekip yapiyor galiba. Eskiden kartta para varda direk cekiyordu, yoksa satin almiyordu. Simdi ne olursa olsun aliyor. Bunun yuzunden birkac kere yanlis hesap yapip hesabimi kitledim borctan. Parayi yatirinca indirme yasagi kalkiyor ama bence garip olmus biraz para olmasa da satin alabilmek. Bazen yararli oluyor, durmadan uygulama muzik almak icin karta para yatirmaya gitmeme gerek kalmiyor. PayPal Nakit kullaniyorum bu arada.

Bu arada size o albumle birlikte Professional Griefers'in videosu geldi mi? Bana ilk aldigimda gelmisti fakat telefon degistirince gitti video kayboldu. Acaba senkronize etmedigimden mi oldu?

Edit: Pardon o album farkliymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 25 Eylül 2015; 10:34:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genellikle ordan parça alıyorum
     iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU
  • Ben eğer çok beğendiğim bir şarkıcı veya grup olursa satın alıyorum. Şuana kadar 3 albüm satın aldım 3-4 tane de single parça.
  • Migros'tan aldığım PayPal karta her maaş günü üç beş kuruş atıyorum, sonra da lazım oldukça beğendiğim albüm yada parçayı satın alıyorum. Hem çok pratik hem de emek hırsızlığı olmamış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Migros'tan aldığım PayPal karta her maaş günü üç beş kuruş atıyorum, sonra da lazım oldukça beğendiğim albüm yada parçayı satın alıyorum. Hem çok pratik hem de emek hırsızlığı olmamış oluyor.

En güzeli arkadasın dediği gibi , bozuk para niyetine paypal'a 3 - 5 atıp biriktirilebilir her ay , hem para çarçur olmamış olur hemde müzik arşiviniz genişler , tuttum bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Son zamanlarda iTunes gec cekip yapiyor galiba. Eskiden kartta para varda direk cekiyordu, yoksa satin almiyordu. Simdi ne olursa olsun aliyor. Bunun yuzunden birkac kere yanlis hesap yapip hesabimi kitledim borctan. Parayi yatirinca indirme yasagi kalkiyor ama bence garip olmus biraz para olmasa da satin alabilmek. Bazen yararli oluyor, durmadan uygulama muzik almak icin karta para yatirmaya gitmeme gerek kalmiyor. PayPal Nakit kullaniyorum bu arada.

Bu arada size o albumle birlikte Professional Griefers'in videosu geldi mi? Bana ilk aldigimda gelmisti fakat telefon degistirince gitti video kayboldu. Acaba senkronize etmedigimden mi oldu?

Edit: Pardon o album farkliymis.

Bulutta vardır, albümün içine bir göz atın bulursunuz. Albüm farklı bana Ghost'n Stuff ve I Remember geldi video olarak. Ben de ininal kullanıyorum önceden ben de kilitlemiştim sistemi tam bilmediğimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Migros'tan aldığım PayPal karta her maaş günü üç beş kuruş atıyorum, sonra da lazım oldukça beğendiğim albüm yada parçayı satın alıyorum. Hem çok pratik hem de emek hırsızlığı olmamış oluyor.

Aynisini bende yapiyorum ininal kart ile

• Macbook ipad iphone var. Enpara ile satın alınanın yarısı iade ediliyor. İnternetten yüksek kaliteli müzik arayıp üç cihaza birden atacağıma itunestan alıyorum müzik hepsine gitmiş oluyor. Kaliteli, virüs derdi gibi düşünceler yok. Hemde şarkı sahibine ufakta olsa destek olmuş oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 25 Eylül 2015; 19:09:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum ülkemizde Apple Music yok olsa bile usa üzerinden oluyor.Bu nedenle iTunes şarkı veya albüm almak mı yoksa spotify mi alayım yıllık.Birde hangisi daha kaliteli şarkı olarak.

• Banada 4-5 ay öncesine kadar itunes üzerinden albüm almak daha mantıklı geliyordu.Ta ki müzikler hatrı sayılır bir yer kaplamaya başlayana kadar.Bilgisayarım macbook,itunes kendi medya oynatıcısı o yüzden sıkıntı yok ama iş telefona gelince sıkıntı.80 gb müzik atacak yerim yok,tek tek şu albümü atıyım,şu kalsın diye uğraşacak halimde yok.Bende spotify üyeliği aldım.Telefon için en iyi alternatif oldu.Playlistlerimi yapıyorum,moduma göre dinliyorum.Böylece albüm ayıklama derdinden kurtuldum.Bilgisayarda ise yine itunes'a devam ediyorum,bilgisayarda itunes ile dinlemek daha kolay geliyor çünkü.
  • 128 gb telefon yer sıkıntım çok olmaz sizin kadar da dolduramam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 aydır TIDAL HIFI kullanıyorum. Ama iTunes'dan da sadece Rihanna'nın albüm ve singlelarını aldım. TIDAL özellikle HIFI modu çok çok çok müthiş bir şey.
  • Aynen bende kullandim tidali cok basarili 1 aylik denemeden sonra sildim cok pahali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papadoc. -- 29 Aralık 2015; 19:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Telefonumda 800'e yakın şarkı var bunları yavaş yavaş orjinale çeviriyorum şu ana dek 47 tanesini çevirdim. Büyük ihtimalle 1 yılda bütün şarkılarım orjinal olacak, tek sorun iPhone kullanmayı bırakırsam bu şarkıları bilgisayarda da dinleyebilecek miyim?

Spotify ve Deezer kullandım ne yazık ki ikiside eski albümler konusunda iyi olsalarda yeni albümler konusunda ikisi de iyi değil. 2014 yılında çıkmış 3 - 4 Türk albümü ve 2 yabancı albüm hala çıkmadı. Benim için güncellik önemli, iTunes çıkan albümü 2 gün sonra eklediği için beni cezbetti. Şu anda bir tek film ve dizilere para ödemiyorum ne yazık ki..

PC/Mac farketmeksizin bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra Apple hesabınıza giriş yaparak satın almış olduğunuz şarkıları dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.