Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
7.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunlar var bende de.
     iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Bayağı bir müzik aldım çoğu albüm.Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Merhaba iTunes'den zil sesi satın aldım şuan kayıtlı olarak gözüküyor fakat iTunes Store da satın alınan yada indirilen diye baktığım da hiçbir şey yok sormak istediğim cihaza format falan atsam tekrar sarın almam mı gerekecek..?

• quote:

Orijinalden alıntı: uruker

quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Bayağı bir müzik aldım çoğu albüm.Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Merhaba iTunes'den zil sesi satın aldım şuan kayıtlı olarak gözüküyor fakat iTunes Store da satın alınan yada indirilen diye baktığım da hiçbir şey yok sormak istediğim cihaza format falan atsam tekrar sarın almam mı gerekecek..?

Zil sesi almadım
  • uruker kullanıcısına yanıt
    Evet, zil sesi satın aldığında telefona format attığında kayboluyor yeniden satın alman gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm bu konuyu...

• haakaan162 H kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler, cihazımı değiştirdim yani formatlandı ancak aldığım zil sesi kaybolmadı.

• premium spotify kullanıyorum fakt çok sevdiğim sanatçılarınkini itunes'tan satın alıyorum

tidal'ın hifi üyeliği dahil itunes'tan indirdiğiniz şarkı kadar kaliteli müzik, apple music'in kendisi ile de karşılaştırsanız hiçbir stream servisinde bulamazsınız
  • Arkadaşlar itunes dan aldığım şarkıyı zil sesi yapamıyorum. Ne şekilde yapabileceğimi bilen var mıdır
  • The Very Best of Jazz: 50 Unforgattable Tracks almıştım 9.99 liraya. Uzun zaman oldu dinlemiyordum, silmişim telefondan. Silinse dahi satın alındığı için daha sonradan tekrar yüklenebiliyor.

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU

• Bende 150 tane şarkı aldım iTunes'dan şimdiye kadar.

Aslında Apple müzik üyeliğimde var. Ama dinlerken beğendiğim parça olursa satın alıyorum iTunes'dan.

Bence böylesi daha mantıklı. Parçayı satın alınca artık kullanım hakkı senin oluyur. İstediğin yere kopyalayabiliyorsun üstelik.

Diğer türlü Apple müzik,Spotify gibi kiralama yöntemlerini sevmiyorum.

• Bendede 143 tane şarkı olmuş itınesten satın aldığım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc den itunes üzerinden aldığımız müzikleri ; iphone dan çevrimdışı dinleyebiliyor muyuz ?

Birde İtunes kartı alıyorum ben 25/50TL lik , bunlarla iphone'dan nasıl müzik alabiliyoruz ? Ben al diyorum KK ya yönlendiriyor halbuki içeride bakiyem var

Teşekkürler .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.