Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
7.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldığım şarkıları tekrar indirebiliyorum.Sonuçta hepsi bulutta duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yapamıyorum onu.. mesela bir albümü satın aldım ve indirdim. ve indirdiğim klasördeki albümden 3 parçayı keserek başka bir yere taşıdım. o 3 parçayı itunes arayüzünde göremiyorum. hatta satın dahi alamıyorum. itunes üzerinden oynatamıyorum hatta.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    iTunes'un kendine ait arşiv klasörü olduğundan,yaptığınız işlem sonucunda dediğiniz gibi ne oynatabilirsiniz ne de başka bir şey yapabilirsiniz ama mesela ban silip tekrar yüklemek istediğimde satın alınanlara girip tekrar yükleyebiliyorum.

• Konuyu hortlatıyorum sanırım ama ben de satın alıyorum bazı parçaları :) Enpara ile yarı fiyatına geliyor.
  • Genelde Albüm değil ama Hoşuma giden parçaları satın alırım. Zaten de çok fazla müzik dinlemedigim için bu sayı az olur ama yine de alırım. Mesela bir yerde Hoşuma giden bir müzik duyduysam hemen shazam ile adını öğrenir ve iTunes den indiririm.
    Hani hep forumlarda yazarlar ya "emeğe saygı" diye; is şekildeki gibi gercekten emeğe saygıya geldi mi herkes sığınacak bir liman arar. Yok öğrenciyim, yok dar gelirliyim vb. O zaman da zaten o insancıkların akıl kapasitesini öğrenmiş olursunuz. Öğrenciysen ve bir uygulamayi/müziği almak sana acı koyuyorsa elinde Pahalı telefonun ne isi var a beyin yoksunu ? Dar gelirli, asgari ucretliysen neden en Pahalı telefonlara sahip çıkıyorsun a beyin yoksunu vb.
    Velhasıl kelam Dediğimiz gibi Türkiye de beğendiği uygulama veya müziği satın alan insan sayısı, iPhone'a sahip insan sayısının neredeyse 1/100'dir.

Edit. Hortlamış bir konuymuş ama olsun. 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 20 Haziran 2015; 11:32:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    U2 albümünü kökten silmek içinhttps://buy.itunes.apple.com/WebObjects/MZFinance.woa/wa/offerOptOut
  • Applemusic uygulamasi geliyor artik orda takiliriz🔥💣

• 3-4 Album 150 tl yakın film bide 4 yıldır app satın alıyorum 300 liraya geçmiştir.

• Evet,aldım hatta conchita'yı da almayı düşünüyorum.
  • Sevdiğim sanatçıların albümlerini alıyorum ses kalitesi cidden çok iyi.İnternetten atınca kalitesiz oluyor.

• helal olsun

• konu canlansın
    up
    up
  • Ben de parayla albüm satın aldım.

Bir de Street Fighter 4'ü.

• Bir iki tane daha alayım derken 50 lira olmuş.Önünü alamayınca Spotifya geçtim şimdi onu da kapattım

• Bende bunlar var. Pepsi kodları ile aldığım 10 Tl lik kod yüzünden aldım.Ancak kendim para verip almam kim ne derse desin orjinal olacak diye her şeye para veremem .

http://prntscr.com/8ga1xr

foruma resim yüklenmiyor yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkCck

Bende bunlar var. Pepsi kodları ile aldığım 10 Tl lik kod yüzünden aldım.Ancak kendim para verip almam kim ne derse desin orjinal olacak diye her şeye para veremem .

1989 , FF7 albümü ve de HDIYL single'ı benimde iTunes'ımda favorilerimden.

• Ben hiç tam albüm almadım ama 83 tane indirmişim. Klibini çok beğendiklerimin kliplerinide alıyorum.video downloader kullanmıyorum sonuçta emeğe saygı..

• bütün şarkılarımı almasamda beğendiğim müzikleri itunes üzerinden alıyorum öğrencilikte bitti artık legal takılma zamanı başladı :d ancak bence gayet uygun fiyatlar
  • Bende birtane album on siparis ettim ve bi kac single aldim Dinledigim muzik turu hiphop/rap Eminemden single Wiz Khalifadan Ty Dolla$ign Juicy j 2 chainz a$ap rockyden album aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkCck

Bende bunlar var. Pepsi kodları ile aldığım 10 Tl lik kod yüzünden aldım.Ancak kendim para verip almam kim ne derse desin orjinal olacak diye her şeye para veremem .

Pepsi kodu nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.