Şimdi Ara

İtü mat müh ne iş yapar ne kadar maaş ile işe başlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • chr;bear kullanıcısına yanıt
    troll olsun diye yazdım zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşım 3.sınıfken özel bir bankamım IT bölümünde yarı zamanlı işe girmişti. tertemiz bölüm kazananın içi rahat olsun

• Rez ben de İTÜ endüstri ile Boğaziçi mat arasındayim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak bilgisayara kayanlar sistem yöneticisi,ağ yöneticisi,yazılımcı..vb oluyorlar. Bazıları akademik bazıları finans sektörü gibi sektörlerde çalışıyorlar.Çok nadir kısmı öğretmenliğe kayıyor.

Bir arkadaşım itü mat müh mezun. Kendisi itü teknokentte bir şirkette sistem yönetici olarak çalışıyor.+Hafta sonları kurs veriyor sistem,network üzerine. Ben kendisine başka işler söylemiştim.İhtiyacım yok zaten çok kazanıyorum demişti. :)

Bölümün okuması cidden çok zor. Popondan sağlam terler akıyor. Ama çok rahat güzel işler bulunabilir. Arkadaşım okul bitmeden önce bulmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinbei48 -- 2 Ağustos 2021; 12:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13rose

Bu mesaj silindi.

Diğer konularda/mesleklerde tam bilgilerim olmadığı için bir şey söylemem doğru olmaz. (ben sınava gireli çok oldu.Seneye tekrardan girmeyi planlıyorum.O yüzden buradayım.)

4-)İtü-Mat müh(21k ile kapamış) açıkcası matematiği seviyorum ama okuması en zor bölümlerden biri diyorlar o yüzden emin olamadım bu kadar çalışmanın karşılığını mezun olunca verir mi bu bölüm?

Fazlasıyla verir. Bence İtü mat müh geliyorsa kaçırmamak daha iyi olabilir. Çünkü çok yönlü istediğin alana rahatlıkla kayabilirsin.Ama okuması cidden zor bunu bilmen gerek.

• Jinbei48 J kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam sağ olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.