Şimdi Ara

SINAV SENESİ RİTALİN-CONCERTA-MEDİKİNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
23.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmaths -- 24 Temmuz 2023; 16:47:41 >

• şimdiye kadar dehb yoktu niyeyse sınav zamanı oluştu hocam bunlar biraz da yapamıyom yea bahanesi biraz üstüne gidersen ilaca gerek kalmaz ben bunları kötülüğüne söylemiyorum banane kullanırsan kullan seni tanımam etmem ama bunun çok ağır sağlık sorunlarını da getirebileceğini bilmelisin
  • kullanma pişman olursun
  • 2020yks 2 kullanıcısına yanıt
    Neden
  • insaNI BAĞIMLI YAPAR ÇYLE İLAÇLAR KARDEŞ
  • BIRAKINCA ESKİ HALİNDEN DAHA KÖTÜ OLACAKSIN
  • boş şeylere dikkatim çok dağıldığı için ritalin kullanıyorum artık boş şeylere daha iyi odaklanıyorum kardesm tavsiye ederim
  • doktorunun adi neydi? seni de doktorunu da cimere şikayet edicem.
  • ben dhb hastasıyım ritalın gunde 120 mg yi gordum mediknet de kullandım tik yaptı çarpıntı yaptı anksiyete yaptı yaptı da yaptı ama eğer cidden oturamıyor çalışamıyorsan kullan yoksa hiç bir etkisi yok emin ol netlerın artmıcak bunu da bil ya da daha fazla başarılı olmucaksın sadece cok kaygılanacaksın bu ilaç kokain benzeri çekilmesi çok kotü titreme diş gıcırdatma etkisi de var bu arada uyarıcı kullanmak SON çaren olsun
  • Yürüyenokb Y kullanıcısına yanıt
    nörotipik kişilerde işe yaramadığı gösterilmiştir araştırmalarda. bu doktorlar tam torbacı yemin ediyorum.
  • ilaç adı altında uyuşturucu veriyorlar. kullanma hocam bir sınav için değmez. sınav sonrası iyi bir sonuç alsan bile bu sefer ilaç (uyuşturucu) bağımlısı olur çıkarsın.
  • bi sınav için kullanılmaz bu ilaçlar böbreklerinize kalbinize yazık
  • Hocam arkadaşlardan çok kullanan vardı kız 10 saat çıkmadı kütüphaneden genelde.Şuan İlk binde ve diyorki kullanmasam yapamazdım.
  • ee ilk bindeki herkes o ilacı mı kullandı? ya da ilacı kullanan herkes ilk bine mi gird? boş yapmayın hocam anlık bir şey için tüm hayatını etkileyecek şeylerden bahsedyoruz
    ayrıca ilk 20binde max 500 kişi vardır o ilacı kullanan
  • sınavı kazanmak için ilaç kullanmak isteyenleri gören ben ->
  • amfetamin ve metilfenidat 2 çeşit dhb ilacı vardır bu metilfenidat oldugundan dolayı uyuşturucu bağımlılığı gibi bir durumu yok, uzun salınımlı yani 3 kez ritalin atacağına sabah atıyorsun midende akşama kadar anca eriyor.

Ayrıyetten ilaçlarla hiçbiryere gelemezsin uzun vadede büyük problemler açtığı gibi hayatının tek sınavı yks değil her sınavda bu ilacı mı kullanacaksın ?

Bazılarının ciddi sorunları var dikkat eksikliği hakkında o kız da onlardan biri diye düşünüyorum

şuanki doktorlar her gidene ritalin, concerta yazıyor yasak olmasa aderall bile kullanırdı herkes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagör -- 3 Eylül 2019; 23:42:51 >
  • MechaZix M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o zaman bu ilaçlar neden var.DEHB diye bir hastalık yok mu?
  • Pisagör P kullanıcısına yanıt
    Hocam yok olmuyor odaklanma sıkıntım var tek çözüm yolum müzik falan açıyorum öyle biraz dikkatim dışarı dünyaya kaymıyor yoksa hep etrafa bakıyorum.
  • şimdiye kadar dehb yoktu niyeyse sınav zamanı oluştu hocam bunlar biraz da yapamıyom yea bahanesi biraz üstüne gidersen ilaca gerek kalmaz ben bunları kötülüğüne söylemiyorum banane kullanırsan kullan seni tanımam etmem ama bunun çok ağır sağlık sorunlarını da getirebileceğini bilmelisin
  • Aynı sorunları kendim de yaşadığım için biliyorum bu işi çözmek senin elinde, hiç ilaçlardan falan bir şey bekleme tamamen psikolojik bir durum.
  • Hocam 1 yıl kriz görmeden düzenli kullandın diyelim, sonrasında hayatın berbat olur.Madem bu kadar hırslısın, düzenli çalış, uyku ve beslenme düzenini iyi tut o zaman bunlardan(ilaçlar) hiçbirine gerek kalmaz.
    Bu arada bu ilaçların uyuşturucu olduğunu bilmiyorsan bilgilendirmiş olayım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.