Şimdi Ara

Itopya 40 Gün Gönderilmeyen Ürün (Tüketici Hakem Heyeti Kararı) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
14.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Ben sevinç gösterisinde bulunduğumu hatırlamıyorum, ortada almış olduğum bir para da henüz yok zaten. 15 günlük bekleme süresi var karşı taraf itiraz ederse bu karara Tüketici Mahkemesinde görülecek dava. Maalesef Türkiye'de mağduriyetin karşılığı bu, ne kadar uğraşırsan uğraş kaç para verip mağdur olduysan onu alıyorsun. Ben de isterim tazminat olsun veya başka bir ceza olsun ortada bir caydırıcılık olsun ancak öyle bir durum yok. Bu konuda başvurabileceğim tek yer THH idi.
    Yine de iyi uğraşmışsın helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de şirkete sitem dolu bir mail gönderdim. Umarım bundan sonra adam olurlar ben zaten bunlardan sistem almaktan vazgeçtim bu saatten sonra.
  • YAZIKLAR OLSUN ITOPYA DEDIK BAGRIMIZA BASTIK ...
  • Okey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan dan kötüsü çıkarmı diyorduk İTOPYA çıktı. valla geçen %18 kdv indirimin de vatandan pc topladım sıfır sorun yaşadım. hatta şaşırdım sorun yaşamadıgıma çünkü bugüne kadar vatandan hep sorun yaşadım . sorun yaşamadıgım alış verişim yoktur. İtopya ise vatandan daha beter. bazen "nanokatolog" gibi sipariş bazlı çalıştıklarını düşünüyorum.
  • Sisteme daha önceden 2 adet ram takılı olup olmadığını öğrenebileceğimiz program nedir merak ettim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkanım olsa her şeyi amazon.com'dan alırım bunlara da beş kuruş kazandırmam. Hak etmiyorlar çünkü.
  • O siteden anakart almıştım stickerlarını çalmışlardı.

• WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

hocam site güvenilir sorun şu ürünleri kargolamaları geç oluyor bir de müşteri temsilcisine ulaşılmıyor ya da çok aşırı zor mesela 2 saat telefonda bekletiyorlar. Bir de şu var asıl önemli kötü özelliği mesela ben ürünü aldım üründen vazgeçtim iade talebi oluşturdum 10 gün oldu hala iade talebiniz değerlendiriliyor diyor. Ama ürünleri orjinal kutu içeriği tam onda sorun yok.

Alıntıları Göster
    Tamam, bak orjinal satıyorlar da bu artık bir marifet değil heryerde orjinal ürün buluyorsun bu devirde asıl güvenirlik konusunda artık garanti,iade ve müşteri memmuniyeti ön planda oluyor ve bu konuda itopya felaket derecisinde kötü anca gitsinler yayıncılara/youtuberlara para yedirip reklam yaptırsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiLacc

Tamam, bak orjinal satıyorlar da bu artık bir marifet değil heryerde orjinal ürün buluyorsun bu devirde asıl güvenirlik konusunda artık garanti,iade ve müşteri memmuniyeti ön planda oluyor ve bu konuda itopya felaket derecisinde kötü anca gitsinler yayıncılara/youtuberlara para yedirip reklam yaptırsınlar

Alıntıları Göster
    Bende artık bedava olsa da artık itopyadan alışveriş yapmayacağım reziller o konuda hemfikiriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

İnventus nasıl sizce
    Bu mesaj arada kaybolmasın cevaplayayım.

Gerek kargo ve kutulama şekli gerekse stış sonrası ilgi alaka muhabbetleri gayet resmi seviyeli ve olması gerektiği gibi. Firmaların hemen hepsinin eksikleri olduğu için, inventus benim kafamdaki listede ilk 3 e girer rahat hatta 2 , hatta 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Bu mesaj arada kaybolmasın cevaplayayım.

Gerek kargo ve kutulama şekli gerekse stış sonrası ilgi alaka muhabbetleri gayet resmi seviyeli ve olması gerektiği gibi. Firmaların hemen hepsinin eksikleri olduğu için, inventus benim kafamdaki listede ilk 3 e girer rahat hatta 2 , hatta 1

Alıntıları Göster
    Şikayet var da telefonlarına ulaşılamadığı yazıyor. O biraz kafamı kurcaladı

• Ben en son alışverişi yapalı epey zaman oldu hocam, geçmiş tecrübelerime göre söyledim.

• yeni bir güncelleme yapayım, itopyadan 28 kasımda almış olduğum monitör ve ram bugün elime ulaştı ups kargo 7 aralıkta aldığı kargoyu 9 aralıkta bana ulaştırdı kargoda sıkıntı yoktu, ama monitörün kutusu biraz eskiydi açmadan önce önceki siparişlerde alanlarınki gibi olur mu diye korktum açıkcası ama açıp baktım ölü noktalarada baktım bulamadım bir sorun alışveriş süreci yoğunluk sebebi ile geç oldu ama sorunsuz ulaştı elime, onun harici olarak hepsiburada sitesinbden 23 kasımda aldığım anakart halen kargoda bekliyor hepsijet olan kendi kargosu ve hala ankarada kargom son parçam gelmedi.
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    Teknobiyotikten ilk ve son alışverişim 2011 de mi neydi. Sistem topladık kurulum parasınıda verdik. Bi geldi ürün kurulmadan her parça kutusunda.
    Aradım ne iş diye salağa yatıyorlar kutular açılmış mı falan yapıyor. Dedim göderiyorum geri, birde inceleyip geri dönüş yapacaz diyor. 1-2 hafta sonra kurup yollamışlar. Kasanın bazı tırnakları kırmış montajda, anakart veri yolunu çizmiş vida atarken, zaten 9 vida atması gereken yere 4 vidayla tutturmuş hdd dvdrom vidaları da eksik vidalamış falan...
    O zamandan beride bırak birine pc toplatmayı, kasa haricinde ki tüm bileşenleri amazondan aldım. He aklımda güvenilir firma bi inventus kalmış. Diğerlerini bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pazartesi günü İtopya firma yetkilisiyle özel mesaj üzerinden görüştük, görüşme içeriğini paylaşmak için izin istedim ancak mesajıma geri dönüş yapılmadı. İtopya'da geri dönüş bayağı sıkıntılı bir konu. :) Enteresan açıklamalar ve olmayan süreç hakkında bilgiler verildi bana ancak karşı taraftan paylaşım hakkında izin alamadığım için detaylıca paylaşamıyorum. Konuyla alakalı olarak, THH hükümlerine uyacaklarını söylediler, parasını verip de alamadığım ürünün parasını iade edecekleri için çok mutluyum, icra işlemleriyle uğraşmaktan kurtuldum. IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan İtopya'ya teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 11 Aralık 2019; 15:50:33 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.