Şimdi Ara

Itopya 40 Gün Gönderilmeyen Ürün (Tüketici Hakem Heyeti Kararı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
14.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle insanları seviyorum, hakkını aramak kadar doğal ne var. Bazıları hak arayınca isyan ediyoruz sanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı geçen firmadan birkaç ürün aldim garanti konusundada sıkıntısı çok.

• 6 ay bozuk ssd ile pc kullanmıştık sayelerinde, 3 kuruş indirimli alınacak diye riske girmemek lazım aslında. itopya ile riskine gireceğime 2. el riskine girerim daha iyi. Geçmiş olsun arkadaşa sonunda hakkını alacak.
  • inatla gidip bu firmadan sipariş verenlerde var gidin üç kuruş fazla verin inventus'tan alın en azından satış sonrası destek anlamında kafanız rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3238413

ben de bundan korkuyorum kargosunu alabilen duymadım daha ürünleri yurtdışından gelince gönderiyor da olabilirler

Alıntıları Göster
    çılgın cuma dan 2monitör sipariş etmiştim 2 side 1-2 gün sonra geldi
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    ben 28inde sipariş verdim daha bugün mesaj geldi kargolandı diye
  • İlk mesajınızda herkese ders olur bu karar demişsiniz hocam ama heralde forumda milyon konu ve milyon post atıldı itopya için hoş biraz kendinizde araştırsanız zaten görürdünüz itopya iyi firma ama gidip elden yani mağazadan alışveriş yapıyorsanız yoksa online alışveriş yapılacak bir mağaza olmadığı defalarca söylendi , inşallah Başka insanlara örnek olur mis gibi firmalar var isim verip reklam yapamaya gerek yok ama itopya ve online alışveriş inşallah burdaki insanlar uzak durmasını öğrenebilir ki zor kazandığımız 3 kuruş paramızla rezil olmayalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 7 Aralık 2019; 19:28:7 >
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Forumdaki konular genelde Haziran ayı ve sonrasında çığ gibi büyüyen konular. Mayıs ayında şikayetler çok düşük ve gördüğüm şikayetler genelde kargoların geç ulaşması idi. Aşağıdaki tabloya bakarsanız Haziran ayında yani benim siteyle alışveriş yaptığım ayda şikayetlerin zirve yaptığını görebilirsiniz.

Itopya 40 Gün Gönderilmeyen Ürün (Tüketici Hakem Heyeti Kararı)

• nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    Zaten firmanın sıkıntısı online satış bölümünde ve 1 senedirde var alışveriş çılgınlıkları olduğu günler dışında bile onlineda vasat bir firma kendim şahsen itopyadan alacaksam hep gidip elden almışımdır ve gayette memnun olduğum bir firma ama online kısmı ne yazıkki bitik servise ürün göndermeden tutun gelmesine , normal satışların kargolanmasından herşeyi sıkıntı . Yoksa güzel bir firma

• Popüler olmadığı zamanlar daha yeni yeni youtube kanallarına sponsor oldukları zaman fiyatları harikaydı. Bir işlemci bir ram almıştım, şimdi fiyatları iyice salladılar. Almanızı önermem, teknobiyotik ttopya bunları kara listeye ekledim. İntentus B450M anakartlara update yapmayın diye tek tek müşterilerine mail atmıştı, gönlümde taht kurmuşlardı. 3-5 fazla verip müşterisine kaypaklık yapmayan inventustan alacağım artık. İtopyadan ürün almayın, ozaman twitch bebelerini beslesinler bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 7 Aralık 2019; 20:41:34 >
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 14 Şubat 2023; 0:50:42 >
  • Gerçekten çok acı. Firma ismine öyle bir leke sürüyorki farkında yada umrunda değil. Artık itopya diyince herkes uzak dur diyor. Bu kadar müşteri memnuniyetsizliği çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 7 Aralık 2019; 23:20:9 >
  • Birkac sene once internnetten bu sekilde satis yapan kisa zamanda meshur olan bir firma vardi. Oda batti ve birsuru.magdur olmustu. Sanirim bizim halkimiz hic akillanmayacak . 3 kurus kar gorunce kendine kaybediyor
    Hicbir seyi sorgulamadan kazik yiyor.

• BF de ''tüm olumsuz google yorumlarına rağmen bu firmadan alış-veriş yaptım'' ibaresini kullandım. Çok şükür sorun çıkmadı ama Kamil(!) in biri çıkıp senin önyargın demişti. Umarım bu konuyu okuyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Popüler olmadığı zamanlar daha yeni yeni youtube kanallarına sponsor oldukları zaman fiyatları harikaydı. Bir işlemci bir ram almıştım, şimdi fiyatları iyice salladılar. Almanızı önermem, teknobiyotik ttopya bunları kara listeye ekledim. İntentus B450M anakartlara update yapmayın diye tek tek müşterilerine mail atmıştı, gönlümde taht kurmuşlardı. 3-5 fazla verip müşterisine kaypaklık yapmayan inventustan alacağım artık. İtopyadan ürün almayın, ozaman twitch bebelerini beslesinler bakalım :)
    Teknobiyetikte ne var hocam ona göre dikkatli olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Teknobiyetikte ne var hocam ona göre dikkatli olalım.

Alıntıları Göster
    Teknobiyotik'ten hiç alışveriş yapmadım. Markanın Facebook hesabını yöneten embesile çok uyuz oluyorum. Kullanıcıların yorumlarına tepeden bakan kibirli, agresif, kurumsal firmanın imajına yakışmayacak şekilde geri dönüşler yapmalarına çok şaşırmıştım. En ucuz olsa da oradan almam.

Bu arada konunun sahibi arkadaşım, hakkını aradığın, bu konuyu buraya taşıyıp insanları bilgilendirip ve bilinçlendirdiğin için teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Vatanbilgisayar daha ucuza sattığı halde bu firmalardan nasıl alıyorsunuz anlamıyorum.
    Önceden vatana laf atardık da bu tür firmalar yüzünden vatan daha cazip geliyor. Hele itopyayı o harika (!) indirimleri yüzünden sildim.

Yeni laptop aldım. Oyuncu ekipmanları bakıyorum kendime mouse, klavye vs. İtopya'daki çoğu ürün ilgimi çekti indirimde çünkü yazılanlara göre baya indirim yapmışlar. 350 liradan 200'e inmiş mesela mouse. Ama Google'da aratınca o mouse'un çoğu sitede 150 civarında olduğunu fark edince aklımdan çıkardım. Sadece bir ürün özelinde değil. Baktığım ürünlerin neredeyse tamamı böyleydi. Hani bilinmedik sitelerde de değil baya baya hepsiburadada bile daha ucuzdu çoğu ürün

• Bf zamanı monitör alıcaktım burdan netteki olumsuz kargo yorumları ve mağazanın eve yakın olması sebebiyle gidip elden aldım. Şöyle söyliyim düdük kadar mekan üç beş tane eleman kuyrukta bekleyen müşteriler vs tam bir kargaşa ortamı, daha mağazadaki müşteriye zor yetişiyorlar kargo margo hiç bulaşmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kool Giancana -- 7 Aralık 2019; 23:15:32 >
  • 40 gün rezillik çekmişin almadığın bir şeyin parasını geri almışın ve buna seviniyorsun. İtopyanin savunma bile yapmamasının sebebi mevzuyu bedavaya kapatabilmiş olmasından. Nerede maduriyetinin karşılığı? Bence ortada bir zafer varsa itopyanındır biraz daha üzerine düşüp tazminat almalıydın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.