Şimdi Ara

İtalya Rönesans Forma (184,95)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
39
Cevap
1
Favori
3.977
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> İtalya Rönesans Forma (184,95)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    686 Mesaj

https://tr.puma.com/italia-alternatif-erkek-forma-756465-03.html?size=l

Uzun zamandır yoktu, çakmalarının bile 150-200'e satıldığı ortamda güzel fırsat isteyenler değerlendirebilir, L beden kaptım bir tane.

Diğer forma ve ürünlerde de indirimler var inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 23 Mayıs 2020; 0:50:1 >

|
    |

• Hocam bu ülkede ingiliz bayraklı havluyu kurusun diye balkona asan adamı göz altına alıp soruşturma açıyorlar.

Bilginiz olsun. Rezil bir italyan formasına 200 tl değil 10 tl vermem bedava verseler giymem giyene mani olmam. Ama giyme derim.

Giyme

Yıllardır Halı saha maçı yaparım benim bile ihtiyacım yok.
    Bir formaya 185 tl verecek arkadaş varsa buyursun alsın.Gerenk yok özel formaymış özel sortmus felan.

Halı saha için yazık olur bu. Dışarıda giyilir mi kotun üstüne cio gibi giyer gezersiniz. Forma güzel mi gayet güzel koleksiyonluk olarak meraklısı alabilir

180 küsüre ben almam ama meraklısı için iyi fiyat.85 Felan olsa düşünürdüm bi

Arkadaşlar bu ülkede 95 model teneke şahine 50 bin para harcayan insanlar var forma koleksiyonu hastalık gibi bişe zevk alıyor insanlar

184 lira ya 1000 lira muamelesi yapılmış ama burası sıcak fırsatlar tabii

S-M karışık giyiyorum S çok mu dar olur acep M olsa düşünmeden alırdım

Yapmayın gençler birçok rezil forma gördüm ama bu değil ya
    Halı saha için zaten yazık olur hocam, koleksiyonluk bir forma bence

• Teğmen
    105 Mesaj
    Bunu alıp nerde giyebiliriz ? Bende bjk 100. Yıl forması var yıllardır duruyor köşede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kotun üstünde güzel durur hocam bence
    |
    |
    Matias12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir formaya 185 tl verecek arkadaş varsa buyursun alsın.Gerenk yok özel formaymış özel sortmus felan.

;)

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    huzzeyin

Hocam bu ülkede ingiliz bayraklı havluyu kurusun diye balkona asan adamı göz altına alıp soruşturma açıyorlar.

Bilginiz olsun. Rezil bir italyan formasına 200 tl değil 10 tl vermem bedava verseler giymem giyene mani olmam. Ama giyme derim.

Giyme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    Yapmayın gençler birçok rezil forma gördüm ama bu değil ya

Halı saha için zaten yazık olur hocam, koleksiyonluk bir forma bence

|
    |

180 küsüre ben almam ama meraklısı için iyi fiyat.85 Felan olsa düşünürdüm bi

Arkadaşlar bu ülkede 95 model teneke şahine 50 bin para harcayan insanlar var forma koleksiyonu hastalık gibi bişe zevk alıyor insanlar

|
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    184 lira çok değil ki, 2010'da mı yaşıyorsunuz
    |
    |
    tdemir.

usta bu zaten bayağı günlük giyim için tasarlandı gibi oldu ve o şekilde vitrine çıktı.sadece futbol severler için değil sosyal medyada oldukça beğeni topladı ve ilgi gördü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal.lurgist -- 23 Mayıs 2020; 15:9:7 >
    |
    |

izmir’de her kış zevkime göre takarım gezerim, bir allahın kulu çıkıp bi şey demedi ve diyemez.

koleksiyon bir hobi, zevktir.. maddi gücün elverdiği sürece yapmaya çalıştığın..

|
    |
  • Yarbay
    4256 Mesaj
    184 lira ya 1000 lira muamelesi yapılmış ama burası sıcak fırsatlar tabii

S-M karışık giyiyorum S çok mu dar olur acep M olsa düşünmeden alırdım
    |
    |

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Binbaşı
    1794 Mesaj
    Benim de beğendiğim bir forma ama beden yok ki, sadece S ve XL kalmış. Beden olsa alırdım.
    |
    |
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
    4256 Mesaj
    risk budur diyerek bende bir S aldım olmazsa iade ederiz gündelik yaşamda kullanılır bence çok forma gibi değil ya da bana öyle geliyor kekonun tekiyim kljasd

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Yarbay
    2922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

risk budur diyerek bende bir S aldım olmazsa iade ederiz gündelik yaşamda kullanılır bence çok forma gibi değil ya da bana öyle geliyor kekonun tekiyim kljasd
    neredeyse 10 yıldır düz siyah tişört dışında bir şey giymem yaz-kış. ama bu forma çok başka valla. galatasaray forması almışlığım bile yoktur ama bunu aldım. konuyu açan arkadaşa ne kadar teşekkür etsem az. inşallah üstüme olur.

edit: bir sitede "• Replica – built for the everyday supporter. Features a looser fit and standard fabric technology. Sewn or embroidered crests make these jerseys very machine-wash friendly" yazıyor. anladığım kadarıyla geniş kesim. eğer öyleyse S beden iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 23 Mayıs 2020; 18:2:23 >
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
    7777 Mesaj
    replika urune fazla
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    2558 Mesaj
    Bittiğine üzüldüm. L olsa kesin alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,346
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.