M

Teğmen
02 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar masaüstü bilgisayarim cok eskidi mac mini m2 islemcili en dusuk modelin fiyati iyi gibi almayi düşünüyorum kucuk sessiz ve stabil bir makine yilarca problemsiz olarak kullanabilirim diye düşünüyorum fakat aklima takilan sorular var photoshop ve final cut pro yu full surum kullanabilir miyim bedava olarak crakli kurmanin bir yolu var midir ?

Merhaba arkadaşlar cok uygun fiyata lenovo y70 buldum fakat ben xiaomi arayuzunu ve kolayliklarini cok seviyorum miui 14 yukleyebilir miyim ? Bunu nasil ogrenirim internette cok fazla bilgi yok lenovo telefonlar hakkinda yardimci olursaniz cok sevinirim

Lenovo Legion Y70 MIUI 14 Yüklenebilir Mi?(Full Türçe Nasıl Yapılır)

Tukaş kalitesi uygun fiyata zeytinler gayet büyük arkadaşlar tuzu biraz fazla gibi ama insanin içini yakıyor

Tukaş Kalamata Yeşil Zeytin 1 Kg 44.95 TL (A101)

Merhaba arkadaşlar spor toto İddaa yı 50 kuruşa oynayabiliyoruz bu maçları nasıl tutturabiliriz ? FIFA 2021 de aynı takımları bilgisayara oynatsak sonuçları tutturabiliriz miyiz? Yada farklı fikri olan var mi ??

Spor Toto İddiaa 50 kuruşa 1 milyon TL Nasıl Kazanılır ?

Merhaba Arkadaşlar Trendyol'da 150 TL Üzeri Alışverişe 30 TL İndirim Başlamış İndirimle Beraber Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.69 TL ye Geliyor Özellikle Kış Aylarına Girmemizle Beraber Çoğu Kişide Kaliteli Bal İhtiyacı Oluşmuştur Ben 4-5 Yıl Önce 30 TL den Almıştım Bol Bol Stok Yapabilirsiniz Balın Son Kullanım Tarihi Yoktur.

Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.79 TL Kargo Bedava

Merhaba arkadaşlar DNS ayarım yasak sitelere girmeye uygun fake GPRS ile konumumu ABD ye aldım ve tor browser ile VPN ile https://tjmaxx.tjx.com/ sitesine girmek istiyorum fakat bir türlü giremiyorum site ülkenizde kullanılmamaktadır diyor

Bir Türlü Siteye Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar ava çok meraklıyım yaban domuzu avlamak istiyorum bunu kime satarım bu konuda bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

merhaba arkadaşlar işletme yüksek lisans yapıyorum Endüstri 4.0 ders hocam istersen beraber makale yazabiliriz dedi makale yazmak tam olarak ne işime yarar 10 tane makale yazsam dergipark ta felan yayınlansa ne olacak ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 662
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 69.653 (Bu ay: 1.425)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 398 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.