Şimdi Ara

İstikrar Dolu Son Bir Senemiz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2016 başladı…
    Yılbaşında, Sur Cizre Yüksekova'da içsavaş manzaraları vardı,
    hendek operasyonları açılım saçmalığının sonucuydu, 249 şehit verdik.

Atatürk'e senelerdir küfreden akp'nin akil adamı Hasan Karakaya, asrın liderimizin gezisinde
    Suudi Arabistan'da öldü, hulusi beyin genelkurmayı taziye mesajı yayınladı.

Diyanet'in resmi internet sitesinden “babaların öz kızlarına şehvet duyması haram
    değildir” fetvası yayınlandı.

Sultanahmet'te canlı bomba patladı, 12 Alman turist
    öldü.

Diyarbakır'da polis lojmanı havaya uçuruldu, kundaktaki bebeklerimizi
    kaybettik.

Ahmet Kiziroğlu “bu bahar terörsüz bir bahar olacak” dedi. Mustafa Koç
    vefat etti.

Bülent Arınç boş süt şişesi gibi kapının önüne konuldu, asrın liderimiz “o
    zat” dedi, yandaş medya “manisalı lawrence” lakabı taktı, cübbeli bülo, paralel hain
    dediler.

Kut'ül Amare icat ettiler, yandaş medya bile ne olduğunu anlamadı,
    vazgeçtiler. Suriyeli sayısı 3.5 milyonu geçti, asrın liderimiz “bizim alnımızda enayi
    yazmıyor, otobüsler boşuna durmuyor, bindirir göndeririz” dedi.

İncirlik'e tarihimizde ilk kez Suudi uçağı geldi. Ahmet Kiziroğlu “en geç haziran ayında
    Avrupa'ya vizesiz gideceğimizi” açıkladı, geçen hazirandı! Ankara Merasim
    Sokak'ta canlı bomba patladı, 29 insanımızı kaybettik.

Ankara Kızılay'da canlı bomba patladı, 38 insanımızı daha kaybettik. Asrın liderimiz “benim gitmem
    demek, devletin yıkılması demektir” dedi. Atatürk “benim naçiz vücudum elbet bir
    gün toprak olacaktır, fakat, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır”
    derken, bu böyle dedi.

İstiklal Caddesi'nde canlı bomba patladı, 5 kişi can verdi.
    Ahmet Kiziroğlu “Avrupa Birliği'yle Kayserili pazarlığı yaptım” dedi, güya
    Suriyelileri alıp, üstüne 10 milyar euro vereceklerdi, Suriyeliler bizde kaldı,
    babafingoyu aldık.

Sabahattin Zaim Üniversitesi rektör yardımcısı “ben bu ülkede
    cahil, okumamış, tahsilsiz kesimin ferasetine güveniyorum, ülkeyi ayakta tutacak
    olan cahil halktır, en tehlikeli olanlar üniversite okuyanlardır, okuma oranı arttıkça
    beni hafakanlar basıyor” dedi, bu herifi YÖK'e yönetici yaptılar.

Hayırsever Rıza'yı New York'ta enselediler, içeri attılar, “ölene kadar ayrılmayacağız” diyorlardı, Ebru
    Gündeş şak diye boşanma davası açtı. Akp yandaşı Ensar vakfının yurdunda oğlan çocuklarına tecavüz edildiği ortaya çıktı, kadın aile bakanı “bi kerecik” dedi, “bir
    kerecik rastlanmış, gurur duyduğumuz kurumumuzu karalamak için gerekçe
    olamaz” dedi.

Asrın liderimiz başkanlık sistemine örnek verdi, “Hitler Almanyasında
    bile var” dedi, alkışladılar! Rize Kızılay başkanı, oğlan çocuklarına tecavüzden
    tutuklandı. Eminanım büyükelçilere konuştu, “Türkiye eskiden yeri dahi bilinmeyen
    bir ülkeydi” dedi.

Canlı bomba olarak aranan ışid'liye yeşil kart verildiği ortaya çıktı.
    TBMM külliye oldu. Asrın liderimiz latin Amerika'ya gezmeye gitti, zırhlı makam
    mercedesi de askeri uçakla götürüldü.

Yandaş gazetenin yazarı “Afrika ormanlarında yaşayan şempanzeler Yahudi” dedi. Uşşaki tarikatı şeyhi nurullah
    efendi “elimi öpen cennete gider” dedi. Sosyal doku vakfı başkanı “üç yaşındaki kız
    çocukları amcalarının yanına külotla çıkmamalı” dedi. Diyanet çocuk dergisi, çizgi
    öyküdeki kaplumbağaya türban taktı.

Bilal doktor olmak için İtalya'ya gitti, kara para soruşturması açıldı, asrın liderimiz “oğlumu tutuklamaya kalkıyorlar” dedi.
    Can Dündar ve Erdem Gül tutuklandı, Anayasa Mahkemesi kararıyla tahliye
    edildiler, asrın liderimiz “karara uymuyorum, saygı duymuyorum” dedi. Bir
    zamanlar Akp'nin cankuşu olan Zaman gazetesine el kondu. Cep telefonuna
    Kuran'ı Kerim indiren Tuğçe Kazaz, diyanete sordu, cep telefonumuza adbestsiz
    dokunabilir miyiz?

Süleyman Demirel Üniversitesi ilahiyat fakültesi dekanının
    makalesinde “cinsel ilişki sırasında şeyhinizi hatırlarsanız, doğacak çocuğunuz
    bereketli olur” ifadesine yer verildi.

Diyanet'in Çanakkale Zaferi hutbesinde Atatürk'e hiç yer verilmedi. Tayyip Erdoğan Sempozyumu düzenlendi, Egemen
    Bağış moderatör oldu, “Tayyip Erdoğan Allah'ın ümmete lütfudur” denildi. Orman
    bakanımız “NASA da kim oluyor, onlar bizim çok gerimizde, bizim teknolojimiz
    onlardan ileri” dedi.

Şehitler var diye 23 Nisan törenleri iptal edildi, akp'lilerin düğünleri iptal edilmedi. Binali beyin oğlu Singapur'da kumar masasında
    yakalandı. TBMM başkanı “yeni anayasa dindar olmalı, anayasada laiklik olmamalı”
    dedi. Canlı bombaları niye yakalamıyorsunuz diye sordular, Ahmet Kiziroğlu
    “hepsinin isim listesi tek tek elimizde ama, eylem yapmadan tutuklayamayız” dedi!

Kilis'e habire roket atıldı, 18 insanımızı kaybettik, Kilis valisi “roketlerin buraya düşmesi eleştiriliyor, tabii ki düşecek, havada mı kalacak, yerçekimi var” dedi. Asrın
    liderimiz “1919'dan başlayan tarih anlayışını reddediyorum” dedi. Bir bilge adam,
    bir yiğit adam, bir hışımla geldi geçti, peh peh peh peh, Ahmet Kiziroğlu zart diye
    başbakanlıktan alındı, gıkını bile çıkaramadı, peh peh peh peh…

Asrın liderimizin danışmanı açıkça izah etti, “bundan sonra gelecek başbakan düşük profilli olacak”
    dedi. Binali bey başbakan oldu. Can Dündar'a adliye önünde ateş ettiler.

Sümeyye Erdoğan evlendi, hulusi bey sekiz şehidimizi toprağa verdiğimiz gün, helikopterle
    yetişti, nikah şahidi oldu. İstanbul Vezneciler'de canlı bomba patladı, 13 insanımızı
    kaybettik. Muhammed Ali vefat etti, asrın liderimiz cenaze törenine gitti, kimse
    sallamadı, küstü döndü.

Profesör Yaşar Nuri Öztürk vefat etti. Van münüts sona erdi, İsrail tiko para 20 milyon dolar bastırdı, asrın liderimiz Mavi Marmaracılara
    “giderken bana mı sordunuz” dedi, çıktı işin içinden… Attık tuttuk, turizm çöktü,
    Rusya'dan resmen özür diledik. Atatürk Havalimanı canlı bombalarla basıldı, 45
    insanımızı kaybettik.

Polonya basını yazdı, NATO zirvesi için asrın liderimizle birlikte Varşova'ya gelen Eminanım, 147 bin lira tutarında antika masa, antika
    komidin, antika porselen yemek takımı aldı.

Akp'nin iktidara geldiği günden beri koruyup kolladığı fetocular, devlete millete saldırdı… 15 Temmuz darbe girişimi
    yaşandı, F16'lar Meclis'i bombaladı, genelkurmay başkanıyla kuvvet komutanları
    esir alındı, darbe henüz bastırılmadan önce, TSK bile kendini savunmak için
    organize olamazken, MİT'in bile haberi yokken, asrın liderimiz anca eniştesinden
    öğrenirken, memleketin 85 bin camisinde senkronize şekilde sala okundu, devlet
    komadayken, nasıl olduysa, memleketin en ücra köylerindeki imamlar müezzinler
    organize olmuştu! 249 insanımızı kaybettik, köprüde askerlerin gırtlağını kestiler.

Asrın liderimiz “Rabbim affetsin, milletim affetsin” dedi, Olağanüstü Hal ilan edildi.
    40 bin kişi tutuklandı, 100 bin kişi devletten atıldı. Kuleli kapatıldı, Heybeliada
    deniz lisesine kilit vuruldu, GATA'yı abdülhamid hastanesi yaptılar. İçişleri bakanı
    Efkan Ala zart diye görevden alındı. Tarık Akan vefat etti.

Genelkurmay başkanlığı, Anıtkabir'in avlusuna kargo şirketinin sponsorluğunda morlu pembeli
    plastikten oyun parkı koydu, vatandaş söktü. Asrın liderimiz “Lozan'ı zafer diye
    bize yutturmaya çalıştılar, zafer mi bu” dedi.

Seçkin liselerimizi proje okul adı altında imamlaştırdılar. Kazan ilçesi Kahramankazan oldu. Tankımızla topumuzla
    Suriye'ye girdik, şimdilik dokuz tankımız vuruldu, şimdilik 21 şehidimiz var.
    Cumhuriyet gazetesi polis tarafından basıldı, yazarları hapse atıldı, asrın liderimizin
    canını sıkan karikatürist Musa Kart tutuklandı. Kendisi muhalefetteyken “başkanlık
    sistemi Amerikan emperyalizminin bize tavsiyesidir” diyen asrın liderimiz, şimdi
    “başkanlık sistemi bizim için gelenekseldir, bizim genlerimizde var” dedi.

Binali bey “başkanlık gelmezse Türkiye bölünür” dedi. Devlet Bahçeli adeta kanun hükmünde
    kararnameyle ak saray'a bağlanmış gibi oldu! Dolar roketledi, Türk lirası bir sene
    içinde yüzde 20 değer kaybetti, Binali bey “dolardan bize ne, dolsa ne olur,
    dolmasa ne olur” dedi, Keynes mübarek… Akut'a musallat oldular, Nasuh
    Mahruki'yi az daha tutukluyorlardı, Akut başkanlığını zorla bıraktırdılar. Hdp'yi
    komple içeri attılar, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, Gültan Kışanak, Ahmet
    Türk filan, alayını tutukladılar.

Asrın liderimiz “ben çobanım” dedi. Sapıklar kanuna
    uymuyor diye, kanunu sapıklara uydurmaya kalktılar, 11 yaşındaki kız çocuklarını
    imam nikahıyla koynuna alan 60 yaşındaki sapıklara af çıkarmaya çalıştılar, Binali
    bey “bi kereliğine” dedi. Süleymancıların tarikat yuvasında 10 kız çocuğumuz
    yanarak can verdi.

Sinan Çetin'in polis öldüren oğlunu parayla helalleşerek sokağa
    saldılar. Ethem Sarısülük'ü suratından vurarak öldüren polisi, hiç kimse hakkını
    helal etmedi ama, 10 bin liraya serbest bıraktılar. Bunca sıkıntı arasında biraz olsun
    gülümsememizi sağlayan Erdal Tosun, trafik kazasına kurban gitti. Beşiktaş'ta canlı
    bombalar patladı, 45 insanımızı kaybettik.

Asrın liderimiz “milli seferberlik ilan
    ediyorum” dedi, sonra “seferberlik” dediğini ama “seferberliği kastetmediğini”
    söyledi. Hüsnü Mahalli tutuklandı. Kayseri'de canlı bomba patladı, 14 insanımızı
    daha kaybettik.
    *
    Ve, elçiye zeval oldu…
    Tarihte ilk kez, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin polisi, Ankara'nın göbeğinde, tekbir
    getirerek, Rusya Büyükelçisi'ni sırtından vurdu.
    *
    “Huzur ve istikrar adası” denilen ülkenin son bir senesi işte bu!

YILMAZ ÖZDİL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çoğu objektif şekilde anlatılmış son 1 senenin olayları,rezaletleri,iğrençlikleri.

İstikrar diyerek geldiler,halimiz ortada.

Kimin vicdanı el veriyor bu yaşananlara,kim aptal yerine konmak istiyor bunlara göz yumarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsntrk -- 21 Aralık 2016; 10:38:8 >

• Ulkenin son 1 yili maalesef boyle gecti

Akp den kotusu gelmez
  • Kader...
  • @Treth

Hocam ne diyor bu Yılmaz Özdil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözün bittiği yer
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 18 Şubat 2017; 19:40:7 >
  • Hiç olumlu bir şey yazmamışsınız bu kadar taraflı olmayın, yol yaptık köprü yaptık cami var hülooooooooğğğğğ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    Farklı bir dili var.

En güzel huyu ise balık hafızalı ülkemize yaşanan rezaletleri unutturmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir yazı

Ülke insanı balıkdan bile daha fazla balık hafızalı, unutmuşlardır.

Gerçi bu güzel yazıyı okuyacaklarını ummuyorsunuz değil mi? Neyi okumuşlar ki?
  • Yazıyı okurken bunaldım sıkıldım ama yazıdan değil anlattıklarından . Malesef hepside doğru. Ve bunları dahi savuunmaya çalışacak bir güruh var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi gelip dese bu sene bunlari yasayacaksiniz razi misiniz diye 1 kisi bile ben bunlari yasamaya raziyim demez.Yasadiktan sonra okuyunca gercek degil gibi geliyor insana yuregimiz nasir tutmus resmen.Bu hale getirenlerin sonu gelir umarim
  • Yazının en iyi yönü hafızamızın nasıl yönlendirildiğine işaret ediyor.

Bunların çoğunu bilmiyoruz veya hatırlamıyoruz.Halbuki çok yakın zamanda gerçekleşen şeyler.
  • Köşe yazısından çok makale olmuş bu, bilimsel doneler ilk kelimeden son kelimeye kadar perçinlenmiş.
  • CEHAPE önlerdi bunların hepsini.İstikrar Dolu Son Bir Senemiz...

Sağın solun 3.Dünya ülkeleri ile doluyken, büyük devletlerin ellerinde yıllar önceden yapılan anlaşmaların kozları varken, elini kolunu hem dış mihraklar hemde içerideki terör sempatizanları ve başarısız bir ana muhalefet bağlarken zor oluyor ülke yönetmek.

Ben sağ partiye günahımı vermem ama RTE Türkiye'nin iyiliği (pardon) varlığı için 2023'e kadar Türkiyenin başında dur-a-cak. Başka Liderlik potansiyeline sahip 1 tane siyasetçi yok şu ülkede. Büyük kitleleri arkasından sürükleyecek, başarılı olmasada güçlü bir Lidere muhtacız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stay Away From Me -- 21 Aralık 2016; 13:30:48 >

• kötü bişey olursa chp olsa farklı mı olurdu diyin iyi bişey olursa ballandıra ballandıra anlatın ve unutmayın kalabalık bi ortamdaysanız akpli değilim ama ile başlayın cümleye sorumluluk asla almayın misal teröristlere yığınak yapması için izin verildiyse zamanında akan kan durdu kanla besleniyosunuz diyin sizi uyaranlara aynı teröristler saldırıya geçtiğinde karşınızdakini suçlayın sakın yüzünüz kızarmasın unutmayın önemli olan sizsiniz arkadaşlar sakın üzülmeyin sıkılmayın kader sonuçta eğer teröristin bombasıyla ölmese belkide araba çarpıcaktı unutmayın bu dünyada tek önemli şey vardır o da para din iman haysiyet onur o kadar da şey yapmamak lazım yoksa kafayı yersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.