Şimdi Ara

İşte Trabzonspor 'un yeni teknik direktörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SON DAKİKA: TRABZONSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ JUANDE RAMOS. SPORTİF DIREKTÖR İSE FATİH TEKKE. Muharrem Usta onay verdi.MENAJER MARCO KIRDEMİR TARAFINDAN ÖNERİLDİ. LUCESCU'DAN HABER BEKLENİYOR. OLUMSUZ OLURSA JUAN RAMOS İLE İMZALANACAK.

Lucescu 'dan olumsuz cevap geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimdir nedir bu juan ramos bilmiyorum ama en fazla 3 hafta katlanabilir trabzona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

kimdir nedir bu juan ramos bilmiyorum ama en fazla 3 hafta katlanabilir trabzona

Sevilla ve Real Madrid'in eski teknik direktörü.
  • bi ara Real Madridde çalıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam bide Dnipro. Böyle adamları getiriyonuz bi dolu tazminatla gidiyor. Ne gerek var anlamış değilim al işte 1 tane Türk adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

quote:

kimdir nedir bu juan ramos bilmiyorum ama en fazla 3 hafta katlanabilir trabzona

O zaman daha cabuk gider.

Trabzona profesyonel olmayan duygulari ile calisan birisi gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

quote:

O zaman daha cabuk gider.

Trabzona profesyonel olmayan duygulari ile calisan birisi gerek.

9 Aralık'a kadar dediğinize bir Trabzonsporlu olarak katılabilirdim ama hocam gerçekten yeni yönetim işini bilen bir yönetim. Lucescu için de gerçekten uğraşıyorlar. Hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bi ara Real Madridde çalıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam bide Dnipro. Böyle adamları getiriyonuz bi dolu tazminatla gidiyor. Ne gerek var anlamış değilim al işte 1 tane Türk adam.

Türk teknik adamlarının hiçbir özelliği yok

• Trabzon'un tazminat ödeyecek parası varmıymış?
  • Edit ; Muharrem Usta, Lucescu 'dan vazgeçmiyor. Merakla bekliyoruz. Sizleri haberdar edeceÄŸiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonun ilacı Ersun Yanal
    Ersun hocayla FB ye yenilmedi, GS yı iki maçta da yendi. Bjk ile de kafa kafaya oynadi

• Hedefimiz 2017 yılı ve kurumsal bir spor kulübü haline gelmek ise şayet bu iş 70 yaşındaki Luce ile olmaz. Koyduğun hedefler, oluşturduğun kadro tecrübeli ve Luce'ye nispeten genç bir teknik adam ile olmalı.

Bu hoca bence Ersun Yanal değil. Ersun Yanal çok iyi bir teknik direktör bende isterim gelmesini fakat adamın fb ile bir geçmişi var ve taraftarın bir kısmı bu adamın karşısında duruyor. Hal böyle olunca işler değişiyor. O yüzden başka biri olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.