Şimdi Ara

İşte finalin yeri ve zamanı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat Türkiye Kupası final maçının nerede ve ne zaman oynanacağı belii oldu.

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Fenerbahçe ile Bursaspor kozlarını paylaşacak

Buna göre Bursaspor'la Fenerbahçe arasındaki Ziraat Türkiye Kupası final maçı 16 Mayıs Çarşamba günü Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanacak.

(Fotomaç)

• Alalım artık şunu
  • full kadro muyuz
  • Hay kayserisine arkadaş. İyiki bir stad yaptılar ordada.
  • Kadir Has iyidir. 2 sene önce oynadığımız 40 derecedeki rezillikten sonra Kadir Has ilaç gibi gelir. Valla 12'sinde şampiyon 16'sında da diğer şampiyon belirlenecek. Bizim için kader haftası.
  • Bence tam kadro çıkılmalı maça,en azından Türkiye kupasını alalım.
  • Oleyyy kesin giderim
  • As kadro çıkılmalı 4 günde dinlenirler
  • Ya arkadaş daha geçen sene oradaydı. Gül gibi İzmir varken nedir bu Kayseri sevdası anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Ya arkadaş daha geçen sene oradaydı. Gül gibi İzmir varken nedir bu Kayseri sevdası anlamıyorum.

Gül gibi? Maçı izlemek için dürbün gerekiyor. Ayrıca zemini patates tarlasından hallice. (şimdi biraz düzeltmişler gerçi ama yine çok kötü durumda)

Yalnız finalin Kayseri'de olduğuna dair resmi bir açıklama yok federasyondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Ya arkadaş daha geçen sene oradaydı. Gül gibi İzmir varken nedir bu Kayseri sevdası anlamıyorum.

Gül gibi? Maçı izlemek için dürbün gerekiyor. Ayrıca zemini patates tarlasından hallice. (şimdi biraz düzeltmişler gerçi ama yine çok kötü durumda)

Yalnız finalin Kayseri'de olduğuna dair resmi bir açıklama yok federasyondan.

Ya orası öyle tabi de üstüste Kayseri'ye verilmesi de saçma. Bu sene İzmir Ticaret Odası tüm masrafları üzerine alarak İzmir'de oynanması için teklif sunmuştu. Ben başka bir yer düşünemiyordum açıkcası :)

• izmir olmaliydi. fener in oyle boyle bir taraftar kitlesi mevcut her yerde fakat bursa taraftari icin isleri zorlastirmislar. yinede buyuk bir organizasyon olur.
  • Aslında bunu gelenek haline getirip Türkiye kupası finalleri Kayseride oynanmalı. En çok yakışan yer burası çünkü.
  • Kayserinin sahası tarla gibiydi en son.İnşallah düzeltmişlerdir yoksa tam rezillik olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abuz

Kayserinin sahası tarla gibiydi en son.İnşallah düzeltmişlerdir yoksa tam rezillik olur...

En son dediğin bir yıl önceydi heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

Kayserinin sahası tarla gibiydi en son.İnşallah düzeltmişlerdir yoksa tam rezillik olur...

Tarla gibiden maksadım topun yerden giderken sürekli zıplaması.O stadın zemini hala oturmadı yada uğraşanlar beceremiyor.İzlediğim tüm kayseri maçlarında ya zemin çok kalkıyor yada top saçma sapan zıplıyor.Büyük takımların saha kalitesi kayseride yok ne yazık ki...
  • fener 13 mayısta şampiyon olursa o gazla kupayı da alır.ama olmazsa bence moral bozukluğuyla kupayı da kaybeder.yani bence ya 2 de 2 yada 2 de 0 yaparlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

Tarla gibiden maksadım topun yerden giderken sürekli zıplaması.O stadın zemini hala oturmadı yada uğraşanlar beceremiyor.İzlediğim tüm kayseri maçlarında ya zemin çok kalkıyor yada top saçma sapan zıplıyor.Büyük takımların saha kalitesi kayseride yok ne yazık ki...

Yok hocam sürekli olarak kadir hasta maç izlerim artık bahsettiğiniz sorunlar yaşanmıyor. Geçtiğimiz senelerde evet vardı öyle problemler ama artık büyük ölçüde halledeldi. Izmir'e falan kıyasla çok daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinse bence haksızlık bu.Bursa'ya 900 km mesafe.İzmir varken hem de sanayi odasının teklifi varken neden Kayseri'ye verirler anlamıyorum.
  • beyler kaynak fotomaç yanlız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.