Şimdi Ara

istanbul da konut fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
100
Favori
47.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kiptaş işlemlere saat kaçta başlıyor sabah. Ona göre erkenden gideyim diyorum.
    Zannedersem eşim adına da ayrıca başvuru yapabiliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 3 Nisan 2014; 10:56:13 >
  • hasmeram H kullanıcısına yanıt
    Dostum sabah 5 de başvuru için numara vermeye başlıyorlardı dun ama açılması 8 yada 8.30 dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Geçen yıl beylikdüzü yakuplu Mh den ev alan biri olarak bilgileri aktatayım.
    110 bin tl ye aldığım bahçeli evim şuan 150 bin tl ye çok rahat satılıyor. Ve şuan her yer inşaat fiyatlar uçuk. Bu evi alırken çevre tüm semtlere baktık. İnternette beylikdüzü nde çıkan uygun fiyatlı evlerin hepsi esenyurt da buralarda o fiyata bulamazsınız artık esenyurt ise beş para etmez eğer yatırımlık ev arıyorsanız alacağınız yer kesinlikle Beylikdüzü kavaklı mah özellikle Sahilmahallesi olsun. Beylikdüzü sahil Mahallesi'nde evler şuanda çok uygun yatırımlık da alabilirsiniz oturmak içinde alabilirsiniz. Beylikdüzü'nde çok büyük projeler mevcut özellikle sahil bölgesinde balık hali geldi ve açılmak üzere İstanbul deniz otobüslerinin durağa yapılacak sahile plaj yapılacak festival alanı yapılacak ve bunlar yapıldığı zaman aldığın evin değeri iki ve üç katı olacak kesinlikle buralara bakmanızı öneririm. İnternetten bakmak olmaz çünkü esenyurt evlerinin ilanlarını doldurmuşlar. Gelin bakın görün haklı olduğumu göreceksiniz

teşekkürler böyle ipuçları faydali olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Daha yakın zamana kadar Tuzla Evora'da (Teknik Yapı) 100 bin TL altına 1+1 evler satılıyordu.
    Diğer seçenekler de aynı oranda uygun fiyatlıydı.
    Halen satışta olan daireler var bildiğim kadarıyla..

Bitiremediler daireleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

Arkadaşlar kiptaş işlemlere saat kaçta başlıyor sabah. Ona göre erkenden gideyim diyorum.
    Zannedersem eşim adına da ayrıca başvuru yapabiliyorum?

Teşekkürler , kişi sadece kendi adına mı başvuru yapabiliyor. Eşimin adınada evrakları teslim edip müracaat edebiliyor muyum acaba.
    Birkaç yerde müraccat edilebilir diye okumuştum ama 8. madde de bu şekilde.

Kişi adına e fazla bir müracaat yapılacaktır.Kişi kendi adına başvuruyor ise kimlik ile , vekil sıfatı ile başvuyur ise , noterden alınmışözel vekaltname ile müraccaat edeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 3 Nisan 2014; 11:51:12 >
  • Alacaginiz ev kesinlikle toplu ulasima yakin olsun. İster oturumluk ister yatirimlik. E5 yakin cevreler metrobus ve metro yakini yerler her zaman satista kolaylik saglar. Nasipse bende yakinda bir adet satin almayi planliyorum. Emlakci internet kovaliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinizde keş para tutun derim.emlak balonu bir kaç yıla patlar.
  • kiptaş başvuruya giden var mı?
    uzun kuyruklarda bekleyeceksem istemiyorum
  • obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    ben sabah 08.00 gibi gittim. aşırı bir kalabalık vardı. önce sıra alıyorsunuz sonra sıra gelince kaydınızı yaptırıyorsunuz.
    saat 10 gibi sıra geldi 2155 nolu sırayı aldım, gişede ise 500 lerdekilerin kaydı yapılıyordu...
  • Arkadaşlar yardım edermısınız 1000 lirayı illa bankadan mı yatırmak gerekıyor enpara hesabımdan internet üzerinden ibana yatırsam dekontuda yazıcıdan çıkartsam olurmu birde bu kiptaşın ibankısmında karşı taarfın ismini ne yazacağız
  • zokur kullanıcısına yanıt
    bankadan masraf ödemeden yatırabiliyorsunuz ama enpara olayını bilmiyorum..
  • ben vakıfbanktan yatırdım parayı.
    alıcı kısmında KİPTAŞ İSTANBUL KONUT İMAR PLANLAMA PLAN TUR. yazıyor
    açıklama ise, HADIMKÖY KONUTLARI 3. ETAP ÖN BAŞVURU BEDELİ şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokur

Arkadaşlar yardım edermısınız 1000 lirayı illa bankadan mı yatırmak gerekıyor enpara hesabımdan internet üzerinden ibana yatırsam dekontuda yazıcıdan çıkartsam olurmu birde bu kiptaşın ibankısmında karşı taarfın ismini ne yazacağız

enpara ile parayı yatırman kabul edilmez. banka onaylı makbuz isteniyor.
  • ne yapacağımızı şaşırdık 2-3 daire alacak paramız var.Tam niyetleniyoruz emlak balonu yakında patlar diye vazgeçiyoruz.Bir önümüzü görebilsek kararımızı verebileceğiz.Beylikdüzünde güzel evler var.Bu projeye bakarsak aşırı kalabalık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

ne yapacağımızı şaşırdık 2-3 daire alacak paramız var.Tam niyetleniyoruz emlak balonu yakında patlar diye vazgeçiyoruz.Bir önümüzü görebilsek kararımızı verebileceğiz.Beylikdüzünde güzel evler var.Bu projeye bakarsak aşırı kalabalık var.

O kadar paran cokea bana yatir seneye 3 mislini vereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

ne yapacağımızı şaşırdık 2-3 daire alacak paramız var.Tam niyetleniyoruz emlak balonu yakında patlar diye vazgeçiyoruz.Bir önümüzü görebilsek kararımızı verebileceğiz.Beylikdüzünde güzel evler var.Bu projeye bakarsak aşırı kalabalık var.

Benim değil babamın parası hocam.Okul bitince bana ve kardeşime ev alacaktı hala alacak. Allah'a şükürler olsun maddi durumda bir sıkıntı yok.Teklifte cazipmiş

• quote:

quote:

quote:

Benim değil babamın parası hocam.Okul bitince bana ve kardeşime ev alacaktı hala alacak. Allah'a şükürler olsun maddi durumda bir sıkıntı yok.Teklifte cazipmiş

Hepsini yerim hocam

• Yeri çok ters deliklikaya diye bir köyün arkasinda 2. Etap Kiptaş yapildiktan nerdeyse 2 sene sonra yeni yol yapılıp otobusler sitenin onunden geçmeye başladı daha once insanlar ortalama 3km yol yuruyordu kar çamur yagmurda ve hadimkoyun kışı istanbula benzemez :)
    Haritadan gordugum kadarıyla suan 2. Etap tan gecip Hadımköy e giden otobuslere en az 4-5 km belki fazlasi vardir is yerinde harita tam açılmadı net bakamiyorum
    Alacak olanlar dikkat etsin teslimattan sonra yurumeyi goze alsinlar yani :)
    Bana kalirsa Hadımköy e yeni toki
    başlanacak yakin bir zamanda onu takip edin derim kanal istanbula yakin bir yer olacak saglam kaynaktan bilgiler ;)
    Bu arada sazlibosna barajı kanal istanbul guzargahinda hadimkoy merkezde baraja bir kac km mesafede yani suanki tokinin karsisina baslanacak onayı alinmis toki de bu guzargaha 5-6 km mesafede olacak
    Tabi suan nedense hicbir yerde proje ile ilgili haber yada bilgi yok hatta pazar günü daha detayli bilgi alip paylasirim burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kiptaş tuzla 2 etaptan 7 sene önce daire aldım ödediğim parayı zor aldım kolay işler değil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsini yerim hocam

ne evi müdür dükkan al! Hem getirisi fazla hemde stopajı kiracı ödüyor

bir evden sonrası yalan
    kira geliri elde ediyorsan %15 vergi ödersin.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.