Ö

Yüzbaşı
28 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar elimde bu kılıflardan mevcut, ilgilenenler pm ile ulaşabilir.

LİNK

Arkadaşlar merhaba, ses sistemini yeni kurdum ve test için film arıyorum. özellikle ses efektleriyle ön plana çıkan film tavsiyelerinizi bekliyorum?
Bu uydu alıcıyı kullanan varmı acaba...
Biss Key nasıl giriliyor bulamıyorum da

Tarım bakanlığı, ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı “Tarım ve İnsan” temalı 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenliyor. Yarışmada birinci olan esere 4 bin TL ödül verilecek. Yarışma herkese açık olacak.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından 2011 yılında üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular, 15 Mart 2011 tarihinde başlayacak. Yarışmaya son müracaat tarihi ise, 22 Temmuz 2011 olarak belirlendi.

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmek amacıyla yapılan yarışma; her türlü tarımsal faaliyetler ile hayvancılık, toprak, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köy ve köylüyle ilgili görselleri içeriyor. Bu yıl diğer iki yarışmadan farklı olarak kategori sayısı 5 çıkartıldı. Genel, çifti-üreticiler, öğrenciler, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışanları kategorisine ilave olarak bu yıl Denizbank çalışanları kategorisi de eklendi. Tarım ve İnsan 3.Fotoğraf Yarışmasında ödül miktarı da artırıldı.

Denizbank’ın katkılarıyla hazırlanan yarışmada, eseri birinci olan yarışmacıya 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye ise 2 bin TL’lik ödül verilecek. Ayrıca Çiftçi-Öğrenci-Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışanları kategorisi birincilerine 2’şer bin TL ödül verilirken, -Denizbank çalışanları kategorisin birinci olan yarışmacıya da plaket ve yayın seti verilecek.

Yarışmanın Juri üyeliklerini Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanı Recep TEZGEL, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyeleri Mehmet Arslan GÜVEN ve Dr. Serhat KAYMAS, Türkiye’de fotoğraf alanında tek Devlet Sanatçısı olan Ozan SAĞDIÇ, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan YÜCEL ve gazeteci – belgesel yapımcısı Coşkun ARAL ve Yayın Dairesi Yayın Programlama Şube Müdürü Ali Metin yapacak.
Arkadaşlar merhaba, haftasonu kardeşimin doğumgünü ve ona bir cep telefonu almayı düşünüyorum. kardeşim illa N97 istiyor bense N97 nin artık eski bir model olduğunu düşünüyorum ve aklımda C7 almak var. açıkcası yeni model işletim sistemli telefonlar hakkında detaylı bilgim yok o yüzden düşüncelerinize ihtiyacım var. hangisini önerirsiniz acaba.
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, mevcut kullandığım pc iyice kasmaya başladı ve ben yeni bir sistem toplamak istiyorum.
oyun ile hiç aram yoktur, ama pc ninde hızlı çalışmasını istiyorum.

kasa, monitör gibi bileşenleri mevcut pcdekileri kullanacağım için aşağıda seçtiğim ana bileşenler için özellikle f/p oranı yazdıklarımdan daha iyi olan ürünler varsa tavsiye ve önerilerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Anakart---ASUS M4A87TD/USB3 AMD 870/SB850 AM3 DDR3 1600MHZ ANAKART---194 tl
İşlemci---AMD ATHLON II X4 645 AM3 3.1GHZ 2MB CACHE 45NM İŞLEMCI---246 tl
Ekran Kartı---HIS HD5770 GDDR5 1GB 128BIT ATI DX11 EKRAN KARTI---287 tl
Ram---KINGSTON 4GB (2*2GB) HYPERX DDR3 1600MHZ CL9 XMP ÇIFT KANALLI BELLEK KITI ---134 tl
arkadaşlar General Mobile G777 model telefonumda kayıtlı telefon numaralarım ve mesajlarımı pc ye aktarmak istiyorum ama gm nin kendi sayfasından indirdiğim phone suite programı çince ve bi işe yaramıyor. bir sürü mesaj ve tel no yu bi türlü pc ye alamıyorum. bu telefonu kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Arkadaşlar deri mont almak istiyorum ama deri konusunda fazla bilgim yok.

İstanbulda önerebileceğiniz deri mont alabileceğim güvenilir yerler varmı acaba.
hizlishop ta 10-14 haziran arası OLYMPUS E-520 SE KIT EZ 17-45 SLR özel fiyatla 1091 tl ye satılıyormuş.
http://www.hizlishop.com/index.php?p=show&pid=101180&k_id=250&kn=250

hepsiburada da 1498 tl
http://www.hepsiburada.com/olympus-e-520-se-kit-ez-1745-slr-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=1100301&productid=bd99984

ereyonda 1719 tl
http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=191256&ttype=Instalments

sanırım olympus Türkiye de slr piyasasında pek rağbet gören bir marka değil. kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar tavsiyelerini belirtirlerse sevinirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.137
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 103.097 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 66 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.