Şimdi Ara

istanbul da konut fırsatları (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
100
Favori
47.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bakınhttps://blog.zimobi.com/konut-kampanyalari buradan konut kammpanyalarına ulaşabilirsiniz yardımı dokunur diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Birader sahibindendeki boş beleş milletin kendi dairesini başkalarıyla kıyaslayıp " bunun dairesi bu kadar ediyorsa benimki hayli hayli şu kadar eder " mantığıyla fiyat koyduğu yerlere bakıp kendinizi tatmin etmeyin. Konut monut satılmıyor artık. Kimse kimseyi yemesin. Yatırım için konut alma olayı bitti. Çünkü millet gördü ki vadeliye atsa konuttan alacağı kiranın 1.5 katını getiriyor üstelik nakit garanti para. Veya dolara gömer nasıl olsa her sene +1 TL yükseliyor...

kiraya ver, kiracı dolandırıcı degilse para versin, eve zarar vermesin.100 bin liralık evde 550 lira kira için üstelik.

100 bin liram var.her ay 1200 lira alıyorum. beyannamesi ıvırı zıvırıda umrumda degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Burada defalarca yazdığım , ev arayanlar kaçırmayın çok çok ucuz fiyatlar dediğim..Orhangazi Mahallesi uçmuş...Ve nüfusun % 50 si rahat Suriyeli dolmuş...1000 lira altında aylık kira yok... Bodrum katlar hariç.....
  • İçine girip oturacaksanız tamam..İstanbulda Yatırım amaçlı ev almayın..1,5 milyon ev fazlası var... Dükkan alın... Büro , ofis alın...Dağın başında değil iyi yerde bulursanız Arsa alın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

İçine girip oturacaksanız tamam..İstanbulda Yatırım amaçlı ev almayın..1,5 milyon ev fazlası var... Dükkan alın... Büro , ofis alın...Dağın başında değil iyi yerde bulursanız Arsa alın...
    +1 Adam haklı.İstanbulun çivisi çıkmış fiyatlar şişirme balon.
  • taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Yatırım amaçlı nerden alınır peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Çanakkale,Tekirdağ üç beş sene önce olmuş olsaydı İzmir.
    Aydın,Manisa eğer kelepir bulabilirseniz Sakarya Karasu,Serdivan.
  • en son mesaj 11 mart 2018 sonra konu hortlamış. yani satışlar başladı mı? manipüle mi yoksa gerçek mi?bilmediğimden soruyorum. Benim cebimde param yok da olanlar varsa onlardan yardım istiyorum
  • Bu ara var mı güzel konut fırsatları arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.