Şimdi Ara

istanbul da konut fırsatları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
100
Favori
47.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişiye özel mesaj yazacaksanız özel mesaj alanını kullanınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasar37

Kişiye özel mesaj yazacaksanız özel mesaj alanını kullanınız.

Konu icinde kisiye ozel mi oluyor? Anlamadiysaniz neyini alintiliyorsunuz " biri tercume edebilir mi seklinde"
    Her mesaji herkese hitap edecek sekilde yazacaksak konularin %99 unu icerigiyle beraber silmemiz gerekecek sanirim
    +tartisma ortami yaratmak istiyorsaniz siz konu disi bolumunu kullanin
    + forumu kullanmayi sizden ogrenecek degiliz
    Geregini benim yoneticim bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 2 Nisan 2014; 16:15:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım kendinle çelişme, sen demedin mi, mesajı yazdığım kişi anlar, bende doğal olarak burası herkese açık olduğu için herkesin anladığı şekilde yaz diyorum eğer sadece o kişiye özelse özeli kullan diyorum. Ben onlarca forumda yazı okudum senin ki kadar yazdığı anlaşılamaz yazı görmedim, Biri tercüme edebilir mi ne demek? Ben anlamadım anlayan varsa anlatsın demek.
    Birde benim yöneticim yazmışsın, çok yakışmış sana

Konu kapandı benim için uzatmaya gerek yok.
    Konuya katkı olsun
    http://emlakkulisi.com/kiptas-hadimkoy-3-etap-icin-50-binden-fazla-basvuru-yapildi/243367

• quote:

Arkadaşım kendinle çelişme, sen demedin mi, mesajı yazdığım kişi anlar, bende doğal olarak burası herkese açık olduğu için herkesin anladığı şekilde yaz diyorum eğer sadece o kişiye özelse özeli kullan diyorum. Ben onlarca forumda yazı okudum senin ki kadar yazdığı anlaşılamaz yazı görmedim, Biri tercüme edebilir mi ne demek? Ben anlamadım anlayan varsa anlatsın demek.
    Birde benim yöneticim yazmışsın, çok yakışmış sana

Konu kapandı benim için uzatmaya gerek yok.
    Konuya katkı olsun
    http://emlakkulisi.com/kiptas-hadimkoy-3-etap-icin-50-binden-fazla-basvuru-yapildi/243367

Kendinle celisme ne guzel soz o
    + ben onlarca konu okudum
    + sen soylesin sen boylesin laflari helal hocam
    Meter90 egilmez forum oyuna gelmez emin olun

Hadi bende uzatmayayim iyi gunler

• Arkadaşlar Gaziosmanpaşa belediyesinin yaptığı Sarıgöl konutları var
    Merkezi bir yerde sayılır, 1+1 daireler 115 bin civarı bu sene sonu bildiğim kadarıyla teslim edilecek bazı sosyal olanakları da mevcut zaten çok az daire kalmış, Haberi olmayan varsa baksın derim.
    http://www.gaziosmanpasa.bel.tr/sarigolkentkonutlari/FiyatListesi.aspx?Parsel=34&Blok=B1&DaireTipi=T1#fiyatlar
  • Bi ev kalmıştı almadığımız 😎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasar37 kullanıcısına yanıt
    Evet bencede burası mantıklı ve prim yapabilecek bir yer..

GOP meydana yakın..Otobana 15 dk mesafede..
  • Orijinalden alıntı: yasar37

Orijinalden alıntı: meter90

Gurbuz capan chp kadioglu 2 donem akp es angeles
    Trasoglu anap orakci akp uzun akp imamoglu chp beylikduzu
    Huseyin yildiz 86 olmasi lazim buyuksehir ilk satislarin
    Atrium parkindaki bust ilk olarak h yildizindir yikilil Ataturk bustu olmustur

/quote]

Bir arkadaş tercüme edebilir mi?

Valla ben hiç bişey anlamadım

• Ben de alakasız bir mesaj yazmış olacağım ama konu çok güzel bence baltalanmazsa daha da güzel olur.

Şu anda ev alma lüksüm yok ama ilk fırsatta başımı sokacak bir yer edinmek istiyorum. Bahçelievler-Haznedar'da oturuyorum. Geçen ay kiramı 1200 TL'ye arttırdılar, emlakçıya civarda hiç bir evin bu parayı etmeyeceğini söylediğimde fiyatın mekandan kaynaklandığını söyledi. Dışarı çıktığımda camdaki ilanlara baktım geçen ay 850 bin TL olan 3+1 binanın fiyatı 940 bin olmuş. Burada ciddi bir park sorunu var. İnsan kalitesi en altın bir tık üstü işte. Binalar 40 senelik. Trafik rezalet, taksiye binip Haznedar deyince adamın yüzündeki tiksinmeyi görebiliyorsun... Bu şartlarda bu fiyatları aklım almıyor. Bu başlık zamanla bilgi paylaşımının yaygınlaştığı bir yer haline gelirse en azından parayı topladığım zaman aklımda o zamana kadar bir fikir oluşmuş olur.

Takip etmeyi düşünüyorum, umarım faydalanmayacak kişiler en azından konuyu kirletmezler. Konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler.

• konu yararlı baltalamayın

GOP Sarıgöl konutlarının hepsi satılmış görünüyor bende 1+1 ler dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5A6475FBD -- 2 Nisan 2014; 18:17:27 >
  • yasar37 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyiymiş ama ben mi göremedim yoksa uygun fiyatlı ev mi kalmamış? Ayrıca, eğer bilginiz varsa, ödeme seçenekleri sadece nakit ve kredi mi?
  • Konuyu baslatan arkadasa tesekkur ederim.ben de önümüzdeki aylarda istanbul avrupa yakasinda ev almayi planliyorum.asagi yukarı 30.000 civari pesinatim var.maximum 140.000 liralık 3+1 bi daire satin almayi planliyorum.Allah nasip ederse..tavsiye ve tekliflerin bol olmasi dilegiyle..

• Gaziosmanpaşa evlerinde az ev kaldı, o yüzden alacaksanız bir an önce gidip bakın yoksa onlarda kalmayacak, Ödeme seçenekleri % 25 peşin + gerisi vakıfbank yada kuveyt türk konut kredisi şeklinde, en kötü yanı ödemelerin hemen başlaması yoksa bende 2+1 ev alacaktım ilk açıklandığı zaman ama hem kira hem aylık ödeme gözüm yemedi.
  • quote:

Arkadaşlar Gaziosmanpaşa belediyesinin yaptığı Sarıgöl konutları var
    Merkezi bir yerde sayılır, 1+1 daireler 115 bin civarı bu sene sonu bildiğim kadarıyla teslim edilecek bazı sosyal olanakları da mevcut zaten çok az daire kalmış, Haberi olmayan varsa baksın derim.
    http://www.gaziosmanpasa.bel.tr/sarigolkentkonutlari/FiyatListesi.aspx?Parsel=34&Blok=B1&DaireTipi=T1#fiyatlar

1+1 evde oturamaz 1 aile. Hayırlı iş olmaz o evde orasını da düşünmek gerekir

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz durum tamamen istanbulda oluşan emlak balonundan ibarettir,arz talep ve mortgage sisteminin getirdiği kolaylık ev fiyatlarını inanılmaz bir şekilde artırıyor bende seyrantepede oturuyorum normal evler 300 400 bin liradan başlıyor gerisini siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Ben de alakasız bir mesaj yazmış olacağım ama konu çok güzel bence baltalanmazsa daha da güzel olur.

Şu anda ev alma lüksüm yok ama ilk fırsatta başımı sokacak bir yer edinmek istiyorum. Bahçelievler-Haznedar'da oturuyorum. Geçen ay kiramı 1200 TL'ye arttırdılar, emlakçıya civarda hiç bir evin bu parayı etmeyeceğini söylediğimde fiyatın mekandan kaynaklandığını söyledi. Dışarı çıktığımda camdaki ilanlara baktım geçen ay 850 bin TL olan 3+1 binanın fiyatı 940 bin olmuş. Burada ciddi bir park sorunu var. İnsan kalitesi en altın bir tık üstü işte. Binalar 40 senelik. Trafik rezalet, taksiye binip Haznedar deyince adamın yüzündeki tiksinmeyi görebiliyorsun... Bu şartlarda bu fiyatları aklım almıyor. Bu başlık zamanla bilgi paylaşımının yaygınlaştığı bir yer haline gelirse en azından parayı topladığım zaman aklımda o zamana kadar bir fikir oluşmuş olur.

Takip etmeyi düşünüyorum, umarım faydalanmayacak kişiler en azından konuyu kirletmezler. Konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler.

oturduğunuz ev 900 bin lira ise 1200 lira kira bence mantıklı hatta uygun bile denebilir.

Öyle bir semtte de evin 900 bin olması ayrı bir saçmalık orası ayrı.

• HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    sen yat hacı çalışma isyan et sadece ugrar bi gün merak etme.sen kendini düşünme padişah seni de düşünür.

Askerde ,iş hayatında da senin gibi kişiler var hep. Ders çalışma ün. bitirme ondan sonra vay efendim neden kısa dönem oluyor onlarda bizim gibi askerlik yapsınlar vs.
    Ev ,araba alırsın vay efendim neden onlar daha fazla kazanıyor ben neden asgari ücret alıyorum vs vs. Adam makarna, kömür vs veriyor vay efendim kandi yandaşlarına peşkeş çekiyor. şimdi sana ev verseler ne diyecekler dimi?

Bi bitmediniz yaa!!!
  • Arkadaşlar bazılarınız bu konutları alıp, satmayı düşünüyorsunuz sanırım. 5 yıl içinde satış olunca gelir vergisi var diye biliyorum. Yüksek yüzdeli bu vergiden nasıl muaf olunur?

• sioux kullanıcısına yanıt
    Oturduğun ev 900 bin lira değil. Buralarda o fiyatlara ev olması saçma, örnek olarak yazdım.

• Teyzem tuzla toki'den 300 tl taksitle ev almıştı öyle bir fırsat olursa alırım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.