Şimdi Ara

İstanbul'da cinsel taciz. 13 yaşındaki kızlar öğretmenlerinin hayatını kararttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
4
Favori
21.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
263 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul’da bulunan bir ortaokulda Türkçe öğretmeninin, 13 yaşındaki 4 kız öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilmişti. Öğretmenleri tarafından cinsel tacize uğradıklarını söyleyen kız çocukları skandal olayı ailelerine aktarınca, öğretmen önce tutuklanıp ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. ‘Çocuğun Cinsel İstismarı’ suçu kapsamında 22,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan öğretmenin yargılandığı davada flaş bir gelişme yaşandı. Mağdur sıfatıyla ifade veren öğrenciler öğretmenlerine düşük not verdiği için iftira attıklarını söylediler.

Kaynak ve detaylar :
    https://www.sabah.com.tr/gundem/2021/02/12/son-dakika-ogretmene-taciz-oyunu-mahkemede-ortaya-cikti/amp

• bu olay abd'de olsa çocukların siciline olay yazılır iş görüşmelerinde karşısına çıkacağından ve kimse iftiracıyı işe almayacağından hayatı biter, öğretmen her aileden ciddi tazminatlar alır, tutuklanması bile rezalet, hukuk öyle bir şey ki suçsuz adam tutuklanıyor, kadına tecavüz edip öldüren biri ise sevgilimdi birlikte olduk dna ve sperm örneklerim o yüzden var diye olaydan yırıtıyor.

parkta dolaşan adamın tekine taciz iftirası atılmıştı sonradan tarla anlaşmazlığı yüzünden olduğu ortaya çıktı, adam dayak yedi sonra 3 ay içeride yattı böyle iftiralarsa gerçek tecavüzlere zemin hazırlıyor.

Meriçlerin ve feminazilerin yakınından dahi geçmeyeceği bir konu...Muhtemelen şimdi ''Kesin öğretmen tehdit etmiştir yoksa masum kız yavrumuz neden ifadesini değiştirsin?Kesin işin içinde tehdit vardır'' diyorlardır.

Şunu bir anlayın.Kızlar hayal ettiğiniz gibi sütten çıkmış ak kaşık değillerdir.Onlarda insandır.İçlerinde iyi olanları olduğu gibi kötü niyetli olanları da var.Eğer ayrım yapmaksızın tüm kızlara yargıda öncelik verilirse bu tür olaylar hiçbir zaman sona ermez.Şuan sokakta yürürken bir kız sırf 'eğlence' olsun diye sizi gösterip 'beni taciz etti' diye bağırsa derdinizi anlatamadan linç edilebilirsiniz.

Kimse kusura bakmasın ama 'Kadının beyanı esastır.' kaldırılmadan erkeklerde bu korku bitmeyecek.

Eğer bir şey birilerinin hayatına mal olacak şekilde suistimal ediliyorsa kaldırılmalıdır.

Şimdi o öğretmen aklanmış olsa bile herkes tarafından kuşkuyla karşılanacak. O şeytan kızlara ise hiç bir şey olmayacak.

• Kadinlarin gecmislerini erkekler uzerinden temizletme cabalari iste !

• Çocuğa dahi güvenemiyorsun
  • Sen her ben tacize uğradım diyeni haklı sayarsan işte böyle abuk sabuk sebeplerden ben tacize uğradım derler. Erkeklere iftira atarlar.

İfade de ortaya çıkmış Allah'tan. Yoksa gitti adam.
  • Böyle iftira atan mahluklara bir yaptırım olmalı. Yılanın başı küçükken ezilmeli.
  • bu tek tarafli beyana gore yargi dagitma isi iyice sacmaladi.
    artik asansore tanimadigim bir kadinla yada bir kiz cocugu ile yalniz asla binmiyorum.
  • Meriçlerin ve feminazilerin yakınından dahi geçmeyeceği bir konu...Muhtemelen şimdi ''Kesin öğretmen tehdit etmiştir yoksa masum kız yavrumuz neden ifadesini değiştirsin?Kesin işin içinde tehdit vardır'' diyorlardır.

Şunu bir anlayın.Kızlar hayal ettiğiniz gibi sütten çıkmış ak kaşık değillerdir.Onlarda insandır.İçlerinde iyi olanları olduğu gibi kötü niyetli olanları da var.Eğer ayrım yapmaksızın tüm kızlara yargıda öncelik verilirse bu tür olaylar hiçbir zaman sona ermez.Şuan sokakta yürürken bir kız sırf 'eğlence' olsun diye sizi gösterip 'beni taciz etti' diye bağırsa derdinizi anlatamadan linç edilebilirsiniz.

• Long Nightt kullanıcısına yanıt

yasadigm yerde benzer bir olay oldu.adam esinden ayrildi.yuvasi dagildi.taciz iftirasi atan kizin biri dayanamayip iftira attik diye ifade verdi.ama is işten gecti.aile dagildi..

• Bir kars peyniri de akarabası ile yiyişip suçsuz bir çocuğa iftira attı da babası da çocuğu öldürdü ya. Bundan farkı yok bence yaptıklarının.
  • TAciz tecavüz heleki akrabanın yapması felakettir suçtur. Ama işte sorun şurada böyle birşey olmasada bir kemiksiz dilin lafı ile insanların hayatlarıda yok oluyor. Bu ince çizgiyi göz ardı etmemek gerek. Çünkü bir kelam ile basitçe rahatça iftira attığınız o kişinin hayatını mahvedebilyorsunuz. Mahkeme imiş aklanma imiş hikaye o an attığınız o iftira ise o insanın ailesi mesleği ömrü boyunca yaptığı her şey bir kelam ile yok olabiliyor. Ee mahkemede aklandı diyelim sonuç? ailesinden ayrıldıysa geri geliyor mu? iş hayatı mahvolduysa geri geliyor mu? arkadaşları çevresi dostları geri gelecek mi? Maalesef birilerinin elinde silahtan daha tehlikeli bir güç durumuna gelmiş.

Evet gerçekten bu pisliği yapan mahlukatlar yaratıklar var maalesef var ama işte olmasa da olmuş gibi bir kelam ile mahvolan hayatlarda var. Bu işin sonu ne olacak bilmiyorum bu nasıl düzeltilecek bilmiyorum ama aile kavramını yok edildiğini akrabalık masumiyetinin bitirilmeye çalışıldığı ortada, dünyada bu kavram kalmadı ülkemizde hala var ama bunu da yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bir çocuğun anne babasına güvenmedikten sonra kime güvenecek. Yada bir anne baba evladına güvenmedikten sonra kime güvenecek. Aynı evdesiniz ya size tv den yada sosyal medyadan, annene güvenme babana güvenme şuna güvenme buna güvenme diye empoze ediliyor. Baban sana tacizde buluna bilir diye kafasına işlenen bir çocuk yetişiyor. Bu nasıl olacak nasıl bir aile kavramı kalır böyle bir zihniyette yetişen çocuk ve ebeveynde, yav evladını seveceksin evladını sevmeye korkuyorsun durum bu kadar vahim yani, ALLAH ım hayırlısını nasip etsin her şeyin hemde ama bu zihniyet ile yakında aile diye kavram kalmaz. Aile olmayan hiçbir toplumda ayakta kalamaz.

• bu olay abd'de olsa çocukların siciline olay yazılır iş görüşmelerinde karşısına çıkacağından ve kimse iftiracıyı işe almayacağından hayatı biter, öğretmen her aileden ciddi tazminatlar alır, tutuklanması bile rezalet, hukuk öyle bir şey ki suçsuz adam tutuklanıyor, kadına tecavüz edip öldüren biri ise sevgilimdi birlikte olduk dna ve sperm örneklerim o yüzden var diye olaydan yırıtıyor.

parkta dolaşan adamın tekine taciz iftirası atılmıştı sonradan tarla anlaşmazlığı yüzünden olduğu ortaya çıktı, adam dayak yedi sonra 3 ay içeride yattı böyle iftiralarsa gerçek tecavüzlere zemin hazırlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 14 Şubat 2021; 9:51:43 >
  • sokakta yere düşen çocuğa kadına kıza bile yardım etmeyin umursamadan geçin yanından insanlık bittiyse bitti!

toplum ruh hastası.

birisi cebinden cüzdan para anahtar başka bir şey düşürse bağırıp sesleniyorum duyarsa duyuyor duymazsa asla dokunup alın düşürdünüz diye peşinden koşup vermiyorum.

• Muhtemelen kısım akrabalarını karsta bol bol yediğim bir kızdır.
    (BKZ)bol yağlı kars kaşarı
    Donanım haberde ekşicilik yaptıysam özr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başbilen -- 14 Şubat 2021; 10:42:53 >
  • Ülkenin geldiği hal bu işte,Almanya bizi kıskanıyor ya yok be kardeşim Polonya bile gotuyle gülüyor bize .bunlarin hiçbir orada olmaz.sucu ispat etmenin yerine biz kendi suçsuzluğumuzu ispat etmeye çalışıyoruz
  • Ben bu olaylardan inanılmaz korkuyorum birisi varsa asansöre bile binmiyorum. Değişik bir toplum olduk. Birbirine bu kadar zarar veren birbirine bu kadar mesafeli durmak zorunda olan bir toplum dünyada yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 14 Şubat 2021; 10:38:15 >
  • Bu kızlar hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam edecekler olan hayatı boyunca bu şoku üzerinden atamayan öğretmene olacak. Adam hayatı boyunca öğrencilerine şüpheyle yaklaşacak.

• İstanbul'da cinsel taciz. 13 yaşındaki kızlar öğretmenlerinin hayatını kararttı

Filmin konusu hemen hemen aynı. İftira ve de haksızlığa uğramak kadar öfkelendiren bir şey yok beni.

• Kimse kusura bakmasın ama 'Kadının beyanı esastır.' kaldırılmadan erkeklerde bu korku bitmeyecek.

Eğer bir şey birilerinin hayatına mal olacak şekilde suistimal ediliyorsa kaldırılmalıdır.

Şimdi o öğretmen aklanmış olsa bile herkes tarafından kuşkuyla karşılanacak. O şeytan kızlara ise hiç bir şey olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: GwynBleidd48

Böyle iftira atan mahluklara bir yaptırım olmalı. Yılanın başı küçükken ezilmeli.

Kadini kanun yolu ile silaha donusturmenin onu acildi ! Bunlar daha iyi gunlerimiz otobuste kadinin yanina oturmaya korkacagimiz gunler gelicek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.