Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
588.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
    _

Sınıflandırma Sonuçlarını 24.10.2014 Tarihinde E-Devlet Üzerinden Öğrenebilirsiniz

_

BİLGİLENDİRME

24 Ekim 2014 tarihinde E-Devlet şifresinden; Askerliğinizin nereye çıktığını ve Kısa Dönem Er - Uzun Dönem Yedek Subay sınıflandırılma sonucunu öğreneceksiniz.

Kısa Dönem çıkarsa;
    1. Grup Kısa Dönem Er; 3-7 Kasım 2014
    2. Grup Kısa Dönem Er; 17-19 Aralık 2014 tarihlerinde birliğinize teslim olacaksınız.
    *E-devlet üzerinden askerlik sonuçlarınıza baktığınızda "Eğitim Birliği" yazan yer sizin Acemilik Birliğinizdir. Eğitim birliğinizde yaklaşık 22-42 gün arası değişen sürelerde acemilik eğitimini gördükten sonra Esas Birliğinize yani "Usta Birliği"nize katılacaksınız.
    *Kısa Dönem askerlikte Acemi ve Usta birlikleri aynı anda, aynı kağıttan açıklanmaktadır.
    *Kısa Dönem askerlik 6 aydır. Her bir ay için 2 gün izin hakkınız olur. Kısa dönem askerliğiniz eğer hiç izin kullanmazsanız teslim olduğunuz tarihten sonra yaklaşık 5 ay on 17 gün sürer.

Yedek Subaylık çıkarsa;
    2.5 Aylık Eğitime Tabi; 10-14 Kasım 2014 tarihlerinde birliğinize teslim olacaksınız.

357. Dönem İmza Kodumuz
    [center][image]https://store.donanimhaber.com/83/9f/c0/839fc0346f16fffa7de8a7848489cc29.png[/image] 
    [size=1][url=http://forum.donanimhaber.com/m_93758606/f_//tm.htm#93758606][b]"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Topluluğu"[/url]
    [link=https://www.facebook.com/groups/357ksd/][color=#0066FF]»Facebook Grubuna Katıl«[/color][/link][/b][/size][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TyfnCtn -- 2 Kasım 2014; 18:32:33 >

• Geleneksel,bizede 357 nasipmis
  • herkese selamlar ben normalde ağustos celbiydim. şubeye gittiğimde kontenjan dolduğundan beni kasım a bırakmışlar. Artık bunda da vardır bir hayır.
    son olarak yerler 27 ekimde belli olacakmış bilginiz olsun.
  • vanhelsingson V kullanıcısına yanıt
    Kontenjan doldugundan mi? Universite mezunu musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanhelsingson

herkese selamlar ben normalde ağustos celbiydim. şubeye gittiğimde kontenjan dolduğundan beni kasım a bırakmışlar. Artık bunda da vardır bir hayır.

hocam bir yanlışlık olmasın? kontenjan doldu gibi bi cevap vermezler diye tahmin ediyorum en kötü başvurunuzu alırlar kasıma ertelerler. sonuçta süre sonuna kadar sizin hakkınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

quote:

herkese selamlar ben normalde ağustos celbiydim. şubeye gittiğimde kontenjan dolduğundan beni kasım a bırakmışlar. Artık bunda da vardır bir hayır.

hocam bir yanlışlık olmasın? kontenjan doldu gibi bi cevap vermezler diye tahmin ediyorum en kötü başvurunuzu alırlar kasıma ertelerler. sonuçta süre sonuna kadar sizin hakkınız.

Ağustos celbi mayıs ayında kapandı geç gittiyseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frcst

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

quote:

Ağustos celbi mayıs ayında kapandı geç gittiyseniz

Alıntıları Göster
    selam devrelerim. aöf nihayet bitti. kısmetse kasımda kısa dönem askere gidiyorum. :)

• Ben bugün aöf ten diplomamı aldım pazartesi askeriyeye başvurucam kasım dönemine mi yetişiyor yoksa daha geriye sarkıtır mı?
  • Kasım celbi için 15 ağustos son gün rahat rahat kasıma yetişirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botharel

Kasım celbi için 15 ağustos son gün rahat rahat kasıma yetişirsin
    vay beee , 351.Dönem Yedek Subaydan selamlar :) Allah sabır versin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubturan

Ben bugün aöf ten diplomamı aldım pazartesi askeriyeye başvurucam kasım dönemine mi yetişiyor yoksa daha geriye sarkıtır mı?

Dostum hangi şehir? Bizim diplomalar gelmedi daha.
  • Oha ? Oyle kontenjan dolma olayi olmaz ki ya Ben de kasim da gidiyorum daha basvuru yapmadim son gunlerde yapmak ile simdi yapmak fark yaratir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Oha ? Oyle kontenjan dolma olayi olmaz ki ya Ben de kasim da gidiyorum daha basvuru yapmadim son gunlerde yapmak ile simdi yapmak fark yaratir mi
    gidiyoruz bakalım
  • Yaz aylarini sevmiyorum kisin yapmak istedim bakalim neler yasayacgiz ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi21

quote:

Orijinalden alıntı: ubturan

Ben bugün aöf ten diplomamı aldım pazartesi askeriyeye başvurucam kasım dönemine mi yetişiyor yoksa daha geriye sarkıtır mı?

Dostum hangi şehir? Bizim diplomalar gelmedi daha.

İstanbul bahçelievler bürosundan dün aldım hocam baya alan varmış heryere dağıtılmış dün
  • arkadaşlar 2012 de askerlikle ilgili bir kağıt almıştım. orada ağustos celbi için başvuru 1-30 haziran yazıyordu. bende haziran ayında gittim şubeye oradaki görevli ağustos doldu dedi. sen kasıma kaldın dedi. olay bundan ibaret.
    bu arada kamu yönetimi mezunuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanhelsingson -- 28 Haziran 2014; 13:46:28 >
  • quote:

arkadaşlar 2012 de askerlikle ilgili bir kağıt almıştım. orada ağustos celbi için başvuru 1-30 haziran yazıyordu. bende haziran ayında gittim şubeye oradaki görevli ağustos doldu dedi. sen kasıma kaldın dedi. olay bundan ibaret.
    bu arada kamu yönetimi mezunuyum.
    vayy be bende kısmetse gidicem kasımda pazartesi işlemleri başlatıcam hayırlısı olsun hakkımızda :)
  • KaiKiseN kullanıcısına yanıt
    hemşo anlatsana neler gelir başımıza dağıtmayalım sonra ortalığı :)

merhaba arkadaşlar.bende kasım celbi için tecili bozdurucam.şimdiden herkese hayırlısı olsun.
  • Pazartesi avcılara askeriyeye tecil bozdutmaya gidicek varmı?
  • Ben temmuz sonuna dogru yaparim diyorum islemleri aceleye gerek var mi kisa uzun donem secimine etki eder mi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.