Şimdi Ara

İstanbul'da 5 bin polisle İşid ve Pkk avı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde 5 bin polisle hava destekli operasyon düzenledi.

Edirne ve Bursa gibi çevre illerden destek için gelen özel harekat ve çevik kuvvet polisleri eşliğinde düzenlenen operasyonun DAEŞ, PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H, DHKP/C, PKK terör örgütlerine yönelik olduğu öğrenildi.

kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey_sahabettin -- 24 Temmuz 2015; 8:13:47 >

• Yapılması gereken sonunda yapıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafalarına sıkılmadan bu iş bitmez. Bir de Doğu illerinde yapılması gerek bu operasyonların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 24 Temmuz 2015; 8:28:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabey_sahabettin A kullanıcısına yanıt
    Önce, içeriye attığınız polislerin yakaladığı ama sizin dışarı çıkardığınız KCK ve PKK'lıları alın içeri, sonra konu açın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Önce, içeriye attığınız polislerin yakaladığı ama sizin dışarı çıkardığınız KCK ve PKK'lıları alın içeri, sonra konu açın.

cevabınız Şanlıurfa emniyet müdüründen

• Bu operasyonlar sınırötesi operasyonlardan daha mühim bence.
  • zamanı geldi artık kck pkk dhkpc işid ne kadar terör örgütü varsa bilimum hepsi temizlenmeli

+ idam derhal adam öldürenler için geri gelmelediri

adam öldürdüğü sabit olanlar için
  • Tutuklama yapmazlar da kelle alırlar umarım. Kuduz köpek gibi gebertsinler şunları.
  • Allah güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun.
  • Sanırım bilgi hatası var. IŞİD operasyonu olduğunu düşünmüyorum. Bugüne kadar ki yaşadıklarımız ışığında, operasyonun IŞİD ve polis işbirliğiyle devrimcilere karşı yapılmış olma ihtimali kuvvetli.

• Dedim ve haklı çıktım: #GünayÖzarslanÖlümsüzdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Dedim ve haklı çıktım: #GünayÖzarslanÖlümsüzdür

Madem ölümsüz niye öldü
  • Operasyon yapıp 200den fazla devrimciyi gözaltına al, birini infaz et. Ortamlarda da IŞİD'e operasyon yapıyorum dersin.

Şu alındı mı mesela:https://twitter.com/heraros0/status/624457831715110913
  • IŞİD'e operasyon yapılıyor ama Fatih'e dokunulmuyor. Hmm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Operasyon yapıp 200den fazla devrimciyi gözaltına al, birini infaz et. Ortamlarda da IŞİD'e operasyon yapıyorum dersin.

Şu alındı mı mesela:https://twitter.com/heraros0/status/624457831715110913

Devrimcine atlıyim senin. İnfaz diyor bir de terörist sevicisi. İtlaf etmişlerdir.

• Marksist, leninist yozlaşmış yarım akillilar sürüsü ile aşırı yobazlar sürüsü arasında kimi itlaf etsek azdır.

• Allah polisimize, askerimize yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

Fatih'de "şeriat isteriz" diye yürüyüş yaptı kalabalık bir grup. Ben operasyon falan görmedim. Dostylar alışverişte görsün diye yapılan işleri partizanlıkla cilalamayalım. Azıcık ciğeriniz olsun.

Müslüman birisinin Allah'ın Kanunları(Şeriat)ile yönetilmeyi istemesi namaz kılması kadar doğal birşeydir asıl müslümanın şeriat istemezük demesi bi o kadar abzürt ve islam dışı bir tutumdur
  • atabey_sahabettin A kullanıcısına yanıt
    Yaw he he. Şıracının şahidi bozacı olmuş. AKP'nin atadığı müdür, paralele çakmış. Büyük haber.

• He ihvancı akp'nin polisi IŞİDe operasyon yapıyor evet çok inandırıcı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.