Şimdi Ara

İstanbul-Bursa en avantajlı nasıl gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
14.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul'dan Bursa Nilüfere gideceğim sizce nasıl giderim? Darıca'dan Bursa mı yoksa Yenikapı Bursa hattıyla mı? Ne önerirsiniz? Konuyu burada açmamın sebebi giden gelen arkadaşlar burada olabilir diye düşündüm. Bir diğer sorum ise bizim araç ruhsatta kamyonet geçiyor ondan dolayı Yenikapı-Bursa hattı biraz pahalı. Sizce nasıl ucuza alabilirim? Osmangazi Nilüfer'e gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 6 Haziran 2015; 16:55:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değiştirmişsiniz. Daha ucuza alamazsınız benim bildiğim fiyatlar sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFN -- 6 Haziran 2015; 16:57:01 >
  • Nilüfere gideceğim

Edit: o zaman önünüzdeki haftaya giderim o zaman 150 tl daha ucuza geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 6 Haziran 2015; 17:03:29 >
  • E-5 üzerinden gidebilirsin daha sonra bursa yoluna gir en ucuzu bu feribot pahalı 2 saatten fazla aürebilir gitmen.

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Ucuzluk arıyorsanız eskihisar topçular yapıp yalova bursa arasını arabayla gideceksiniz.

• Telekkür ediyorum, en iyisi darıcadan feribota binip karayoluyla gitmek. @ozgur_gs_91 @Lova

• Aracın ne bilmiyorum ancak feribit 45 dk gibi sürüyo bekleme dolma filan daha da uzuyo araçla 1.30 gibi sürüyo ona göre hesapla.

• Hesaplisini bilmem ama yenikapi feribotu baua ketifli.

• Eskihisar Topçular feribotu 60 tl 20 dk sürüyor.

• Ben 2 hafta onceden promosyon bilet aliyorum idodan. Iki kisi 81 82tl civari tutuyor. Hem rahatca yayila yayila gidiyorum hemde aracim km yapmiyor.
    Istanbula girincede e6 uzerinddn 30km yol gidip akrabama ulasiyorum.

Normal feribotla gittigimde evimden akrabanin evi 186km tutarken feribotla 38km yol yaparak varmis oluyorum

• Osmangazi Nilüfer ayrı ilçeler onu karıştırmayın.Mudanyadan gelirseniz dümdüz iki ilçe arasına çıkarsınız.İdo İstanbullines arasında tercihim İstanbullines olur 30 dk da karşıda olur fiyatını bilmiyorum.Belli saati var o zaman çekilir bomboşta olsa.Körfez dolaşmayın hele akşam vaktiyse Gölcük te harcarsınız tüm vaktinizi.Son olarak Yalova daki trafiğe hazırlıklı olun.

Arabasız gidecekseniz de Budo ile gidin.Mudanya dan da 1M otobüsüyle Emek Metro istasyonu Renault fabrikasının yanına getirir.O metroyla istediğiniz yere gidersiniz Bursa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 6 Haziran 2015; 18:15:31 >
  • İstanbul- tekirdağ- gelibolu- çanakkale- balıkesir- bursa rotasını tercih edin.

• Promosyon bileti nasıl alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

İstanbul- tekirdağ- gelibolu- çanakkale- balıkesir- bursa rotasını tercih edin.

Gezelim gorelim rotasi gibi olmus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.