Şimdi Ara

İstanbul Beyleri Demo v0.5

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
20.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Epeydir yeni sürümünü bekliyordum, nihayet geldi, linki aşağıya veriyorum, eski sürümlerin de 2 kişi modunda 2. oyuncu oynatılamıyordu, inşallah 2 kişilik mod açılmıştır, görüntüsü hatrına epey kurcaladım adamları, birisiyle kapışamamak canımı sıkmıştı.

http://www.istanbulbeyleri.com/ibo5/istanbul_Beyleri_Oyunu_demo_v0.5.exe
    http://www.istanbulbeyleri.com/anasayfa.html

• Bu nedir ya
  • ssler bu oyuna aitse süper ama banaphotoshopla kesip yapıştırma gibi geldi
  • SS lere sitesinden baktıysan aynen gördüğün gibi, film görüntüsünde bir oyun, photoshop falan değil anlayacağın, oyun resmen HD Ready, içinde filmleri de var, karakterler tamamen gerçek.
    Mortal Kombat 1-2-3 ve Trilogy'nin HD Remix'i de denebilir, bunu oynayanı 2 boyutlu MK'lerin görüntüsü kesmez oluyor. Aşağı hareketli bir resim vereyim. Oyunda daha canlı renkleri var, gife çevrilince renk kalitesi düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1963bursa -- 25 Mayıs 2009; 13:23:57 >
  • resimler yüklenirken yorumları okuyayım dedim, o ları koyan arkadaşı görünce üzüldüm, belli ki küçük bir türk oyunuydu, imkanlar kısıtlıydı, grafik falan büyük ihtimalle çok basitti. arkadaş acımadan dalga geçiyordu.

ama resimleri görünce benim de düşüncelerim değişti ve hatta

o tipler ne öyle, bi de sitesinde isimler falan vermişsiniz aman aman zaman harcıyacak daha düzgün bir proje bulamadınız mı dünyayı kurtaran adam bile daha mantıklıydı. bi de istanbul beyleri ne alaka resimdekilerin yarısı oyuna selçuklulardan katılıyor, iki tanesi de hip-hopçı galiba

• quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

SS lere sitesinden baktıysan aynen gördüğün gibi, film görüntüsünde bir oyun, photoshop falan değil anlayacağın, oyun resmen HD Ready, içinde filmleri de var, karakterler tamamen gerçek.
    Mortal Kombat 1-2-3 ve Trilogy'nin HD Remix'i de denebilir, bunu oynayanı 2 boyutlu MK'lerin görüntüsü kesmez oluyor. Aşağı hareketli bir resim vereyim. Oyunda daha canlı renkleri var, gife çevrilince renk kalitesi düşmüş.

/>

Oldu olucak Phsyx desteği de koyun

• Bu arada şunu da yazayım, bu oyunu yaklaşık bir yıldır demolarından arkadaşlarla oynadım ben, yazdıklarımı oynamadan görmeden mesaj çoğaltmak için havadan yazmadım, bu başlığı oyuna kendimce hakim olduğumu düşünerek açtım verdim, güzel olduğuna inanmadığım bir oyunu burada duyurmam açıkçası, benim oyunu yapanlardan şu an için tek isteğim karşılıklı 2 kişi modunu açmaları, başka bir şey istemiyorum.

Last Stand, HD Remix bu oyunlarda bu günün modası, önümüzdeki günlerde çıkacak oyunlara bak istersen, super street fighter II hd remix, KOF12, Blaz Blue, Marvel vs Capcom2 HDR...vs. vs. hepsi HD 2d iddialarıyla geliyorlar. HD yi sadece 3 boyutta var zannetmen ilginç, tv izliyormusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1963bursa -- 25 Mayıs 2009; 14:08:07 >
  • quote:

Bu ne yaw istanbul beyleri mi şimdi bunlar,istanbulun zibidileri olsaydı daha iyi

• Eimiş yaw sevdim bu zibidileri yanlız 1.5 gb demoda çok olmuş be,ses efekti filanda var mı bari (dağılın bre zındıklar gibisinden),bide patlama efektleri acaip olmuş ne bu maytap mı patlatıyo eleman ayağınlan

• quote:

Bu arada şunu da yazayım, bu oyunu yaklaşık bir yıldır demolarından arkadaşlarla oynadım ben, yazdıklarımı oynamadan görmeden mesaj çoğaltmak için havadan yazmadım, bu başlığı oyuna kendimce hakim olduğumu düşünerek açtım verdim, güzel olduğuna inanmadığım bir oyunu burada duyurmam açıkçası, benim oyunu yapanlardan şu an için tek isteğim karşılıklı 2 kişi modunu açmaları, başka bir şey istemiyorum.

Last Stand, HD Remix bu oyunlarda bu günün modası, önümüzdeki günlerde çıkacak oyunlara bak istersen, super street fighter II hd remix, KOF12, Blaz Blue, Marvel vs Capcom2 HDR...vs. vs. hepsi HD 2d iddialarıyla geliyorlar. HD yi sadece 3 boyutta var zannetmen ilginç, tv izliyormusun?

3 boyutlu olsa nolucak full hd olsa nolucak oyun sanki paintte hazırlanmış kes + yapıştır gibi

• Hayalet karakteri nasıl böyle hareketleride var mı

• quote:

Orjinalden alıntı: POLATAGA

Hayalet karakteri nasıl böyle hareketleride var mı

/>

michael jackson mübarek

O değil, e3'de gösterilecek mi bu oyun

• efendide apaçi tipi var dikkat

• "Oyun resmen HD Ready"
    Bu yoruma bittim
  • İlginç bir çalışma olmuş
  • böyle rezalet bi oyun görmedim. türk oyunları gelişsin laf etmeyelim destek olalım olayıyla hiç bi ilgisi yok, bilmem kaç yıl önceki mortal kombat'ın çakması yapmaya çalışılmış ama grafiklere bak. fotoğraf çekip tek tek koyulmuş, hadi fotoğraflarla bu kadar oldu diyelim, bu oyunun neresi 1 gb ? mortal kombat atari kasetine sığıyodu bilmem kaç yüz oyunla birlikte bu oyun cdye sığmıyo. şaka gibi, bi de hd readymiş hay Allahım bluerayde satın bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

"Oyun resmen HD Ready"
    Bu yoruma bittim

HD Ready Games

ManitoN çok doğru söylemişsin rezalet bir oyun

• quote:

"Oyun resmen HD Ready"
    Bu yoruma bittim

O yorum değil zaten, teknik bilgi, oyun 1024x768 32 bit HD Ready olarak yapılmış, bu başlıktaki yorumlardaki duygusal sapmalar sanırım oyunun Türk yapımı olmasından kaynaklanıyor, yıllardır bildiğimiz karşılıklı dövüş oyunlarından biri daha çıkıyor, bu derece duygusal oyunun dışında yorumlar çekiyor. Kaldıki bu başlık moderatörler tarafından temizlendi, bu temizlenmiş hali yani.

Dün bu başlıkta bu oyunu oynadığım için bana küfür ettiler, beğenmekte suç demekki, her dövüş oyununu oynuyorum doğrudur ama son yıllarda rağbet ettiğim oyun türü bunlar, SSF2THDR, KOF12, MarvelvsCapcomHD, BlazBlue ve İstanbul Beyleri.. Arada çıkmayanların HD olmayan sürümlerini oynuyorum, 3 boyutlu oyun oynamammı, oynarım, bu başlıktaki kimse beni tekkenin hiç bir oyununda yenemez. Street Fighter 4 de de belli adamlarla milleti sıraya dizerim. İlk defa bir oyunu beğendiğim için küfür yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1963bursa -- 26 Mayıs 2009; 15:01:09 >

• quote:

quote:

"Oyun resmen HD Ready"
    Bu yoruma bittim

O yorum değil zaten, teknik bilgi, oyun 1024x768 32 bit HD Ready olarak yapılmış, bu başlıktaki yorumlardaki duygusal sapmalar sanırım oyunun Türk yapımı olmasından kaynaklanıyor, yıllardır bildiğimiz karşılıklı dövüş oyunlarından biri daha çıkıyor, bu derece duygusal oyunun dışında yorumlar çekiyor. Kaldıki bu başlık moderatörler tarafından temizlendi, bu temizlenmiş hali yani.

1024x768 dediğin çözünürlük 10 yıl önceki oyunlarda bile vardı. kaldı ki hd dediğin 4/3 oranında değildir 16/9'dur. sanki oyundan en iyi verimi almak için illa full hd plazma televizyon lazım, tv ye bağlayıp oynayınca grafiklere bakıp oha dicez. komik olmayın hd readymiş. önce hd ne onu öğrenin bi zahmet.

• http://en.wikipedia.org/wiki/Hd_ready

Al ben burdan öğrendim, bak bakalım senin dediğin türde bi çözünürlük var mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.