Şimdi Ara

İstanbul Beyleri Demo v0.5 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
20.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çöp oyun
  • ne zaman toyyente düşer
  • İLK SAYFADA STREET FİGHTER DEMİŞTİM YA DÜZELTİYORUM MORTAL KOMBAT AKLIMA GELMEMİŞTİ HD OLAMSI İYİYMİŞ SANKİ GÜZEL DE PAİNT GİBİ KOPYALA YAPIŞTIRA LA ÇALIŞTIRILIYOR TMM TÜRK SEKTÖRÜ FİLAN DENEMEZ AMA ÜÇ BEŞ KİŞİ TOPLANMIŞ YAPILMIŞ GİBİ YA RESİMDE GÖRMEDİNİZ Mİ MAYTAP PATLAMA RESMİ ALLAH AŞKINA BİR DE 1 GB YAPMAYIN ETMEYİN YA RİSE OF TH ARGONATUS MU O KADAR KONUŞMA VAR Kİ BUNDA 1 GB TUTMUŞ OYUN RİSE 4 GB KONUŞMALAR AMA BU OYUNDAKİ SESELERDEN 250 KAT DAHA İYİ VE YAKLAŞIK 300 KAT DAHA ÇOK KONUŞMA VAR RİSE OF THE ARGONATUS OYNAMAYANLAR İÇİN ŞÖYLE SÖYLEYEBİLİRİM GTA 4 DEKİ GİBİ KONUŞMA MI VAR ARKADAŞIM 1 GB TUTMUŞ OYUN YOKSA KALİTELİ OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN IVIR ZIVIR MI DOLDU

1 GB NASIL OLUR YAW ATARİ OYUNLARINDA 1000 TANE OYUN VARDI KASETLERDE TAKARDIK 1000 TANE OYUN SİYAH ARKAPLAN YEŞİL OYUN İSİMLERİ HATIRLAYAN VARSA

BLUERAY DE SATILMASI İÇİN İSTANBUL BEYLERİ AVRUPA ÇIKAR O ZAMAN KONSOLDAN ÇEVİRİ YAPARLAR PC YE GELİR :d:d:d:

O DA YETMEZ CEVAT YERLİ ABİMİZDEN YARDIM ALIRIZ CRYENGİNE 3 OYUN MOTORUYLA ANCA ÇALIŞTIRRIZ

ADAM GİBİ FİRMAYLA SEKTÖRE GİRERLER YAPRLAR EN AZINDAN Bİ 5 GB LİK OYUN YANİ ŞU ÇAĞDA ÇIKAN OYUNLAR 7 GB DEN AZ OLMAMAYA BAŞLADI BÜYÜK FİRMALAR AYRI 15 19 GB LİK ÇIKARTIYOR KÜÇÜK FİRMALAR 5 GB 9 GB ÇIAKRTIYOR

BÖLE 3 CÜ SINIF OYUNLARI YAPACAĞINIZA BİLGİ İŞLEMCİ OLUN DAHA İYİ HEM BU OYUNA NASI 1 GB OLDU HALA ÇAKAMADIM

ŞUNU DEMEYE ÇALIŞIYORUM BU OYUN 1 GB OLAMAZ ANCAK OYUN YAPACAKSANIZ 5 6 GB OLMASI BİR RESMİ FİRMANIZ OLMASI VE BU OYUNUN TÜRKİYEDE DUYURULMASI İÇİN YILLARCA BU SEKTÖRDE ÇALIŞMANIZ SONRA DA YURT DIŞINDA FİRMA KURMANIZ GEREKMEKTEDİR ANCA BÖLE SATAR YADA OYANANMASI İÇİN REKLAM YAPARSINIZ HA DİYORSANIZ EĞER BU OYUN BÖLE İNTERNETTE FİLAN

ARKADAŞIM 1 GB HD READY DERKEN BİZE GÜÇLÜ BİR OYUN DİYE GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORSUN ÖLE BİR OYUN DEĞİL ZATEN AMA BU OYUNU NASIL BÖLE İYİ BİR ŞEYMİŞ GİBİ YAZASIN Bİ DE FORUMA BÜYÜK BÜYÜK YAZMIŞSINIZ SIRF MİLLET GÜLMEK İÇİN GİRİYOR ÇOK OKUNDUĞUNDAN DA ÜST KONU OLUYOR

• Oyunu indirdim baktım ve sadece indirdiğim zamana yazık diyorum
  • Alın bu apaçileri gözümün önünden

Dalga mı geçiliyor bizimle tiplere bak
  • bu nedir ya hemde demo
  • Şok geçiriyorum yemin ederim.
    Bu ne ya?
    Demo 1 gb :D hd videomu koydunuz içine bide?
    Ciddi ciddi oyun diye konu açıyorlar.
    Şimdi ben dalgamı geçerdimde harbiden şuan kesilmiş durumdayım yorum yapamıyorum.kitlendim.
  • Gameplay videosu varsa koyabilir misiniz.
  • Bu nasıl bir oyun yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: base

ssler bu oyuna aitse süper ama banaphotoshopla kesip yapıştırma gibi geldi

Ne Photoshop Paint'ten yapmışlar

• quote:

Orjinalden alıntı: 1337-Killa

Şok geçiriyorum yemin ederim.
    Bu ne ya?
    Demo 1 gb :D hd videomu koydunuz içine bide?
    Ciddi ciddi oyun diye konu açıyorlar.
    Şimdi ben dalgamı geçerdimde harbiden şuan kesilmiş durumdayım yorum yapamıyorum.kitlendim.

hayır arkadaşın hd ready dediği herhangi bi video değil, oyun 1024x768'de çalışabiliyomuş hd readymiş bu özellik
  • İyi güldüm ya sağolun
  • Sanki dx10 'un bütün niğmetlerinden yararlanılmış gibi bize dx11'i sunuyorlar. Bunlar bizimle dalgamı geçiyor. Crysis bile dx 10'un bütün niğmetlerini tam olarak sunmuyor.
  • İstanbul Beyleri yazmışlar bide utanmadanTipsizliğinizi peçe takarak, gizlemeye çalışmışınız ama olmamış o arka planlarıda prince of persia dan mı arakladınız merak konusu.İstanbul Beyleri diyip peçe takan mal,tiki,apaçiler arkadada arap mimarisi....Rezilsiniz silin şu konuyu utanma yokmu sizde?

• uzun zamandır forumdaki bir başlığa bu kadar gülmemiştim. bir arkadaş da gameplay videosu istemiş.
  • istanbul beylerimiymiş bunlarilginç doğrusu
  • her an bi rap e başlayacak ya da kolbastı oynayacak gibi bir halleri var resimlerdeki adamların
  • Bilge ...

Boy: ???

Kilo: ???

Kan Grubu:0 rh +

Doğum Günü: 8 Nisan

Doğum yeri:HATAY

Sevdiği Yiyecekler: Lahmacun, cacık...

İlgi Alanları: ???

ahahahaha 20 dk dır gülüyorum krize girdim ahaha :D

bu arada oyunun multiplayer da oynanıyormus hamachiciler yaşadı
    Aramızda imza toplayıp oyunun XBox 360 a ve Playstation 3 e çıkmasını gündeme getirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 22 Haziran 2009; 23:31:16 >

• sistem gereksinimleri yazan olmamış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.