Şimdi Ara

iSroBot INVALID TARGET [Lanet.GIF ! ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hıc bısey yoktu lanet olasıca bot durmadan beklıyor olduğu yerde,bununla ılgılı bı suru konu avr ınternette burasıda dahıl ama hıç çozum yok sildim yukledım hala aynı.Nedır bu nasıl cozulur kafayı yedırtcek bı kalakamadım pc nın basından bırakıpta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 27 Ocak 2009; 16:49:20 >

• Hiç kimse mı karsılasmadı veya cozemedı bu problemı
  • süresi bitmiş olmasın?
  • Bu yorumu okumamış olıyım.Salakmıyım len ben onu anlamıcak
  • çok nadir oluyor bndede orjinal client kullan oluyorsa çık yenden gir bn öyle düzeltiorm ama sık olmuyor bnde
  • Lagtan Ve Eu Bufflardan
  • Buna inanki bende deli oluyordum.Gir botlu ve botsuz çık.Olmadı client yenile.
  • Aynı Sorun Bende Oluyordu.
    Herkes de Olduğunua Göre Senden Kaynaklanan Bir Problem değil
  • Lagdan oluyor genellikle. Bot mobları seçemiyor.. Slot değiştir birde öle dene. Ben öle yapmıştım..
  • Loop Range i 65 yaptım şu anda sorun yok sildım tekrar kurdum.Bıraz ong kestım range 18 ken sımdı penonda 65 yaptım sorun yok nazar değmesın sonra taxı ye gırenler memnun kalmıcak dımı ama
  • loaderle 2nci car actiysan oluor
  • aga bnde de oluyor sanırsam lag dan kaynaklanıo durdurup bi kaç mob kendim kesiorum sora devam ediyo
  • yoğunlukdan olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MuRDeRouS_

loaderle 2nci car actiysan oluor

AÇarsan Ztn Auto İptal
  • quote:

Orjinalden alıntı: wsc93

yoğunlukdan olabilir...

aynen Bzen olabliyor
  • ks ayarını kapat invalid target demez
  • yok ya ısrobot devrini kapattı artık.. bıraktım ben ısrobot u.. kasmasını bilmior.mob çara dalmadıkça hızlı hareket etmior. bot ya bi moba bi skill vurup başka moba gidio ya da hiç dalmıo.. bırak gitsin ısrobotu
  • quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

quote:

Orjinalden alıntı: _MuRDeRouS_

loaderle 2nci car actiysan oluor

AÇarsan Ztn Auto İptal

• quote:

Orjinalden alıntı: DeviLYves

yok ya ısrobot devrini kapattı artık.. bıraktım ben ısrobot u.. kasmasını bilmior.mob çara dalmadıkça hızlı hareket etmior. bot ya bi moba bi skill vurup başka moba gidio ya da hiç dalmıo.. bırak gitsin ısrobotu

Haklısın bn tbot'a geçtim hem seri hemde pette istedigini toplatıosn ne güzel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.