Şimdi Ara

iş bankası beni arıyor. neden arar ki?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
8.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işte üniversiteli kartım var. 300 tl limitli.. yani dandik bi müşterisiyim.

sabah aradılar açmadım.. bilmiyodum çünkü numaranın onların oldugunu.. dolandırıcılardır diye reddettim. şimdi tekrar aradılar. reddettim. googledan bi baktım iş bankasıymış.. niye arar bunlar ki beni?

• çünkü sen seçilmiş kişisin tavşan dövmeli kızı takip et
  • dalak,böbrek ortaya karışık ciğer.avi
  • profildeki resmine bakılırsa baya SANA seviyorlar
  • Limit yükseltmek içindir
  • borcun vardır ondan kimbilir ne kadar borç takdın bankaya pehjh
  • Müşteri hizmetlerindeki kızlar sana iş atıyor. Bu şansı kaçırma parçala onları şampiyon.
  • Bu işte üniversiteli kartının asgarisi %20 değilmi benden 2 aydır %40 kesiyorlar asgari dalgasına kart yeni diyemi yoksa herkeste aynı durum mu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Bu işte üniversiteli kartının asgarisi %20 değilmi benden 2 aydır %40 kesiyorlar asgari dalgasına kart yeni diyemi yoksa herkeste aynı durum mu var ?

Yasa değişti diye biliyorum asgari arttırılacaktı ondandır galiba.

Konuyu açan arkadaş limit yükseltme teklif edeceklerdir ondan arıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oggie Boogie -- 26 Mart 2012; 15:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

Bu işte üniversiteli kartının asgarisi %20 değilmi benden 2 aydır %40 kesiyorlar asgari dalgasına kart yeni diyemi yoksa herkeste aynı durum mu var ?

asgari olayınını komple kaldırmak lazım zaten ödeyemeyecek insan almasın hiç bişey adam 500liralık alışveriş yapıyor 50 lira ödüyor sanki önümüzdeki ay piyango vurucak adama neye güvenerek yapıyolarsa bunları
  • ben onun limitini 500 e yükselttim 300 ne yaw çok azmış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

asgari olayınını komple kaldırmak lazım zaten ödeyemeyecek insan almasın hiç bişey adam 500liralık alışveriş yapıyor 50 lira ödüyor sanki önümüzdeki ay piyango vurucak adama neye güvenerek yapıyolarsa bunları

Katılıyorum bizim bi arkadaş anlattı geçen aldığı günden beri asgarisini ödeyerek çeviriyormuş
    Ben bu kart olayına pek sıcak bakmıyorum kullanmıyorum da sadece internet alışverişi için aldım bu ayda biiki parça birşey aldım 140 lira toplamda ekstre geldi , 55 civarı da asgarisi arkadaşa sordum %20 dedi kafam karıştı ondan sordum

• sağlık sigortası için arıyorlardır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.