Şimdi Ara

Iron Force

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
3
Favori
31.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iron force diye tank alıp savaştığınız onu geliştirip güçlendirdiğiniz 50-60 mblık bir oyun var oynayanınız var mı ? ben 4-5 gündür fena sardım..

• Olmaz mı deli gibi oynuyorum şu da en yüksek rekorum
     Iron Force

Aslında donanımhaber legion kurulabilir şu an direniş takımındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 7 Ağustos 2013; 4:56:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    ohh naptın sen mogar ben en fazla 180 i falan görüyorum :D
  • bende oyuna bugun baslıyorum eger takım kurma vb bişey varsa donanımhaber takımı falan kurabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

bende oyuna bugun baslıyorum eger takım kurma vb bişey varsa donanımhaber takımı falan kurabiliriz

Tam incelemedim ama ittifak tarzi birsey kuruluyor gbime geldi.

• Bizde fena degiliz haniiiiii
     Iron Force Iron Force

• quote:

Orijinalden alıntı: lostkate34

Bizde fena degiliz haniiiiii
     Iron Force Iron Force

birbirimiz ekleme tarzi birşey varmı? oyunu oynayan arkadaslar gamecenterdan falan eklesek oyun icinde haberlesme yapabiliyormuyuz

• bugun yuklerim bende merak ettim
  • quote:

abi ben de inanamadım zaten böyle bir skor yapınca direk ss aldım hile falan olsa bu kadar olurdu herhalde

abi oyun için haberleşme legion yani takımında ve general chat kısmı var oralardan haberleşebiliyorsun diye biliyorum sadece.

oyun çok zevkli ve multiplayer bir oyun, takım çıkçak gibi olursa takım oluşturabilirim ama eğer isterseniz direniş takımına da gelebilirsiniz türk takımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

quote:

abi ben de inanamadım zaten böyle bir skor yapınca direk ss aldım hile falan olsa bu kadar olurdu herhalde

abi oyun için haberleşme legion yani takımında ve general chat kısmı var oralardan haberleşebiliyorsun diye biliyorum sadece.

oyun çok zevkli ve multiplayer bir oyun, takım çıkçak gibi olursa takım oluşturabilirim ama eğer isterseniz direniş takımına da gelebilirsiniz türk takımı

tolga ben simdi oyuna giriyorum bi takım acalım bence yavas yavas ilerleyelim birlikte geliselim oyunda

• 18 lvl oldum ne kadar yavaşlıyabilirim ki :D
  • quote:

quote:

Bizde fena degiliz haniiiiii
     Iron Force Iron Force

birbirimiz ekleme tarzi birşey varmı? oyunu oynayan arkadaslar gamecenterdan falan eklesek oyun icinde haberlesme yapabiliyormuyuz

valla hiç bir fikrim yok ben sadece savasıyorum

• quote:

Olmaz mı deli gibi oynuyorum şu da en yüksek rekorum
     Iron Force

Aslında donanımhaber legion kurulabilir şu an direniş takımındayım.

tankının özelliklerini söylesene birde modeli ne

• quote:

quote:

quote:

tolga ben simdi oyuna giriyorum bi takım acalım bence yavas yavas ilerleyelim birlikte geliselim oyunda

Abi biraz geç gördüm ama takım isterseniz kurun ben katılırım direk

Tank modelim Draco upgrade seviyeleri hepsinin seviye 5 sadece turret 6 idi sanıyorum ben elmas biriktiriyorum 375 elmas isteyen tanktan almayı düşünüyorum çünkü en mantıklı o geldi ondan önceki tanktansa.

Ayrıca o puanı Draco ile yaptım öyle ahım şahım bir tank ta değil yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi biraz geç gördüm ama takım isterseniz kurun ben katılırım direk

Tank modelim Draco upgrade seviyeleri hepsinin seviye 5 sadece turret 6 idi sanıyorum ben elmas biriktiriyorum 375 elmas isteyen tanktan almayı düşünüyorum çünkü en mantıklı o geldi ondan önceki tanktansa.

Ayrıca o puanı Draco ile yaptım öyle ahım şahım bir tank ta değil yani

bende bugunden itibaren 1000 elmas biriktirmeye başlıyorum... :) bakalım kaç elmas birikicek yaklaşık günde 15 elmas topluyorum sanrım...

• Oyun şahane görünüyor, şu anda indiriyorum, takım gibi bir şey varsa alıntılayın girelim
  • Bu arada kullandığım tank sirius
    turret+9
    barrel +9
    amor+7
    engine +4
    tracks +4
  • Buda benim kocaoglan..
     Iron Force Iron Force Iron Force

• quote:

Buda benim kocaoglan..

Senin tank sağlammış saygılar

O değil eskiden deli adam alırdım şimdi rütbeye göre adamlar çıkıyor galiba Benim draco yetersiz kalmaya başladı

• quote:

quote:

Buda benim kocaoglan..

Senin tank sağlammış saygılar

O değil eskiden deli adam alırdım şimdi rütbeye göre adamlar çıkıyor galiba Benim draco yetersiz kalmaya başladı

oyundaki nick neydi mutlaka karşılaşmışızdır :))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.