Şimdi Ara

Iron Force (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
3
Favori
31.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar 18 eylülde ios 7 gelicek telefonu formatlıcam, oyunda gidicek fakat şu anki profilimi kurtarabilirmiyim, teli formatladıktan sonra oyunu yükleyip tekrar devam edebilirmiyim kaldığım yerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

ya arkadaşlar 18 eylülde ios 7 gelicek telefonu formatlıcam, oyunda gidicek fakat şu anki profilimi kurtarabilirmiyim, teli formatladıktan sonra oyunu yükleyip tekrar devam edebilirmiyim kaldığım yerden

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostkate34

quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

ya arkadaşlar 18 eylülde ios 7 gelicek telefonu formatlıcam, oyunda gidicek fakat şu anki profilimi kurtarabilirmiyim, teli formatladıktan sonra oyunu yükleyip tekrar devam edebilirmiyim kaldığım yerden

evet

nasıl olacağını söyleyebilirmnisiniz
  • iOS 7 ye geçerken problem olmadı oyun dahil her şey duruyordu bende ama iron force çalışmamaya başladı silip yeniden yüklemek istedim ve profil gitti bıraktım ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar lejyona gelmek isteyenler buyursun beklerım arkadaslar ben sureklı onlıne sayılırım

Tek basima 100.000 puan
    edit: 250.000 puan sureklı yukselıyorum
    benım harıcımde 6 kısı var

Gelen kisiler aninda rutbesi verilir ve lejyondan atma gibi bir durum olmaz

Daha once lejyonlara girdim ama sebeb yokken hep attilar malum okadar kastigim puan sifirlandi bu durumdan dolayi lejyonu kurdum ilk siralardaki lejyonlara girmeyi basarirsaniz inanin max 1 hafta icinde kovulursunuz denendi (full online oldugum halde) level 33

TurkeyAttack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 13 Mayıs 2014; 16:35:19 >
  • buda benım canavar:)

Iron Force
  • geliyorum alırım rütbeyi @lost.shoot
  • ooo bayadır foruma girmiyorum herkes almıs basını gitmiş bende kendi tankımı birşey zannediyordum
  • Cok başarılı
     Iron Force Iron Force

• oyun hilesi bulan yok mu arkadaşlar ?
  • iphone 4s kullanıyorum 64 gb hafızası boş wi-fi ile bağlanıyorum evde de işte de ama savaşa başladığım da çok kasıyor oynanmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
  • mustafademirci M kullanıcısına yanıt
    Şöyleki hileyi sadece zaman kısmında yapabiliyosun işlemi hızlandırıyor.
    Bayada işe yarıyor.
    Ama seviye almak istiyorsan oynamak lazım.
    Ama elmasıda çözmeye az kaldı
    Es kısa sürede onuda paylaşırım

• öncelikle herkese merhaba. uzun süredir takip ediyordum ancak şimdi üye olabildim.

ıronforce sadece ıphone içinmidir? adroid için bulamazmıyız ?
    teşekkürler.
  • SCORPIUS tavsiyem sürekli mal bulanındır bölümünü oynayın elmas kazanın
  • https://store.donanimhaber.com/f2/19/70/f219704de30d6d4b048d1e6c9de69867.PNGhttps://store.donanimhaber.com/fe/7e/c8/fe7ec8300613b8bf8dd655aa9e8658fd.PNG

en iyilerde 2897. sıraya geldim hedefim ilk 100 ama bu biraz zor tankın seviyesini arttırmak baya bi zor ama eskisi gibi elmas kazanmak artık zor değil günde ortalama 100-150 elmas topluyorum o da geliştirmelere gidiyor para çabuk bitiyor bakalım biz ne zaman tek atışta milleti havaya uçurcaz en iyi tanklardan birine sahibim albay oldum ama şu generaller yok mu tek atışta götürüyor deli oluyorum :D
     Iron Force Iron Force

• xlostlife X kullanıcısına yanıt
    zaman hilesini nasıl yapıyorsunuz geliştirmede bizede bi yardımcı olsanız :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

iOS 7 ye geçerken problem olmadı oyun dahil her şey duruyordu bende ama iron force çalışmamaya başladı silip yeniden yüklemek istedim ve profil gitti bıraktım ben de

moqa ile oyunda karşılaştım bi kaç defa demek devam ediyosun :) bu arada oyundaki adım firat beni gördüğünde peşime düşmesen sevinirim dostum :)))
  • beyler kimse cevap vermedi hala bekliyorum android için bu oyunu bulamazmıyız??
  • Hoş oyun
     Iron Force

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.