Şimdi Ara

Iron Force (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
3
Favori
31.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oynuyorum çok güzel oyunmuş, oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.
  • TurkishPro lejyonumuza aktif oynayan her arkadası bekleriz

Iron Force

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardayg -- 16 Nisan 2014; 19:19:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala devam eden var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oynuyorum ama profesyonel değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bu forumdan tanıdım arkadaslarım onermıslerdi guzel oyun :) 3ayda en ıyı tankı aldım devam da ediyorum
  • Ardayg A kullanıcısına yanıt
    Hocam o parayı nasıl yaptınız ileride düşen paralar artıyor mu ? şu an tank başına 550 veriyor bu şekilde 4 milyon toplamak imkansız

• sroad kullanıcısına yanıt
    rütbesi yüksek olanlardan 1100-1200 falan düşüyor çok oynarsan kolaylıkla para yapabilirsin :)
  • dolunay006 D kullanıcısına yanıt
    şimdilik oynuyorum ama yakında sıkar herhalde 1 milyon yaparsam bir tank vardı onu alırım belki. hilesi falan var mı bu oyunun google da Cheat tool diyor ama güvenemedim haliyle

hilesi yok o hileler boş sanırım olmuyor. parayı verip tankı alıcaksınız :)))
    Anladım peki siz hala oynuyor musunuz ?

evet tek boynuzu alana kadar oynicam :P :D
    lejyonunuz var mı ? yoksa birlikte kuralım gerçi ben acemiyim ama

daha yeni ardayg arkadaşımızın paylaşmış olduğu lejyona katıldım bende :) turkishpro ismi
  • mustafademirci M kullanıcısına yanıt
    aynen bendede iPhone 4 var bende de cok kasıo öyle kasıoki tek atıslık gücü kalmıs karsımdakinin adama ateş ediyorum işlemio bu her serefinde oluyo sinir oluyom:D en sonunda telefonu firlatcam duvara :D @mustafademirci
    Hocam onu listede nasıl aratacağımı bulamadım bir de boş yer var mı ?
    bir sorum daha olacak henüz rütbem yetmiyor ama lupus alabilmek için birikim yapayım dedim ne kadar istiyor o tank bende fiyatı gözükmüyor maalesef ya da sizin tavsiye edeceğiniz bir tank var mı ? hala dandik dorado ile oynuyorum bir de Sirius tan sonra gelen elmasla alınan tank kaç elmas istiyor belki elmas kasıp onu alırım

• Arkadaşlar sistemim ıntel(R) core i3 2310, cpu @2.10 ghz 2.10ghz , 3gb ram , 64bıt ekran kartımda nvıdıa geforce gt540m 1gb ,

ben bu sisteme metro 2033 ve crysisin ilk oyunlarını yükledim ama oyunları acıyorum ve 2-3 dk oynadıktan sonra pc kapanıyor, birçok crak denedım, patchlerini yükledim,
    grafik ayarlarını düşürdüm ekran kartını güncelledim, pes 2013ü rahatca oynayabılıyorum mesela. dıreckx, bus , physx de kurdum fakkat yınede oyunlar acılıyor 3-5 dakıka oynanıyor ve pc kapanıyor, lütfen yardımcı olun
  • Türk lejyonumuz var yeni de baslayan onceden de oynayan hepinizi bekleriz her turlu sorunuzu da cevaplarız lejyonumuz TurkishPro bizim lejyonumuzda olan olmayan her türk arkadaşımıza başarılar dileriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardayg

Türk lejyonumuz var yeni de baslayan onceden de oynayan hepinizi bekleriz her turlu sorunuzu da cevaplarız lejyonumuz TurkishPro bizim lejyonumuzda olan olmayan her türk arkadaşımıza başarılar dileriz

hocam lejyon aratma kısmında aratıyorum ama çıkmıyor lejyonunuz neden olabilir acaba ? dolu değildir inşallah ben de katılmak istiyorum
  • ikskalibur17 İ kullanıcısına yanıt
    sorunuzun yeri burası değil
  • Dolu degil henuz lejyon arama kısmına TurkishPro yazarsaniz cıkar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.