Şimdi Ara

Iron Fist (17 Mart 2017) | Netflix (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
16
Favori
17.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi şimdi bitirdim uykusuz falan izledim yani manyak gibi

Diziyi bitirmeyen bakmasın

kummbara arkadaşın dediği gibi dövüş sahneleri bir çok noktada çok kopuk sanki o sahne öyle durmuşlar motor demişler devam etmişler gibi bazı diyaloglar çok yavandı açıkcası dizi sonunda tapınak olayı değişik olmuş koca tapınak nasıl ortadan kaybolmuş gizli bir geçit mi var tapınağa yoksa dinamit ile mi patlattılar. Harold bence ölmedi yaktılar ama EL'den kurtulması ve ölmesi için kafasının kesilmesi lazımdı kafayı kesmediler binadam düşünce ne oldu göstermediler orada bir soru işareti var. Joy kendini iyiden iyiye EL'e teslim edecek gibi ayrıca Danny'in tapınak kankası kendisi iron fist olma hayaliyle yaşarken olmaması ciddi yıkmış Joy ile ortaklaşa iş yapacaklar. Gao EL için mi çalışıyor yoksa kendi çıkarları için mi ? Joy ve Davos ne yapacak Harold dirilecek mi ? Tapınağa ne oldu ? EL, EL'den üstün mü ?

• Niye gommusler bunu böyle, diğerleri 90 civariydi rottende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk bolumu seyrettim. Biraz yavas olmus. Olaylar biraz daha akici gelisebilirdi. Neyse diger bolumleri izleyip oyle degerlendirelim.
  • diziyi bitirdim ama anlamıyorum bu dizileri

İron fistin güçlerini neden hiç göstermezler karşımızda ezik suçluluk duyan bir iron fist var Daha chisini bile kullanamıyor bu dizileri neden böyle yapıyorlar anlam veremiyorum Göster iron fistin gerçek gücünü dimi yani Ayrıca bu adamın neden kostümü yok bütün dünya öğrendi iron fist olduğunu

Manastırdaki arkadaşı ile ilgili

Davos iron fistin ölmesini istiyor Steel Serpernt olacak sanırım çok belli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 18 Mart 2017; 23:18:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Diziyi şimdi bitirdim . Bende beğenmedim maksimum 6-7 lik bir dizi olmuş.

Daredevil > Luke Cage > İron Fist > Jessica Jones sıralama yaparsam sondan 3. olur maalesef .

en kötüye herkes luke cage koyuyr sizin sıralamanız şaşırttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Diziyi şimdi bitirdim . Bende beğenmedim maksimum 6-7 lik bir dizi olmuş.

Daredevil > Luke Cage > İron Fist > Jessica Jones sıralama yaparsam sondan 3. olur maalesef .

en kötüye herkes luke cage koyuyr sizin sıralamanız şaşırttı

Luke cage bende beğenmiştim iki numaramda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. bölümün ortalarındayım, şunu yazmasam dayanamazdım

bu the hand bildiğin fetö ya dojolar abi abla evleri, sensei de abi-abla bu bakuto nunda bi üstü filan muhtemelen fetullaha denk geliyodur :D

öğrenciler dojolara iyi biyer olduğuna, iyiye hizmet ettiklerine inanarak gidiyolar, sonra beyinleri yıkanıyo, sorgusuz sualsiz bağlanıyolar ve oralarda eğitilerek bursla vs. devletin çeşitli kademelerine yerleştiriyolar ve oralardan the hand e hizmete devam ediyolar :D sonra kendileride başkalarının senseisi olabiliyo tabi, böyle böyle sürekli alttan başkalarını yetiştirerek devleti ele geçiriyolar. Bu hikaye çok tanıdık bize :D

Bunlar iron fist çizgi romanı filan okuyup gaza gelmiş olmasın

finali yaptım, genel fikrim ilk bölümlerde herşey iyi gidiyo gibiydi, ortalarda bişeyler eksik hissettiröeye başladı, dövüş sahneleri tatmin etmedi, sonlara doğruda konu sıkmaya başladı, final bölümü hele bomboş geldi bana
    Çok daha iyi olabilirdi bence, en azından kun lun dan adam akıllı flash back koymamak çok büyük eksiklik. Arrowun güzel olduğu zamanlarda ki gibi arada flash back lerle konu desteklenerek çok daha kaliteli bi iş çıkarabilirlerdi.
    benim sıralamam daredevil > luke cage > jessica jones > iron fist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 19 Mart 2017; 4:26:6 >

• Hababam sinifinda, siniftakiler tunel kazip okuldan kacmak isterlerken tunel yanlislikla kel mahmutun odasina cikinca tunelden ilk cikan Saban'in arkadaslarina meshur bir sozu vardir

"Arkadaslar gelmeyin tunelin ucu bo.bok biryere cikiyor"

Sezonu bitirdim ve tek yorumum budur.Zamaniniza yazik

• 8.bolumu bitirdim bu dizinin neden yerden yere vurulduğunu şimdi daha iyi anlıyorum bu kadar berbat bir konu,berbat bir kurgu ne netflix e ne de bu diziye yakışıyor 8 i bitirene kadar daredeville yarışır diyodum tövbe flashla yarışır konu olarak, sırf defenders için katlanıyorum bu eziyete yoksa çoktan bırakmıştım sanirim

• Yorumlar kotu olmasaydi simdi acip izleyecektim. Sonra bakariz artik:))

• Ayriyeten sunu da soyleyip gecemiyecegim, kadroda yine Rosario Dawson var; bu kadin bulunmaz hint kumasi mi arkadas baska hemsire mi yok !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Ayriyeten sunu da soyleyip gecemiyecegim, kadroda yine Rosario Dawson var; bu kadin bulunmaz hint kumasi mi arkadas baska hemsire mi yok !!!

Bence onun misyonu diziler arası elçilik her karaktere başka bir süper kahramandan bahsediyor, sonra onun gücünü yorumluyor falan. Defenders'ın toplanmasında önemli payı olacak bence.
  • Danny her Davos dediğinde ister istemez GoT'taki Davos'a gönderme yapıyor gibi hissediyorum :D
  • Dizi kötü beyler. Böyle bir eksik hikaye tam anlatılamamış.
  • Herkes diziye zaman kaybı demiş ama ben ısındım. 6. bölümü bitirdim. Neden gömdünüz ki şimdi? Tek söyleyebileceğim, sanki Finn Jones fazla gitmemiş bu role. Fazla çocuksu duruyor karakter için. Daha sert mizaçlı biri olabilirmiş. Bu dizinin benim için farklı bir anlamı da var. O da David Wenham'ı seneler sonra bir projede izlemek. Gondor'un oğlu be. Sahnelerini iple çekiyorum.
  • Diziye ne oluyorsa 8.bölümden sonra oluyor, iyi bağlayamamışlar. Dizi ortalardan itibaren çok sıktı beni, başladığım işi yarıda bırakamıyorum lanet olsun

• Yine dayanamayip ilk bolumu izledim, ilk bolumu cekmeselerde olurmus bence. 2. Bolumde boyle degildir umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

11. bölümün ortalarındayım, şunu yazmasam dayanamazdım

bu the hand bildiğin fetö ya dojolar abi abla evleri, sensei de abi-abla bu bakuto nunda bi üstü filan muhtemelen fetullaha denk geliyodur :D

öğrenciler dojolara iyi biyer olduğuna, iyiye hizmet ettiklerine inanarak gidiyolar, sonra beyinleri yıkanıyo, sorgusuz sualsiz bağlanıyolar ve oralarda eğitilerek bursla vs. devletin çeşitli kademelerine yerleştiriyolar ve oralardan the hand e hizmete devam ediyolar :D sonra kendileride başkalarının senseisi olabiliyo tabi, böyle böyle sürekli alttan başkalarını yetiştirerek devleti ele geçiriyolar. Bu hikaye çok tanıdık bize :D

Bunlar iron fist çizgi romanı filan okuyup gaza gelmiş olmasın

finali yaptım, genel fikrim ilk bölümlerde herşey iyi gidiyo gibiydi, ortalarda bişeyler eksik hissettiröeye başladı, dövüş sahneleri tatmin etmedi, sonlara doğruda konu sıkmaya başladı, final bölümü hele bomboş geldi bana
    Çok daha iyi olabilirdi bence, en azından kun lun dan adam akıllı flash back koymamak çok büyük eksiklik. Arrowun güzel olduğu zamanlarda ki gibi arada flash back lerle konu desteklenerek çok daha kaliteli bi iş çıkarabilirlerdi.
    benim sıralamam daredevil > luke cage > jessica jones > iron fist

Aynısını düşündüm

Burs verip doktor yapıyorlar sonra da isteklerin yaptırıyorlar.

• Hanzee kullanıcısına yanıt
    AHAHAHAH ulan aynısını yazmak için geldim buraya... 11. bölümde olaylar patlak verdi ya dedim ne la bildiğin fetö bu!!
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    Duygularıma tercüman olmuşsun helal sana. 12. bölümün başındayım ama öylesine sıktı ki izlemek için zorluyorum kendimi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.