Şimdi Ara

Iron Fist (17 Mart 2017) | Netflix (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
344
Cevap
16
Favori
17.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Yayınlanmış, yumulun.

Kandırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 17 Mart 2017; 0:40:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iron Fist'i aşırı severim.Lakin diziden beklentim kötü yorumlardan önce de zaten sıfırdı. Finn Jones'un doğru aktör olacağına ihtimal de vermedim açıkçası,umarım yanılmışımdır. İzleyip göreceğiz bakalım.
  • Gelişme var mı ?
  • İzliyorum ilk bölümü fena değil şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemekte kararsızım
  • ilk bölümü izledim.Belki şimdilik DAredevil değil ama kesinlikle Luke Cage ve Jessica Jones'a 10 basar...
  • Sömürün gençler.

Birinci bölüm bitti. Fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

1080p web dl sürümleri bekleniyor altyazılar hemen gelecek mi? Narcos'ta çeviri beklememiz gerekmemişti. Luke Cage'de de beklemedik diye hatırlıyorum.

PM gel
  • nasıldı ilk bölüm? Ona göre indiricem
  • Mukemmel de 1 bolum var hepsi ayni anda gelmiyo mu sezon

• Iron Fist (17 Mart 2017) | Netflix

• İlk 3 bölümü izledim gayet iyiydi ben çok beğendim.

• 3 bölüm izledim, beni sardı sarmasına ama bi dövüş sahnelerinden tam tatmin olamadım, hem az hem de çok kaliteli hissettirmedi, gerçi daha 10 bölüm var, orda hakkını verirler umarım
    kalan bölümleride napıyım bilemedim, şimdi ödevimi yetiştireyim bunu mu izleyeyim :D efendi efendi haftada 1 bölüm verseler hiç sıkıntı kalmayacak, netflix eğitimimi sabote ediyor
  • Valla ekranın içine giresim geldi ne güzelmiş bunun kalitesi böyle . Arka arkaya tıkladım bam bam bam
  • Defenders ne zaman çıkacak bilen var mı

• Netflix dizileri nasıl oluyor? Mesela şu an tüm sezon yayınlandı diğer sezon seneye mi yayınlancak yine hepsi tek seferde?

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Netflix dizileri nasıl oluyor? Mesela şu an tüm sezon yayınlandı diğer sezon seneye mi yayınlancak yine hepsi tek seferde?

2. sezon onayını henüz almadı dizi ama alırsa evet netflix bütün içeriklerini tam sezon olarak yayınlıyor
  • Genelde incelemeleri dikkate alırım ama bu sefer CİDDİ ANLAMDA SAÇMALAMIŞLAR. Dizi MÜKEMMEL arkadaşlar, ilk 4 bölümü art arda izledim inanılmaz beğendim. Çok sürükleyici bir konusu var, Daredevil ve Jessica Jones ile bağlantılı. Luke Cage'e 2 bölüm dayanabilmiştim sadece çok sıkıcı gelmişti ama bu diziyi Metacritic, Rottentomatoes gibi sitelere bakarak izlemeyen aptallık eder benden söylemesi.
  • 4. bölümü izliyorum şimdi akıp gidiyor . Çok iyi iş çıkartmışlar
  • Bütün bölümler yayınlandımı nasıl izliyorsunuz daha ben birinci bölümü buldum anca? Diğerlerinde alt yazı yok.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.