Şimdi Ara

İran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Söylediklerimi çok fazla çarpıtıyorsun valla seni tebrik ediyorum,kendimi birden bağnaz hisettim bir ara.Bir de söylediklerimi anlayacağını düşünmüyorum yazmışsın güldürdün beni.Mevlananın çok güzel bir sözü vardır "cahille girme münakaşaya, ya sinirlerini zıplatır tavana ya da yazık olur adabına" üstada uyup kaçıyorum hadi eyw.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Ooooo yeaaaaaa kadının dizleri görünüyo ben bu maçı nasıl kaçırdım neyse gidip hakemin dizlerinin göründüğü bi maç hayal edip asılayım 3-5 parti
    soğuk havalarda dizlerini çorapla kapatıyolar ya, öyle olsaydı bu sefer de saçı görünüyo diye sansürlerlerdi. diyelim ki hava çok soğuk ve hakem bere ile çıkmış, bu sefer kolu görünüyo diye, soğuktan koluna da kolluk geçirmişse, bu sefer de yüzü görünüyo diye, ya da çorapları çok dar diye sansürleyebilirlerdi. şaka yapmıyorum.

İran'da işler o kadar çığrından çıkmış vaziyette ki, kadın milli satranç takımını maça göndermedi adamlar, neymiş efendim satranç turnuvasında kızların kendi arasında oynadıkları oyunlarla erkeklerin kendi arasında oynadıkları oyunlar aynı salonda oynanıyomuş. hatta, bireysel olarak yurt dışında satranç turnuvasına katılan bir kızı da İran'a geri dönünce gözaltına alıp sorgulamışlardı, vay efendim sen neden bizden onay almadan satranç turnuvasına katılıyon diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 15 Nisan 2021; 18:40:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi neden İslam dininde hep kadın ve seks var akılda?

Bu ilkellik değil mi? Her gördüğün kadını seks objesi olarak mı görmek gerekiyor İslam'da?

• ne kadar saçma bir ülke bu iran...

• Şeriatta böyle
    Ne bekliyordunuz?

Aslında erkeğin avret yerine bakmak da haram olduğu için erkekleri de göstermemeleri gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 15 Nisan 2021; 23:2:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBaBaCaNl

Kıçlarından değil.İslam dininde yasaktır kadının açık giyinmesi.Adamlar İslam dinine göre yaşıyorlar.Biz müslüman değiliz sadece kendimizi kandırıyoruz.Olsak olsak çeyrek müslüman oluruz.Adamların kanunları dini kanunlarla belirlenmiş

“İslam dininde yasaktır kadının açık giyinmesi” demişsin. Dinlerini yaşıyorlar demişsin.

islam dininde sadece kadınlara mı tesettür var. Erkeklere yok mu?

İranlı erkeklerin bayan hakemin bacaklarını göstermemesi için, İran televizyonunun takla atması dinini yaşamaksa.

İranlı kadınların televizyonda erkek futbolcu, erkek hakem baldırı görmesi dini ilgilendirmiyor mu? Yada İranlı erkeklerin erkek futbolcu baldırı görmesi sevap mı?

• İran'a demokrasi götürmeliyiz!!

İran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti
  • O videte istud. Persici barbarici lupum Romuli Remique occultaverunt. Persici barbarici corpus feminae timent. Qui homines? Ipsi servi religionis suae sunt autem Ataturcus docuit Turcos liberi homines esse, et duxit Turcos ad libertatem. O care Ataturce! Amo te!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 16 Nisan 2021; 2:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yıl 2021 arkadaş ya

İyi ki doğdun reis.

• Yobaz herifler. İran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti 

• -Rusher- kullanıcısına yanıt

Cok teşekkür ederim hocamİran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti 

• Gerçek islam mutlu muyuz İran Devlet Kanalı Futbol Maçının Kadın Hakemini Göstermemek İçin 100 Defa Görüntüyü Kesti 

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Her ne kadar gerici düşmanı olsam da israil kesinlikle bizim dostumuz değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Tuna Mirliva

Her ne kadar gerici düşmanı olsam da israil kesinlikle bizim dostumuz değil.

Demokrası götürüp katliam ve tecavüzü yaşatmak istiyor heralde bu revenge denen herif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C712AEB84 -- 16 Nisan 2021; 18:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBaBaCaNl

Kıçlarından değil.İslam dininde yasaktır kadının açık giyinmesi.Adamlar İslam dinine göre yaşıyorlar.Biz müslüman değiliz sadece kendimizi kandırıyoruz.Olsak olsak çeyrek müslüman oluruz.Adamların kanunları dini kanunlarla belirlenmiş

Hey Allah'ım ya tipe bak. Sana mı düştü kimin tam, kimin çeyrek müslüman olduğunun kararını vermek? Bir Allah yerine hüküm vermedikleri kalmıştı. Şuna bak ya.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.