Şimdi Ara

İran'dan,Türk bayrağına büyük saygısızlık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • *İran Futbol Federasyonu, Türkiye'nin Suriye sınırında başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na destek veren Mehdi Bebri ve Sirvan Kurbani'ye sahalardan men cezası verdi.
    *Türkiye'nin ABD ambargosuna karşı her zaman destek verdiği İran, Barış Pınarı Harekatı'na karşı çıkan açıklamalar yapmıştı.

İran'da çekilen görüntülerde ise Türk bayrağının, yere yapıştırılarak üzerinin çiğnendiği görüldü. Videoyu kaydeden kişi ise; PKK lehine sözler sarf etti.

• Tüm dünya,özellikle ortadoğu ülkeleri kaypaklıkta birbrirleri ile yarışıyor..

Nefret ediyorum..
  • İran da yasayan pkk linin teki yapmis, İran a komple dusman olmaya gerek yok. Belki İran halki bile bizi destekliyordur ama molla kafalilar istemiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

İran da yasayan pkk linin teki yapmis, İran a komple dusman olmaya gerek yok. Belki İran halki bile bizi destekliyordur ama molla kafalilar istemiyordur.
    Desteklediği falan yok,ilk günden beri Türkiye işgalci diye bağrıyor İran!

sivilleri katlettiğimizi bile söyleyebildi.
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/irandan-skandal-baris-pinari-harekati-mesajlari-943104.html

camilerinde verilen fetvalara bakın:
    https://www.yenisafak.com/dunya/iran-camilerinde-skandal-hutbe-osmanli-ruyasi-goren-turkler-mogolvarice-saldiriyor-3510034

Din kardeşliği böyleyse,ben başka birşeyim.

• Irani oldum olası sevmem eskinin acemi şimdinin iranı sadece ismi degisiyor, bize kaziklari çoktur bunların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlayın artık hiç bir ülke bizi desteklemiyor.

• Nedense dünyada kavgalı olmadığımız ülke kalmadı.

• İyide saygısızlık yapan İran değilki.

Başlık yanlış.

• Başlıkta onun yaptığı gibi provakatif. İnsanların geçiş güzargahına yapıştırıp üstünden geçmelerini videoya almış.
  • Ne cahil adamsın İranlılar Pers tir.Sırf yorum yazmak için yazıyorsun...
    Provokatörlerin yaptığı bir ahlaksızlığı İran Hükümetine ve İran vatandaşlarına genellemek ahmaklıktır...

• Ne halleri varsa görsünler ülkenin yarısı azeri Türkü iranın diyebiliyorum hainlik bundandır sıra bize gelir ülke bölünür güney azerbaycanı isterler diye.

Zaten Müslüman coğrafyadaki ülkeler adam olsa gelişirlerdi teknoloji medeniyet merkezi olurlardı AMA durumları ortada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 17 Ekim 2019; 8:51:39 >
  • UMARIM AMERIKA İRANİ YERLE BİR EDER
  • Araplara karsi ilişkileri kapatmaliyiz.

Bizdekileri hepsini salmaliyiz. Kalanlar ise aylik 500 dolar odemek zorunda kalsin.

• Türkler ve araplar hiç bir zaman müttefik veya dost olmadı. Suriyeden İrana, suudi arabistandan filistine hepsi düşsek bir tekme daha atar. O yüzden bırakın din kardeşliğini falan. Kardeş falan değiliz.
  • Iranda 40 milyon Türk yaşıyor şaka mısınız. Hepsi Türkiye aşığı. İki dangalak politikacı için güzelim insanları sildiniz. Gidin bakalım Iran A ve Türk olduğunuzu söyleyin. Size hiç bir ülke bukadar sevecen yaklaşmaz iddia ediyorum.

Halk ile dangalak rejimi bir tutmayın. Halk nefret ediyor yönetimdem.

• Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Arap marap farketmez dönek oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Sen İran için dünyayı karşına al onlar gitsin seni sırtından vursun bayrağını yaksın. İran da yönetimin izin vermediği hiçbir şey olmaz. Bu da demektir ki yönetim tr karşıtı. Sonuç olarak yorum yapmak için yorum yapmıyorum

• Allah göstermesin istemem ama bir gün Coni ler gelip başlarına bombalar yağdırdığında eminim ki en büyük tepki yine bizden gelicek. Ne Esad ne Putin o gün sus pus olacaklar.
  • Hadi la ordan birşey bildiğin yok.İranlıları arap demekle cehaletini gösterdin.Hayatında İrana mı gittin.Sen anca mok atarsın sağa sola.
    Senin kafan o kadar çalışıyor 1 ne idüğü belirsiz kişinin yaptığını milyonlarca insana ülkeye mal etmek ahmaklıktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Ne halleri varsa görsünler ülkenin yarısı azeri Türkü iranın diyebiliyorum hainlik bundandır sıra bize gelir ülke bölünür güney azerbaycanı isterler diye.

Zaten Müslüman coğrafyadaki ülkeler adam olsa gelişirlerdi teknoloji medeniyet merkezi olurlardı AMA durumları ortada..
    Önce Azeri kelimesini öğrenip öyle yorum yapın Azeri Türkü diye bir şey yoktur sadece Azeri ve Azerbaycan Turkleri vardır. Azeriler İran’da yaşamış Farsça konuşan ve etnik fars milletine mensup bir millettir. Dolayısıyla İranda yaşayan Azeriler in Türklükle alakası yoktur.Azerbaycanlilar ise Türkdür.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.