Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: norepinefrin

Arkadaşlar ipod touch ve iphone için video out kablosu konusu olmuştu sanırım

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11214

bu linkdeki cihaz ile video out yapabiliyormuşuz deneyen oldu mu yanında kablosu falan da var ve 20 dolar fiyatı var kullanışlı ve ucuz bir cihaza benziyor ama tabi çin malı düzgün çalışır mı bilmem

kesin oluyordur yeni gordum bunu para olunca alırım şimdi önümüzde garanti sorunu var

• Slmlar herkese sınavdan geldim arkadaşlar şimdi ve size ipodun nimetlerinden bahsediyim sınavda hesap makinesi kullanmak gerekiyordu bende unutmuştum fakat ipod aklıma geldi.koydum masaya hoca geldi bir inceledi sora bıraktı halbuki pdf viewerın içindeki ders notlarımı göremedi sınavda anfide oluyor tabi bende hesap yaparmış gibi açtım pdf yi baktım notlara hocanın geldiğini görüncede hemen açtım hesap makinesini bana kızabilirsiniz bu msj için ama kusura bakmayın heycan yaptım paylaşmak istedim :P

i love you ipod <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferisss -- 10 Nisan 2008; 11:54:54 >

• her türlü faydalanmak lazım tabi bu ipodtan
  • güzel teknik tebrikler artık okul yok olsaydı bende denerdim
    lise cagımı özledim
  • Bizim zamanımızda yoktu böyle touch mouch...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Bizim zamanımızda yoktu böyle touch mouch...

• quote:

Orjinalden alıntı: ferisss

Slmlar herkese sınavdan geldim arkadaşlar şimdi ve size ipodun nimetlerinden bahsediyim sınavda hesap makinesi kullanmak gerekiyordu bende unutmuştum fakat ipod aklıma geldi.koydum masaya hoca geldi bir inceledi sora bıraktı halbuki pdf viewerın içindeki ders notlarımı göremedi sınavda anfide oluyor tabi bende hesap yaparmış gibi açtım pdf yi baktım notlara hocanın geldiğini görüncede hemen açtım hesap makinesini bana kızabilirsiniz bu msj için ama kusura bakmayın heycan yaptım paylaşmak istedim :P

i love you ipod <3

Budur

• ipod touch browser ı indiremiyorum XanderJR arkadaşımızın verdiğihttp://files.filefront.com/iPod+Touch+Browserzip/;9406487;/fileinfo.html bu linkte hata veriyo
    başka bi link verebilirmisniz varsa??
  • merhaba arkadaşlar benim touch yolda kargoda gelenin çakma ipod olup olmadığını nasıl öğreniyoduk??bi site vardı ama linki biri atabilr mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: srkn_1

merhaba arkadaşlar benim touch yolda kargoda gelenin çakma ipod olup olmadığını nasıl öğreniyoduk??bi site vardı ama linki biri atabilr mi?

çakma derken siteden bakılan garanti süresidir arkadaşım orjinal olup olmadığınıda direk anlarsın heralde
  • arkadaşlar iphone browser ile touch a tema attım ama sonra bir baktımki yanlış yere atmışım dosyada silinmiyor karakter sorunu filan diyor nasıl sileceğim bunu
  • ya arkadaşlar touch 'un hangi versiyon olduğunu nasıl öğreneceğiz biraz acemiyim de kusra bakmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizkubi

ya arkadaşlar touch 'un hangi versiyon olduğunu nasıl öğreneceğiz biraz acemiyim de kusra bakmayın

Ana menüdeyken > Settings > General > About > Version'da yazar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: can-selcik

quote:

Orjinalden alıntı: denizkubi

ya arkadaşlar touch 'un hangi versiyon olduğunu nasıl öğreneceğiz biraz acemiyim de kusra bakmayın

Ana menüdeyken > Settings > General > About > Version'da yazar.

çok teşekkür 1.2 miş jaelbreak le türkçeleştirebilirmiyim arkadaşlar bunu valla süper bişeye benziyor bu touch iyi ki almışımama daha müzik bile atamadım içine resim felan atamadım arkadaşlar itunes bölümündeki yönergeleri takip ettim ama nerede hata yatığımı da bilemiyorum tam olarak offfff yaaaa bişey bilmemek ne kadar kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 10 Nisan 2008; 18:06:04 >

• iTunes ana başlığından nasıl şarkı atacağını öğrenebilirsin dostum.bu konuda genelde jailbreak ile ilgili şeyler var.
  • quote:

Slmlar herkese sınavdan geldim arkadaşlar şimdi ve size ipodun nimetlerinden bahsediyim sınavda hesap makinesi kullanmak gerekiyordu bende unutmuştum fakat ipod aklıma geldi.koydum masaya hoca geldi bir inceledi sora bıraktı halbuki pdf viewerın içindeki ders notlarımı göremedi sınavda anfide oluyor tabi bende hesap yaparmış gibi açtım pdf yi baktım notlara hocanın geldiğini görüncede hemen açtım hesap makinesini bana kızabilirsiniz bu msj için ama kusura bakmayın heycan yaptım paylaşmak istedim :P

i love you ipod <3

Bu devirde hoca olmak istemezdim , adamlar yetişemiyor teknolojiye

• arkadaşım inşallah anlarız.Garantili olucak zaten eğer seri no. yu oraya girersem çıkar zaten garanti yoksa çakma link i atabilir misin?
  • quote:

i love you ipod <3

Süper yapmışsın arkadaşm ben de yapmayı düşünüyorum iyi bi fikir gibi geldi :))

• yapmayan aldanır öğrenciyiz işte aklımız fikrimiz cinliğe çalışıyor arkadaşlar ben youtube da arama yapıyorm bağlanılamıyor diyor fakat mxtubedan girip vidyo indirebiliyorum anlamadım gitti
  • Ben de iPod Touch aldım. 8gb. Dubaiden 400YTL'ye getirttim. Sizce fiyat nasıl?

Alet 1.1.3 versiyonda, şu an programların sorunsuz çalıştığı versiyon hangisi (1.1.4 diye tahmin ediyorum ufak çaptaki araştırmalarım doğrultusunda - çoğunluk onu kullanıyor- ) Bu versiyonu 1.1.4'e yükseltmek için 1.1.1'e düşürmem gerekiyor mu? En detaylı jailbreak anlatımı nereden bualbilirim? Bu topic birbirine girmiş; açıkçası biraz üşendim.

Yardım ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.