T

Binbaşı
29 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Bugün bilgisayarımın fanlarını temizlemek için fişini çektim fanları temizledim ardından prizi geri taktım ve pc çalışmadı, hiçbir tepki vermiyor. Sadece psu nun arkasında kırmızı bir led yanıyor. Bu psu arızasının göstergesi mi yoksa başka bir şeyden olabilir mi?
Arkadaşlar bende samsung ultrabok var. modeli np530u3c-a0ctr
i5 3337u işlemci var ama güç seçeneklerinden işlemci hızımı %100 olarak ayarlamama rağmen ne prizde ne pilde işlemci 0.8 ghz den yukarı çıkmıyor. süper pi testi açtığımda bile en fazla 0.8 ghz. 2.7 ghz ye kadar çıkması gerekiyor halbuki prizdeyken. cpu-z ile kontrol ettim çarpan sadece 8 oluyor hiç artmıyor. bunu nerden düzeltebilirim?
arkadaşlar restoreden sonra yanlışlıkla yeni iphone olarak tanıttım eski back up ımı nasıl yükleyebilirim?
Arkadaşlar ip4 sahibiyim 5.0.1 untethered jb var. sorunum şu ki tema yükledikten sonra her şey düzgün çalışıyor ancak klasöre girince tema hiç yüklenmemiş gibi eski görünümüne geçiyor ana menüye dönünce tekrar tema çalışıyor. Winterboarddan filan kurcaladım ama çözüm bulamadım ne yapmak gerekiyor?
Arkadaşlar iphoneumu aldığımdan beri ilk defa bluetooth u kullanma ihtiyacı hissettim bugün malum dosya paylaşımı yapamadığımız için hiç lazım olmamıştı. Bugün celeste adlı programı yükledim bluetothu açtım, searching kısmına geliyor ve sürekli arıyor yaklaşık 15 dakikadır böyle. Çevremdeki bütün telefonları birbirlerini görebiliyor, hatta beni de görebiliyorlar ama benim ip4 sürekli searching diyor. Yapmam gereken başka bir şey mi var yoksa sorun mu var? aynı şekilde bir fotoğrafı bluetooth ile yolla dediğimde de hiçbir cihaz gözükmüyor listede
Arkadaşlar 4.3.2 ye geçtim installous 4 yüklü, gezinirken bir şey indirken sürekli spring boarda atıyor. Download da yarıda kesiliyor. 4.1 ve installous 3 kullanıyordum hiç böyle sorunlarım yoktu çözümünü bilen başına gelmiş olan var mı?
Bugüne kadar im616 ım ile mutlu mesut yaşıyordum ancak bugün bozuldu. Yeni bir kulaklık almalıyım ancak tiz ve midleri en az im616 kadar iyi vermeli yani aynı karekteristikte olmalı. aklımda etymotic er6i var 150 lira civarı yurt dışı sitelerde. Başka bu tarz metal müziğe uygun kulaklık önerebilirseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar 16 gb iphone 4 sahibiyim. Telefon ingiltereden gelme factory unlock 4.1 yüklü ve jb var. Pasaport kaydı olmadığı için geçen pazar kapandı anca ben ipod ve navigasyon olarak kullanıyordum ancak dünden beri ne tomtom ne de içindeki maps gps uydusuna bağlanamıyor. Yeriniz belirlenemedi şeklinde hata veriyor. Tomtom da aynı şekilde yetersiz gps sinyali diyor düne kadar böyle bir sorunum yoktu. Restore ettim maps i açtım yerimi buldu ancak 3-5 saniye sonra tekrar gittive bir kaç kere daha restore etmeme rağmen hala yeriniz belirlenemedi diyor. Jb olmadan da denedim gene bir işe yaramadı. Başına böyle bir şey gelen var mı?
Arkadaşlar iphone 4 aldım. Yabancı uyruklu pasaporta kaydettirirken pasaport yanında başka bir evrağa ihtiyaç var mı tek başına imei numarası ve pasaport yeterli mi? ve yabancı uyruklu olunca herhangi bir sorun çıkar mı?
Arkadaşlar yurtdışı bir ip4 almayı düşünüyorum. Adam ingiltereden aldığını söylüyor. Buna bir şekilde seri numarısyla filan bakabilir miyim? Aynı şekilde pasaporta da kayıtlıymış imei ile filan kontrol etme şansım var mı? ürünü alırken bu ikisine bakıp almak istiyorum. yardım ederseniz çok sevinirim
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim: uluhun-digitaldelisi-HALO
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.220
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 19.963 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 246 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.