Şimdi Ara

Iphonedan sıkıldim s3e gecmeyi dusunuyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Arkadaşlar sakın ola ki androide geçmeyin , rom atmak root yapmak derken telefon oyuncağa dönüyor. Haftada 1 telefonu sıfırladığımı bilirim.

Sonuç : Herseferinde aynı uygulamaları tekrar yüklemek , ve ayarların ve mesajların sıfırlanması....
    Telefonlarda adam akıllı güncelleme yok , sgs3 ü filan geçin , illede android diyorsanız nexus alın.Gerçi onuda tavsiye etmem.
    İos tan androide geçtim , şuan sgs2 kullanıyorum. Bu androidde daha düzgün multitasking bile yok , oyunu oynarken arka plana atıyorsun döndüğünde oyun tekrardan yükleniyor
    Android ayrıca wp ile ios kadar akıcı değil ve parmak hareketlerine hızlı tepki vermiyor. 4.1 filanda hikaye , gelişim var fakat hala ios veya Wp seviyesinde değil..

İp4 kullanırken telefonu telefon olarak kullanıyordum , şimdi ise telefon servis telefonuna döndü. Rom root derken.....

Eğer yenilik olsun diye platform değiştirecekseniz Wp 8 e geçin

Her iki sistemide kullanmasam inanicam da, kullandigim icin soyledigin seyler cok komik geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: bycanua

Androidde bi kere adam akıllı oyun yok

Valla zibil gibi var, hemde aynı kalitede.
    Büyük üreticiler artık eş zamanlı her iki platforma çıkarıyor oyunları. Hatta androide öncelik tanıyanlar var ve çoğu klasik ios tabanlı oyunlar android için de uyarlandı.
    Tamam sayı daha azdır ama yükseliş ivmesi çok hızlı.
  • quote:

Yanlışın var kardeş o eskidendi, eşim iphone kullanıyor, benimki imzamda. Onda olan tüm oyunlar bende de var, en azından kayda değer olanların tümü. Örneğin şu sıralar subway surfers, jetpack joyride oynuyoruz.
    İnsanları yanlış bilgilendirip çoluk çocuğu çürük elma fanı yapmayın
  • SIII Candır.iPhone'da kullandım ben SIII diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

ben alıyorum hiç de üzülceğimi sanmıyorum güle güle apple

bende geçicem s3 e. üzüleceğim tek nokta dünya kadar paralı uygulamam var

Telefonda andoridi tercih edersin tablet olarak ios kullan aldığın uygulamalar boşa gitmez ozaman hocam.zaten bende tablette hala apple digerlerine göre tip olarakta uygulama olarakta üstün .sadece telefon olarak androidi fercih edebilirsiniz benim fikrim

• quote:

*Thumb Up* Size katılmamak elde değil. Android'e maalesef hiç bir şey yok. iPhone kraldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Yanlışın var kardeş o eskidendi, eşim iphone kullanıyor, benimki imzamda. Onda olan tüm oyunlar bende de var, en azından kayda değer olanların tümü. Örneğin şu sıralar subway surfers, jetpack joyride oynuyoruz.
    İnsanları yanlış bilgilendirip çoluk çocuğu çürük elma fanı yapmayın

Hocam arkadaş biraz haklı bence ama hala gameloftun cok iyi grafikli oyunları gelmedi malesef .

• ikisinide kullanmış biri olarak SIII diyorum
  • İlk basta cidden kararliydim sonra kararimdan vazgectim i5e karar kildim sonyazilanlardan sonra tekrardan s3ü dusunmeye basladim 1-2 hafta icinde karar verip siparis vermem lazim 1ay sonra tr ye donucem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

ben alıyorum hiç de üzülceğimi sanmıyorum güle güle apple

bende geçicem s3 e. üzüleceğim tek nokta dünya kadar paralı uygulamam var

S3 e geçtim bi hafta sonra kılıflarıma(30 adet yaklaşık) ve uygulamalarıma yandım geri döndüm :D

• iphone 5 i elinize almadan karar vermeyin...
    bendede 4 s var...ama aynı zamanda ipadde olduğu için oyun ve uygulamalar için ipad kullanıyorum...sırf işim gereği usb den pdf ve bazı resimleri hızlıca yükleme ve gerektiğinde onları insanlara göstermek amacıytla.. biraz büyük bir ekran için bende s3 veya note 2 ye geçeceğim..bu arada aynı zamanda android tabletler(..sony..ve galaxy wi-fi 5 denen cihazlarıda kullanıyorum...) yani androidlede haşır neşirim...haa..androidde herşey mümkün ..ios adamı kısıtlıyor diye yıllardır konuşulan geyiğe takılıyorsanız..yok öyle bir şey...android adamı öldürür...kardeşimin s 3 üne dogru düzgün bir oyun atıp çalıştıramadık..hangi apk yı indirdiysek...çalışmıyor..bizde google playden parayla satın alıyoruz...zaten androidçiler de 10 larca markanın yüzlerce modeline sürümü çıkarıyor..stabilite geberiyor...oyunun apk sını indiriken yok telefonun gpu su şu..cpu su şu..benimki mali..v.s diye uğraşmak lazım...bulsanız bile..çalışmıyor..yani iosla aynı hesap oldu........ben ipad ile dizimag ve yabancı dizi izleden çatır çatır dizi izlerken s 3 te açamıyoruz..malum flash kalktı...adobeden indiriyoruz..ıhhhh diyor..s3 için şu sürüm flash deniyor...onun apk sını indiriyoıruz olmuyor...v.s kardeşimde S3 te bir türlü güncelleme yapamadık...kies programı s 3 ü görmüyor..(bu kies bizdeki itunes in aynısı..yani aynı şey oluyor yine..)..kardeşim usandı 3 günde belki benim 4 s le takas ederim.. ama bende kıyamıyorum bir türlü...
    dediğim gibi benim işim için gerekli..bende dizileri torrentle indirir s3 e atarım oradan izlerim diyorum..büyük ekran keyifli....ama herkes mümkünse denemeli..ve işine yarıyanı kullanmalı...
    ama sıkı bir ios çu iseniz..bir çoğunuz geri dönebilir...tabii bu gelgitlerde maddi zarar da söz konusu..mali durum da önemli...
    hayırlısı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 14 Kasım 2012; 17:09:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Arkadaşlar sakın ola ki androide geçmeyin , rom atmak root yapmak derken telefon oyuncağa dönüyor. Haftada 1 telefonu sıfırladığımı bilirim.

Sonuç : Herseferinde aynı uygulamaları tekrar yüklemek , ve ayarların ve mesajların sıfırlanması....
    Telefonlarda adam akıllı güncelleme yok , sgs3 ü filan geçin , illede android diyorsanız nexus alın.Gerçi onuda tavsiye etmem.
    İos tan androide geçtim , şuan sgs2 kullanıyorum. Bu androidde daha düzgün multitasking bile yok , oyunu oynarken arka plana atıyorsun döndüğünde oyun tekrardan yükleniyor
    Android ayrıca wp ile ios kadar akıcı değil ve parmak hareketlerine hızlı tepki vermiyor. 4.1 filanda hikaye , gelişim var fakat hala ios veya Wp seviyesinde değil..

İp4 kullanırken telefonu telefon olarak kullanıyordum , şimdi ise telefon servis telefonuna döndü. Rom root derken.....

Eğer yenilik olsun diye platform değiştirecekseniz Wp 8 e geçin

vallahi doğru söylediklerin..şu anda ben hem android hemde ios kullanıyorum..androidçi arkadaşlar kızacak..itiraz edecek ama gerçek bu...
    android biraz sıkıntılı...ama inat ettim..pc de insan format v.s uğraşır ya..o uğraştan zevk alır ya..bende bir s3 veya note2 alıp dalacağım...uğraşacağım...ama bu rom işi insanı öldürüyor..ya hiç takılmayacaksın..güncellemde alamıyorsan stock rom la kullanacaksın...ya da ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

iphone 5 i elinize almadan karar vermeyin...
    bendede 4 s var...ama aynı zamanda ipadde olduğu için oyun ve uygulamalar için ipad kullanıyorum...sırf işim gereği usb den pdf ve bazı resimleri hızlıca yükleme ve gerektiğinde onları insanlara göstermek amacıytla.. biraz büyük bir ekran için bende s3 veya note 2 ye geçeceğim..bu arada aynı zamanda android tabletler(..sony..ve galaxy wi-fi 5 denen cihazlarıda kullanıyorum...) yani androidlede haşır neşirim...haa..androidde herşey mümkün ..ios adamı kısıtlıyor diye yıllardır konuşulan geyiğe takılıyorsanız..yok öyle bir şey...android adamı öldürür...kardeşimin s 3 üne dogru düzgün bir oyun atıp çalıştıramadık..hangi apk yı indirdiysek...çalışmıyor..bizde google playden parayla satın alıyoruz...zaten androidçiler de 10 larca markanın yüzlerce modeline sürümü çıkarıyor..stabilite geberiyor...oyunun apk sını indiriken yok telefonun gpu su şu..cpu su şu..benimki mali..v.s diye uğraşmak lazım...bulsanız bile..çalışmıyor..yani iosla aynı hesap oldu........ben ipad ile dizimag ve yabancı dizi izleden çatır çatır dizi izlerken s 3 te açamıyoruz..malum flash kalktı...adobeden indiriyoruz..ıhhhh diyor..s3 için şu sürüm flash deniyor...onun apk sını indiriyoıruz olmuyor...v.s kardeşimde S3 te bir türlü güncelleme yapamadık...kies programı s 3 ü görmüyor..(bu kies bizdeki itunes in aynısı..yani aynı şey oluyor yine..)..kardeşim usandı 3 günde belki benim 4 s le takas ederim.. ama bende kıyamıyorum bir türlü...
    dediğim gibi benim işim için gerekli..bende dizileri torrentle indirir s3 e atarım oradan izlerim diyorum..büyük ekran keyifli....ama herkes mümkünse denemeli..ve işine yarıyanı kullanmalı...
    ama sıkı bir ios çu iseniz..bir çoğunuz geri dönebilir...tabii bu gelgitlerde maddi zarar da söz konusu..mali durum da önemli...
    hayırlısı.....

1- marketten utorrent i indir
    2-eztv.it den istediğin diziyi çek
    3-bsplayerda indirdiğin diziyi aç
    4-bsplayer otomatik altyazıları bulacak ordan türçe olanı bul ve keyfine bak ;)

BEn artık pc den indirmiyorum dizileri direk telfondan 800kb/sn hız ile indiriyorum ;) Modem ne veriyorsa telefonda o hızla çekiyor ;)

• Bir iPhone kullanıcısı olarak, ben de S3' e geçtim. İos platformunda çok sayıda uygulamalarımı da iPad de kullandığım için hiç de aramıyorum. Pil ömrü için, yanlış bilgilendirmeler var. S3 pili, iPhone göre daha uzun gidiyor. Ayrıca iOS da kullanıp da androidte bulamadığım uygulama yok.
    Daha önce de S2'ye geçiş yapmıştım, iPhone geri dönmem uzun sürmedi. Ama S3 geçekten farklı.

• geç geç bir kaç ay sonra dönersin tecrübeyle sabit
  • Bende iphone'dan sonra s3 aldım ve hiç pişman olmadım, sadece aklım aldığım uygulamalarda kaldı onun içinde ilerde ipad almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

Bir iPhone kullanıcısı olarak, ben de S3' e geçtim. İos platformunda çok sayıda uygulamalarımı da iPad de kullandığım için hiç de aramıyorum. Pil ömrü için, yanlış bilgilendirmeler var. S3 pili, iPhone göre daha uzun gidiyor. Ayrıca iOS da kullanıp da androidte bulamadığım uygulama yok.
    Daha önce de S2'ye geçiş yapmıştım, iPhone geri dönmem uzun sürmedi. Ama S3 geçekten farklı.

iPhone a dönmen için sebep neydi önemli olan o?

• öncelikle şu yazılım olayına gelelim.bakın android 2.2 sürümüne sahip bir cihazla bile iphone ile yaptıklarınızdan çok daha fazla şey yapabilirsiniz.o yüzden mümkünse apple kullanıcıları bu konuda eleştiride bulunmasın.ha sürümlerden dolayı cihazın stabilitesi değişiyor diyorsanız ona bir şey demiyorum ama öyle abartılacak değişiklikler olmuyor.apple güncelleme veriyorda ne oluyor sanki şuan son sürüme geçen kişiler pişman.yeni sürümle hangi özelliği kazandı cihazlarınız veya şöyle söyleyeyim android telefonlarla hangi işi yapamıyorsunuz sizin yaptığınız.cihaz hızlı değil diyorsanız alın inceleyin s3'ü öyle birşey olmadığını göreceksiniz.

öncelikle s3'e geçtiğinizde artık birçok işlemi rahat bir şekilde yapacaksınız.önünüzdeki duvarlar yıkılacak.büyük ekranda herşey daha zevkli.oynadığınız oyundan girdiğiniz internetten izlediğiniz filmden daha çok zevk alacaksınız.sizi kısıtlayan hafıza derdinden kısmen kurtulacaksınız hafıza kartı girişi sayesinde.batarya probleminiz varsa alın yedek batarya bakın keyfinize.hafıza derdinmi var al bir otg kablosu tak flash belleğini veya harddiskini izle ne izleyeceksin.artık dosya göndermende kolay wifi ile veya bluetooth ile gönder ne göndereceksen.radyo dinlemek için internete gerek yok artık.bilgisayarla iletişim kurman için itunesa mecbur değilsin tak kabloyu sürükle bırak dosyaları bitti gitti.kişiselleştirme olayına girmiyorum bile daha.yazacak çok şey var ama bunlarla idare etsin farkları bilmeyen kullanıcılar.şuan note 2 kullanan eski bir s3 sahibinin yazdıkları bunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

Bir iPhone kullanıcısı olarak, ben de S3' e geçtim. İos platformunda çok sayıda uygulamalarımı da iPad de kullandığım için hiç de aramıyorum. Pil ömrü için, yanlış bilgilendirmeler var. S3 pili, iPhone göre daha uzun gidiyor. Ayrıca iOS da kullanıp da androidte bulamadığım uygulama yok.

iPhone a dönmen için sebep neydi önemli olan o?

Retina ekran kalitesi samsung telefonların hiç birisinde yok. Birinci neden buydu.
    İkinci neden ise iOS Android farklıydı. Ama yukarda anlattığım gibi iOS platformunu iPad de kullandığımdan telefonun Android olması daha avantajlı. S2 kullanıp da iPhone a geri dönenler ben de dahil mantıklıydı. Ama S3 te, S2'deki hatalar giderilmiş ve Android 1 sene öncesine göre daha stabil.
    İphone 5 makul fiyatlara inince (şu an ki 4s fiyatlarına) alınabilir. Bu durumda ipad yerine Windows surface tablet kullanırım muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.