Şimdi Ara

Iphonedan sıkıldim s3e gecmeyi dusunuyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haltdiefresse

Gecebilirsinizde gecmeyebilirsinizde ben iostan androide gectim. Karisik geliyor alisirim bi sure sonra diye dusunuyorum. Rom root muhabbetlerine ben uzagim biraz o konuda bisey diyemicem ama romla root atinca telefon zaten stabil degil dahada kotu bi hal aliyormus. Tabi bu benim dusuncem degil gorduklerim ve duyduklarimdan ibaret. Bide s3te ekran acayip garip renkleri cok cirtlakmi gosteriyo desem ne desem bilemedim. Iphoneun retinasi acaiyip soluk geliyo s3ten sonra elime aldigimda. Yani kisacasi kisinin bilecegi is bu gecip gecmemek.

Simdi duyduklarinla milleti yanlis bilgilendirme hocam. Bende iphone 4 ten gecis yaptim. Jb li kullaniyordum iphonu. S3 e gectigimde 1 hafta orjinal olarak kullandim. Sonra rom root muhabbetlerine girdim. Telefon orjinal firmware'e gore abartisiz %50 daha hizli ve stabil. Turkbey rom ve siyah kernel kullaniyorum ve s3 hic olmadigi kadar daha hizli. Telefonun islemci voltajindan gpu'suna kadar herseyi degistirebiliyor istedigim gibi ssrj suresini islemciden kisarak uzatabiliyorum. Usin ozeti tabiri caizse aletle top gibi oynuyor istedigimi yapiyorum. Bu esneklik ios'ta malesef yok. Ve sunuda belirteyim ios'ta gerekli olan butun uygulamalar mevcut. Gram pisman degilim. Hatta iphone ile gecirdigim zamanlara yanar oldum bu cihazi kullaninca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

quote:

Gecebilirsinizde gecmeyebilirsinizde ben iostan androide gectim. Karisik geliyor alisirim bi sure sonra diye dusunuyorum. Rom root muhabbetlerine ben uzagim biraz o konuda bisey diyemicem ama romla root atinca telefon zaten stabil degil dahada kotu bi hal aliyormus. Tabi bu benim dusuncem degil gorduklerim ve duyduklarimdan ibaret. Bide s3te ekran acayip garip renkleri cok cirtlakmi gosteriyo desem ne desem bilemedim. Iphoneun retinasi acaiyip soluk geliyo s3ten sonra elime aldigimda. Yani kisacasi kisinin bilecegi is bu gecip gecmemek.

Simdi duyduklarinla milleti yanlis bilgilendirme hocam. Bende iphone 4 ten gecis yaptim. Jb li kullaniyordum iphonu. S3 e gectigimde 1 hafta orjinal olarak kullandim. Sonra rom root muhabbetlerine girdim. Telefon orjinal firmware'e gore abartisiz %50 daha hizli ve stabil. Turkbey rom ve siyah kernel kullaniyorum ve s3 hic olmadigi kadar daha hizli. Telefonun islemci voltajindan gpu'suna kadar herseyi degistirebiliyor istedigim gibi ssrj suresini islemciden kisarak uzatabiliyorum. Usin ozeti tabiri caizse aletle top gibi oynuyor istedigimi yapiyorum. Bu esneklik ios'ta malesef yok. Ve sunuda belirteyim ios'ta gerekli olan butun uygulamalar mevcut. Gram pisman degilim. Hatta iphone ile gecirdigim zamanlara yanar oldum bu cihazi kullaninca.

gerçekten pişman degilmisin?
    jb olayı, oyunlar, magaza, program coklugu vs.
    yani geçsem bende s3 e memnun olurmuyum?
    özellikle jb olayı varmı (jb derken s3 te isim farklı olabilir bilmedigim için jb diyorum)

• @bersan33

Benim gibi pimpirik birisi gecip pisman olmadiysa sende olmazsin. Gerekli butun uygulamalar var. Cihaz gercekten guzel. Iphone'deki jailbreak olayi bu platformda biraz farkli. Cihaza custom rom atiyosun yani bu isi bilen ehli kisilerin cikarmis oldugu yazilimi yukluyosun. Hosuna giderse kullanirsin gitmezse baska rom yuklersin olay bu kadar basit. Birde kernel olayi var. Ozellikle bu islemi yaptiktan sonra cihaz adeta sahlaniyor. Youtube'da videolar mevcut. Ayrica buyuk ekranda oyun oynamak ve internette dolasmak ayri bir zevk. Kesinlikle pisman olmazsin.

• quote:

@bersan33

Benim gibi pimpirik birisi gecip pisman olmadiysa sende olmazsin. Gerekli butun uygulamalar var. Cihaz gercekten guzel. Iphone'deki jailbreak olayi bu platformda biraz farkli. Cihaza custom rom atiyosun yani bu isi bilen ehli kisilerin cikarmis oldugu yazilimi yukluyosun. Hosuna giderse kullanirsin gitmezse baska rom yuklersin olay bu kadar basit. Birde kernel olayi var. Ozellikle bu islemi yaptiktan sonra cihaz adeta sahlaniyor. Youtube'da videolar mevcut. Ayrica buyuk ekranda oyun oynamak ve internette dolasmak ayri bir zevk. Kesinlikle pisman olmazsin.

note 2 ye bakıyorum bi kaç gündür kafam ona takıldı aslında ip 5 alacaktım onu bekliyordum ama haber çıktı ip 5s diye adamı soguttular tel yaw
    sanırım kararımı note 2 den yana kullanacam iyice düşünmem lazım pişman olmuyayım 1. tel nokia 2. telyani son 2 yıl dır iphone 4 samsung a samsungun yazılımına
    alışabilirmiyim bilmiyorum bakalım

• Hocam bu teknolojinin onune gecilmez. Simdi egri oturup dogru konusalim. 5s cikacsk diye 5 i almamak ertelemek ne kadar dogrudur orasi tartisilir. 5s alincada 6 cikmayacakmi :) teknolojinin bi yerden ucundan tutmak gerekiyor. Seneyede s4 cikar. Ne yapalim bu boyle surmek zorunda. Samsung a alisirsin bi sikinti cekmezsin. Yalniz birtek uygulamayi ariyorum. Hay day :) sirf bu oyun icin ipad alacagim :)

• quote:

Hocam bu teknolojinin onune gecilmez. Simdi egri oturup dogru konusalim. 5s cikacsk diye 5 i almamak ertelemek ne kadar dogrudur orasi tartisilir. 5s alincada 6 cikmayacakmi :) teknolojinin bi yerden ucundan tutmak gerekiyor. Seneyede s4 cikar. Ne yapalim bu boyle surmek zorunda. Samsung a alisirsin bi sikinti cekmezsin. Yalniz birtek uygulamayi ariyorum. Hay day :) sirf bu oyun icin ipad alacagim :)

demek istedigim daha 5 gelmemişken 5s in haberleri çıkıyor adam kalır öyle
    hay day oyunu güzel bende oynuyordum ama belli bi süreden sonra sıkıyor :)
  • bende artık android telefona karar kıldım ipad 2 ve iphone 4 kullanıcısıyım iphone 5i çok bekledim ama cihazı görünce gerçekten hayal kırıklığına uğradım ince uzun bi ekran film ve video için iyi olsada kesinlikle oyun için iyi değil.Eğer android tablet alıcam desen kesiikle alma derdim ama android telefon gerçekten alınır.infinity blade ve walking dead oyunu hariç androidde olmayan oyun göremedim.amacım ipad 4 ve google nexus 4 iyi ikili olucaklar

• quote:

Hocam bu teknolojinin onune gecilmez. Simdi egri oturup dogru konusalim. 5s cikacsk diye 5 i almamak ertelemek ne kadar dogrudur orasi tartisilir. 5s alincada 6 cikmayacakmi :) teknolojinin bi yerden ucundan tutmak gerekiyor. Seneyede s4 cikar. Ne yapalim bu boyle surmek zorunda. Samsung a alisirsin bi sikinti cekmezsin. Yalniz birtek uygulamayi ariyorum. Hay day :) sirf bu oyun icin ipad alacagim :)

Kesinlikle. S4 haziranda ya da Mayis da cikar. Hic bir zama. Elinizde son teknolonijiyi tuttamayiz ya da yetisemeyiz. Kim me istiyorsa onu alir ama iPhone a en ciddi darbeyi S3 indirdi.

• bu işin sonu yok......
  • quote:

quote:

Ama bakin ben kesin bisey soylemedigimi belirtiyorum. Suan kullandigim telefon s3 zaten. Iki platformun cihazlarinida kullandim. Hala ipad 2im mevcut kardesimdede 4s var. Ben ikisinide kotulemedim gecme isi kisiye bagli dedim yanlis anlasildiysam affola :)

• quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

Arkadaslar ilk akilli telefonum bundan 3sene once aldigim htc hd2 ydi ilk onunla androide basladim
    Bi 6 ay sonrada iphone'a gectim 4-4s kullandim ve ipadim var.1-2 ay icerisinde iphone 5 almayi planliyordum ama cok sacma gelmeye basladi elle tutulabilen hic bi yeni ozelligi yok iostanda cidden sikildim hep ayni seyler bu yuzden samsung s3e gecmeyi dusunuyorum 1-2 arkadasta s3 var cok hosuma gitti sizde benimle ayni duygulara sahip misiniz ?
    (Bu arada ileri seviye iosla hasir nesir olan bi insanim)

Forum eskiden boyle degildi

Soğudum forumdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: brkcwk

Sildiniz attiniz iPhonu, bence s3 cok buyuk uygulamasi yok ve sarji az

iPhone'un şarjı da bir gidiyor ki, sorma.

Doğru seçim bence.

Bence iOS kullanicisi Android kullanamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Sildiniz attiniz iPhonu, bence s3 cok buyuk uygulamasi yok ve sarji az

iPhone'un şarjı da bir gidiyor ki, sorma.

Doğru seçim bence.

Bence iOS kullanicisi Android kullanamaz

Alıntıları Göster
    işte bende o yönden kararsızım ios kullanan ios a alışan android kullana bilirmi alışabilirmi sorun burda aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersan33 -- 16 Kasım 2012; 18:40:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

işte bende o yönden kararsızım ios kullanan ios a alışan android kullana bilirmi alışabilirmi sorun burda aslında

At'dan eşeğe binmek gibi bir şey iOS'den Android'e geçmek.
  • Vallahi dostlar bende s3 ümü sattım beyaz 4s aldım üç ay kullandım cihaz gerçekten güzel ama 4s in zerafeti yok kimse kendini kandırmasın ekranda beyaz kısımlarda pembelik oluştu servis hiç bir şey yapmadı ekranın özelligiymiş ayrıca 2000 tl ye almıştım şimdi 1500 tl fiyat çok çabuk düştü bence boyut önemli degilse note2 al cihaz baya güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Vallahi dostlar bende s3 ümü sattım beyaz 4s aldım üç ay kullandım cihaz gerçekten güzel ama 4s in zerafeti yok kimse kendini kandırmasın ekranda beyaz kısımlarda pembelik oluştu servis hiç bir şey yapmadı ekranın özelligiymiş ayrıca 2000 tl ye almıştım şimdi 1500 tl fiyat çok çabuk düştü bence boyut önemli degilse note2 al cihaz baya güzel olmuş

boyutumu önemli işlevimi :D
  • Dostum boyut büyümüş işlevde yani parelel ilerliyor note 1 de ki kalem uygulaması çok geliştirilmiş kasa daha kibar Note2 de ama zevk ben androidden sıkılmıştım şahsen karizma dersen 4s kesinlikle(boyutu küçük ama havası büyük)

• quote:

Vallahi dostlar bende s3 ümü sattım beyaz 4s aldım üç ay kullandım cihaz gerçekten güzel ama 4s in zerafeti yok kimse kendini kandırmasın ekranda beyaz kısımlarda pembelik oluştu servis hiç bir şey yapmadı ekranın özelligiymiş ayrıca 2000 tl ye almıştım şimdi 1500 tl fiyat çok çabuk düştü bence boyut önemli degilse note2 al cihaz baya güzel olmuş

Tabiki. iPhone'da zerafet falan yok. Touch çok güzel. iPad bile zarif değil. Macbook air, iMac (yeni modeler) bunlar gerçekten şık. S3'ün tasarımı iPhone'dan çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Tabiki. iPhone'da zerafet falan yok. Touch çok güzel. iPad bile zarif değil. Macbook air, iMac (yeni modeler) bunlar gerçekten şık. S3'ün tasarımı iPhone'dan çok daha iyi.

S3 un tasarimi daha iiyi?

Fiyati cabuk dustu

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

S3 un tasarimi daha iiyi?

Fiyati cabuk dustu

Bence daha iyi ama İçerik çöp, Android çöp ve Samsung çöp.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.