Şimdi Ara

Iphonedan sıkıldim s3e gecmeyi dusunuyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:

S3 de kasma oluyor note 2 bakin derim.Store konusunda kesinlikle karsilastirilamaz bile appstore ile playstore.Playstorede resmen copluk.Bi programdan 50tane var hanginin kullanisi kolsay,arayuzu kullanisli tartisilir.

Kullandiniz mi hic

Bu arada telefonumun home tusu 2 saat once bitti algilamiyor nazar degdi

Kullandim ve note 2de karar kildim.Note 2 hakikaten ayri birsey.S3ü çok rahat ikiye katlar.Bote 2ye gecmeyi dusunuyorum.2gden beri butun iphoneleri kullandim,birde androide bakalim biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıkılanlar bunalip geri donerler

• quote:

Orijinalden alıntı: teknomnyak_37

quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Düşünme. Düşündüğünü gerçekleştir. Tarih, düşünenleri değil, düşündüğünü gerçekleştirenleri yazar.

Bi apple kullancisi olarak cok sikintili bi surec malesef :)

benimde ipadim var ve bende s3 e geçmeyi düşünüyorum bende iosun oyunlarını seviyordum dostum ama iphone 5 in ekranı bence oyun oynamak için küçük o yüzden hiç düşünmeden ipadinde varsa s3 e geç derim

Hocam iPad'in varsa oyunu iPad'de oynarsın ekranda göze batmaz, zaten mantıklı olanda bu. Elimde 3GS ve Yeni iPad var. iPad'de istediğimi yapıyorum ama 3GS'imi günlük yaşamda kullanıyorum ve hiçbir cihaza da ihtiyaç duymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 13 Kasım 2012; 21:20:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Arkadaşlar sakın ola ki androide geçmeyin , rom atmak root yapmak derken telefon oyuncağa dönüyor. Haftada 1 telefonu sıfırladığımı bilirim.

Sonuç : Herseferinde aynı uygulamaları tekrar yüklemek , ve ayarların ve mesajların sıfırlanması....
    Telefonlarda adam akıllı güncelleme yok , sgs3 ü filan geçin , illede android diyorsanız nexus alın.Gerçi onuda tavsiye etmem.
    İos tan androide geçtim , şuan sgs2 kullanıyorum. Bu androidde daha düzgün multitasking bile yok , oyunu oynarken arka plana atıyorsun döndüğünde oyun tekrardan yükleniyor
    Android ayrıca wp ile ios kadar akıcı değil ve parmak hareketlerine hızlı tepki vermiyor. 4.1 filanda hikaye , gelişim var fakat hala ios veya Wp seviyesinde değil..

İp4 kullanırken telefonu telefon olarak kullanıyordum , şimdi ise telefon servis telefonuna döndü. Rom root derken.....

Eğer yenilik olsun diye platform değiştirecekseniz Wp 8 e geçin

Aslinda wp bana androidden cok daha guzel geldi denemeye deger ama ondada hic app yok bom bos o daha sikinti heralde biz gene bu durumda i5 kullanmaya basliycas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eger android alacaksaniz nexus 4 veya optimus g alin.Cunku suan sadece buu telefonlar iphone 5 ile kafa kafaya.Testlere bakabilirsin,s3 geride kaliyor bayagi.İos benide sıktı cunku kilidi aciyorum ve kendimi birseyler acmak zorunda hissediyorum yani androiddeki gibi ana ekranda falan gezemiyorum.Hareketli duvar kagidi yapamiyorum,,Widget ekleyemiyorum...Ama oyun denincede ios oluyor.Yazilim destegi diyip duruyorduk 2-3 guncellemedir hicbir isime yarayan birsey olmadi.Hala 5.1.1 surumunu kullaniyorum bu yuzden.Bende karar veremedim.Ama one x filan almak gibi bir hata sakin yapmayin cunku performansi 4S'ten bile kotu.

• Büyük hata. iOS'tan Android'e geçen arkadaşlarımın hepsi geri döndü.
  • valla ben 9 aydır 4s kullanıyorum abim s3 almış bi hevesle değiştirelim dedim aldım 15 gün kullandım baktım olacak gibi değil geri aldım telefonumu.inanın kendimi zorladım sevmek istedim telefonu ama yok olmuyor ios un tadını kesinlikle vermiyor
  • üst seviye android cihazlar ekran kalitesi ve boyutu olarak beni de cezbediyor ancak ios'ta olan stabillik hiç birinde yok. ne s2 ne s3 yada her neyse.

S3 malzeme kalitesi olarakta kötü bir cihaz. ekranı büyük ancak şarjı çok çabuk bitiyor ve hemen ısınıyor. geçenlerde S3 le nfs most wanted oynayayım dedim cihaz yarışın ortasında (2-3 dk) elimi ısıtmaya başladı. yarışın sonlarına geldiğimde cihaz yanıyordu ve yeni yarış açmaya çekindim açıkçası.

sonuç olarak iphonedan şaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Arkadaşlar sakın ola ki androide geçmeyin , rom atmak root yapmak derken telefon oyuncağa dönüyor. Haftada 1 telefonu sıfırladığımı bilirim.

Sonuç : Herseferinde aynı uygulamaları tekrar yüklemek , ve ayarların ve mesajların sıfırlanması....
    Telefonlarda adam akıllı güncelleme yok , sgs3 ü filan geçin , illede android diyorsanız nexus alın.Gerçi onuda tavsiye etmem.
    İos tan androide geçtim , şuan sgs2 kullanıyorum. Bu androidde daha düzgün multitasking bile yok , oyunu oynarken arka plana atıyorsun döndüğünde oyun tekrardan yükleniyor
    Android ayrıca wp ile ios kadar akıcı değil ve parmak hareketlerine hızlı tepki vermiyor. 4.1 filanda hikaye , gelişim var fakat hala ios veya Wp seviyesinde değil..

İp4 kullanırken telefonu telefon olarak kullanıyordum , şimdi ise telefon servis telefonuna döndü. Rom root derken.....

Eğer yenilik olsun diye platform değiştirecekseniz Wp 8 e geçin

• SMS mesajı vardı bu gibi durumlarda
    "Gitmek isteyene otoban yapılır ,amaç daha hızlı yol alsın "

• İpod touch 4 bile s3 den daha hizli templerun aciyo ornek olarak veriyim dedim bir de iphonedaki hissiyat gercekten s3 de yok hani iphone da sanki gercekten dokunuyomyssun gibi hissediyorsun ama digerleri bi hissiz bi ruhsuz oluyo :(

• quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

büyük konuşma :)
    aynı duruma bende düşmüştüm.
    Ama pişman değilim.
    Ne olduklarını öğrenmiş oldum android vs tellerin.

iphoneda telefon açan konuşan , mesaj yazan sanki sen değilsinde, kendi kendine oluyor herşey,
    Kolun bacağın gibi, hızlı seri anında.
    sıkılma olayı doğru bende sıkıldım.
    Ancak herşeyi yapabildiğin bir cihazdan sıkılıyorsak, sorun başka yerde demektir.

değişiklik iyidir. kullan biraz..

Rom yükleme işinden bile sıkılacaksın.
    Bir bakacaksın ulan 50 tane rom denedim, neyi arıyorum hala, 1 tane olsa en iyisi o olsa onu kursam demeye başlarsın...

Birde bakarsın. Her ok iphoneu gösteriyor :)

kesinlikle katılıyorum arkadaşa.. o kadar rom denedim telefonumda ve artık sıkıldım cidden. Stabil takılmayan, ordan burdan sorun çıkarmayan bir telefon istedim ve iPhone 4S e geçtim. Şu an için çok memnunum gerçekten. S3 ten farklı olarak gördüğüm şey de iphone cidden insanın asistanı gibi bir telefon. Her zaman aynı stabilitede istediğinize ulaşabiliyorsunuz. Beklenmedik hatalar vs olmuyor.(JailBreak' i kullanmadım henüz)

• Eski s2 kullanicisi ve 4s kullanicisiyim su anda. Kardesime de gecen gun galaxy nexus aldim. S3 de denemisligim var. Bakin arkadaslar acik ve net: ne islemcisine kanin ne de s serisi olduguna. Galaxy nexus veya cikinca nexus 4 alin, androidin keyfine bakin. Veyahut 5.1.1 jb ile iphoneda kalin. Benim fikrim bu.

• Bu forumda sorsan canlarindan vazgecerler iphone'dan vazgecmezler ama disarda gercekten bikan buyuk bir kitle var, s3 satis rakamlari bunu gosteriyor.

Artik 3g acicam diye 4 tane menu gezmek istemiyorum, adam gibi status bar istiyoruz:) herhangi bir pc'ye baglayip dosya transferi yapmak istiyorum. Cihaz satarken 16 gb fasla kapasite icin 100 dolar istemeyi biliyorsun birakta ozgurce kullanalim. Klavye ekleyebilmek istiyorum artik (swype?) biraz gorsellik istiyorum lwp olsun widget olsun bunlar guzel seyler. Artik daha fazla odeyip daha az almak istemiyorum stabil stabil bir yere kadar . Apple kendine gel artik(ipad 2 var ve tablette rakipsiz tas gibi cihaz ona lafim yok)

• jb yapma sonrada iphone da neymiş be de. oldu başka.
  • Ben de 4 ve 4S'in ardından S3 ya da Note 2 gezintisi yapacağım gibi. Sadece ekranı büyüdüğü, inceldiği için iPhone 5 almak bir taraftan saçma gelirken; diğer taraftan o kaliteyi bulamayacağımı biliyorum. Hayırlısı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkcwk

Sildiniz attiniz iPhonu, bence s3 cok buyuk uygulamasi yok ve sarji az

sarjı az mi

bi bekleme ve konuşma sürelerini karşılaştırırmısınız ?

elinizdeki elmanın sarjı 3 4 gün gidiyo heralde.

Not: s3 yada elmam yok.
  • Ben bir yıl s2 kullandım.Şu an 4s aldım ve son derece mutluyum bu kararımdan dolayı.Ios'tan sıkılan arkadaşlar için tek bir cümle söyleyeyim.Mevcudun en iyisi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

büyük konuşma :)
    aynı duruma bende düşmüştüm.
    Ama pişman değilim.
    Ne olduklarını öğrenmiş oldum android vs tellerin.

iphoneda telefon açan konuşan , mesaj yazan sanki sen değilsinde, kendi kendine oluyor herşey,
    Kolun bacağın gibi, hızlı seri anında.
    sıkılma olayı doğru bende sıkıldım.
    Ancak herşeyi yapabildiğin bir cihazdan sıkılıyorsak, sorun başka yerde demektir.

değişiklik iyidir. kullan biraz..

Rom yükleme işinden bile sıkılacaksın.
    Bir bakacaksın ulan 50 tane rom denedim, neyi arıyorum hala, 1 tane olsa en iyisi o olsa onu kursam demeye başlarsın...

Birde bakarsın. Her ok iphoneu gösteriyor :)

1-2 ay i3 kullandim bozulunca yeni tele gecmem gerekiyodu sirf rom yuklemek icin htc hd2 almistim her hafta rom yuklemekten bikmistim daha stabil diye i4 almistim.suan beyler google playde oyunlar programlar ios'e gore ne durumda ?

Google anasayfada play seçeneğine girerseniz zaten direk markete giriyorusunuz. Ordan istediğiniz uygulamalr var mı yok mu görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mydyga

üst seviye android cihazlar ekran kalitesi ve boyutu olarak beni de cezbediyor ancak ios'ta olan stabillik hiç birinde yok. ne s2 ne s3 yada her neyse.

S3 malzeme kalitesi olarakta kötü bir cihaz. ekranı büyük ancak şarjı çok çabuk bitiyor ve hemen ısınıyor. geçenlerde S3 le nfs most wanted oynayayım dedim cihaz yarışın ortasında (2-3 dk) elimi ısıtmaya başladı. yarışın sonlarına geldiğimde cihaz yanıyordu ve yeni yarış açmaya çekindim açıkçası.

sonuç olarak iphonedan şaşmayın

Sizin s3 te sorun var. 2100mahlık piliyle bütün iphonelardan daha iyi sonuç veriyor ;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.