Şimdi Ara

Iphone XR mı, Samsung Note9 mu, yoksa Galaxy S10 Plus mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 7 plus kullanıyorum 2 senedir ve telefonumu değiştirmek istiyorum.

3 telefon arasında kaldım: Iphone XR mı, Samsung Note9 mu, yoksa Galaxy S10 Plus mı? (Fiyatlarından bağımsız değerlendirme yapıyorum. Depolama olarak hepsinin en alt segmenti yeterli benim için.)

Aradığım özellikler:

>6" ekran,
    müzik dinlemede ses kalitesi,
    hem kulaklık, hem de telefonun kendi hoparlöründen yüksek ses veriyor olması,
    güneş altında ekran görünülürlüğünün iyi olması.

Şu siteden karşılaştırmalarına da baktım.https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/109641-127715-142363/samsung-galaxy-note9_apple-iphone-xr_samsung-galaxy-s10-plus/

Pek öyle ahım şahım bir fark bulamadım. Note9'un düşük SAR değeri ve LED bildirim ışığından dolayı bir avantajı var.

Yorumu olan arkadaşları okumak isterim. Mesela benim bir fikrim yoktur ama bunlardan birinin belki kronik bir sıkıntısı vardır.

Teşekkürler..

• Amerika mı kazansın Güney Kore mi istersin? Şahsen ben Amerikaya para kazandırmak istemem GÜney Koreliler bizi kardeşleri gibi görüyor karar senin.
  • iPhone XR, diğerlerinin rakibi olamaz. Onların rakibi XS Max olarak incelenebilir. Sadece fiyat bandi olarak yakınlar Note 9 da S10+ da XR dan kat kat üstün cihazlar. Burada S10+ daha güçlü bir işlemci ve daha başarılı kamerası sayesinde benim tercihim olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note2 kullanmıştım 3seneye yakın. Spen’i çok etkin kullanmasamda varlığı hoşuma gidiyordu ve note9’da daha da kullanışlı hale getirmişler bu kalemi. Sanki Note9’a meyilli hissediyorum kendimi. 10 gün kadar araştırmalarım devam edecek ve Mayıs bitmeden net kararımı vermem gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Bende cep telefonu araştırmasındayım, sizin gibi Note 9 ve S10 Plus arasında kaldım. ( iphone kullanmıyorum)
    Benim için ilk öncelik kamersı iyi olmalı, ikinci ise pil performansları. ikiside birbirine yakın.
    3 senedir Note 5 kullanıyorum bende sizin gibi kalemi çok kullanmıyorum ama bazen çok işime yarıyor.

İki telefon arasındaki en önemli farklar S10 plus; yeni model olduğu için güncellemeleri 1 sene daha fazla alacak, Arkada 3 kamera önde 2 kamera
    Note 9'un avantjı ise fiyatı daha uygun.
    Böyle kafamda deli sorular bir türlü karar veremiyorum
  • samsung s10+ derim. güncellik açısından note 9 dan iyidir. kaleme özel olarak ihtiyacınız yoksa. öte yandan amerika düşmanımız güney kore dostumuz falan gibi masallara girmeye hiç gerek yok. kimse dostumuz değil kimse düşmanımız değil. ülkelerin dostları düşmanları olmaz çıkarları olur. marka alırken milliyete takılmayın. ki samsung birçok kalemde abd ile ortak. (işlemci mimarisi, androdidi daha birçok şeyi abd malı.) hangisinden daha çok verim alacaksanız o önemli. ona bakınca ben s10+ diyorum.
  • Arkadaşım 7+'tan XR'a geçti memnun değil.
    Burada kalem seviyorsan note 9 sevmiyorsan S10 Plus alınır. Bana sorsalar S10 derim.

Bu arada kriz yalan galiba konulardaki tavsiye isteyenler çılgın öneriler istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 29 Mayıs 2019; 17:55:59 >
  • Iphone XR aldım. Vatan Buypack kampanyası ile 6029 TL'ye mal oldu. Kampanyanın bugun son gunu sanırım. Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Alalı yaklaşık 1 hafta oldu ve şimdilik çok memnun kaldım.
  • 720p ekran, tek kamera, 3d touch ekran yok. 4000 lira olsaydı ios farkından tercih edilebilir derdim ama itunes zorunluluğu yüzünden yine almazdım
    Not: 6s plus kullanıcısı

• Memnun musunuz xr dan

• S10+

• quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Iphone XR aldım. Vatan Buypack kampanyası ile 6029 TL'ye mal oldu. Kampanyanın bugun son gunu sanırım. Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Alalı yaklaşık 1 hafta oldu ve şimdilik çok memnun kaldım.
    Merhaba, 1 sene kullanım sonucu yorumunuzu bekliyoruz. Memnun musunuz?

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet memnunum. Herhangi bir problemim yok. Sıkıntısız kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.