Şimdi Ara

LG G4'mü, Galaxy S6'mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G4 ve S6 dan hangisini tercih ederdiniz? Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g4ü kullananlar da onaylayacaktır beni ben g4 diyorum
  • G4 beni pek heyecanlandirmiyor s6 varken

• Her türlü s6. G4 snapdragon 808 ile geliyorsa s6 nın çok gerisinde kalacaktır

• S6 çok iyi bir telefon. G4'ün popülerliğini fiyatı belirleyecektir. 2400 üstünden girerse pek rağbet olacağını düşünmüyorum. Psikolojik sınır 2100 civarıdır. 2100-2200 civarından girerse alınır ama üstü olursa s6 düşünülmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 15 Nisan 2015; 18:58:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 nin cok sorunlari var . Ben olsam lg g4 alirim kesinlikle. Suan lg g2 kullaniyorum cok memnunum.

• O kadar araştırdım kullanıcı yorumu okudum. Anladım ki burada ne duysan boş. İsteyen istediğini desin kimsenin ortak bir kararı yok biri çok beğenir biri artık x'in telefonları alınmaz der. En iyisi gidip inceleyip karar vermek. Tabiki burada da kullanıcı yorumları okuyup fikir edinmen yanlış değil ama hemen de inanma bu duyduğun yorumlara. Sonuçta göreceli birşey. En iyisi burada biraz fikir edinip yerinde inceleyip karar vermek.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

S6 çok iyi bir telefon. G4'ün popülerliğini fiyatı belirleyecektir. 2400 üstünden girerse pek rağbet olacağını düşünmüyorum. Psikolojik sınır 2100 civarıdır. 2100-2200 civarından girerse alınır ama üstü olursa s6 düşünülmesi gerekir.

Bu nasıl mantık ? LG Hayır işleyen bir firma mı ? UNICEF 'le ortak mı çalışıyor ?

Rakipleri ne fiyattan giriyorsa o da o fiyattan girer. 2.450 tl ideal bir fiyat.

Bakın rakiplerimiz 2.500 e veriyor biz 1.700 e verelim duanız yeter mi demesini bekliyorsunuz ?

Her firmanın amacı KAR elde etmektir PARA KAZANMAKTIR.

İyi alıştınız beleşçiliğe G2 yi 1.100 liraya almak güzel tabii.

ama tadında bırakın.

LG nin kırk fırın ekmek yemesi lazım. Kasa kalitesi berbat k*çı başı ayrı oynuyor telefonun. Kamera desen rezalet zaten.

Adam gibi telefon yapsınlar 2.500 verelim.

Gerçekler acıdır kimse k.bakmasın. Bende LG kullanıyorum ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 16 Nisan 2015; 0:26:33 >

• s6 derim ben.ama samsung güncellemelerde eski modelleri unutur genelde.lg eski modellere güncelleme konusunda dahi iyidir.bu sıkıntı olmazsa s6 alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

S6 çok iyi bir telefon. G4'ün popülerliğini fiyatı belirleyecektir. 2400 üstünden girerse pek rağbet olacağını düşünmüyorum. Psikolojik sınır 2100 civarıdır. 2100-2200 civarından girerse alınır ama üstü olursa s6 düşünülmesi gerekir.

Bu nasıl mantık ? LG Hayır işleyen bir firma mı ? UNICEF 'le ortak mı çalışıyor ?

Rakipleri ne fiyattan giriyorsa o da o fiyattan girer. 2.450 tl ideal bir fiyat.

Bakın rakiplerimiz 2.500 e veriyor biz 1.700 e verelim duanız yeter mi demesini bekliyorsunuz ?

Her firmanın amacı KAR elde etmektir PARA KAZANMAKTIR.

İyi alıştınız beleşçiliğe G2 yi 1.100 liraya almak güzel tabii.

ama tadında bırakın.

LG nin kırk fırın ekmek yemesi lazım. Kasa kalitesi berbat k*çı başı ayrı oynuyor telefonun. Kamera desen rezalet zaten.

Adam gibi telefon yapsınlar 2.500 verelim.

Gerçekler acıdır kimse k.bakmasın. Bende LG kullanıyorum ama durum bu.

Telefonun ederi 2100 civarı olduğu için o fiyattan girerse tutar. Kendin de demişsin zaten adam gibi telefon yapsınlar 2500 verelim. Ben de diyorum ki diğerleri ile aynı fiyattan girerse bu telefon tutmaz.

• G4u 2 haftadir kullaniyorum tek gecerim

• G4 kullaniyorum cok memnunum.

• bakalım bunun gibi kaç milyon başlık daha görecez.
  • Bu konuya gülmek icin girdim, yorumları okuyayim diye. Keyfim bi yerine geldi

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    s6 o fiyatı hak ediyor mu peki. saçmalamıyorsunuz. dünyadaki hiç bir telefon 1500-1600 üstünü haketmiyor. ne g4 ne m9 ne s6 ne note 5 nede note edge. kesinlikle hic biri bu fiyatlari hak etmiyor. tabi kar yapicaklar tabi firma işlemeye devam edicek ama bu fiyatlar bizleri kaziklamaktan öteye gitmiyor. sizde bunlara çanak tutarsanız fiyatlar uçmaya devam eder. hızlı hızlı hızlı daha nereye kadar. 2.5 ghz ile 2.60 ghz arasinda . 3gb ram ile 4gb ram arasinda hic bir fark yok. yapacağınız islemleri 1.5ghz 2gb ramli 2 cekirdekli bir telefon hayli hayli yapar. peki bu dolandiriciliga kim dur diyecek. bu doyumsuzluga kim dur diyecek. 3-4 ayda bur telefon degistirmeyi kim bitirecek aaklınızı başınıza alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

s6 o fiyatı hak ediyor mu peki. saçmalamıyorsunuz. dünyadaki hiç bir telefon 1500-1600 üstünü haketmiyor. ne g4 ne m9 ne s6 ne note 5 nede note edge. kesinlikle hic biri bu fiyatlari hak etmiyor. tabi kar yapicaklar tabi firma işlemeye devam edicek ama bu fiyatlar bizleri kaziklamaktan öteye gitmiyor. sizde bunlara çanak tutarsanız fiyatlar uçmaya devam eder. hızlı hızlı hızlı daha nereye kadar. 2.5 ghz ile 2.60 ghz arasinda . 3gb ram ile 4gb ram arasinda hic bir fark yok. yapacağınız islemleri 1.5ghz 2gb ramli 2 cekirdekli bir telefon hayli hayli yapar. peki bu dolandiriciliga kim dur diyecek. bu doyumsuzluga kim dur diyecek. 3-4 ayda bur telefon degistirmeyi kim bitirecek aaklınızı başınıza alın.

Çanak tuttuğum falan yok. Bana kalırsa da asla hiç bir telefon 1500 liradan daha fazlasını hakketmiyor. Şuanki piyasa koşullarına göre bakmak lazım. Dolara bakarsak 2400 2500 altından gelmesi hayal olur zaten. Ben bu zamana kadar 1500 liradan pahalı bir telefona hiç para vermedim vermem de. Ama bu telefonlara 2500 lira verenler var.

• İçine sineni alacaksın artık. Eskiden deli gibi farklar olurdu. Şimdi 810 808 arasında aman aman fark yok bir grafik işlemci farkı var işte. Normal günlük kullanımda ise imkanı yok farkı anlamayazsınız artık. Bu şuna benziyor elimde 1000 TL var param intel 3.0 bir işlemciye yetiyor ama 1500 verip acaba 3,2 mi alsam cpu testlerinde 10sn daha ileride çıkmış vs...

Farklar artık saniyelerle ölçülüyor. S6nın işlemcisi mimari bakımından biraz daha iyi. Ama şarj konusunda S6 konusunu okuyorum da aman aman bir artıyla gelmemiş izlenimi uyandırdı bende.

İşlemci konusunda benzer, batarya konusunda benzer, grafik işlemci konusunda benzer oldu artık bütün amiral gemisi telefonlar. Fiyat performans durumuna bakıp ve içinize sineni almanız ön plana geçti. Eskiden tercihimiz abidiık gubidik özellik ve donanımlardı. Şimdi hangisini alırsanız alın sizi yarı yolda bırakmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

S6 nin cok sorunlari var . Ben olsam lg g4 alirim kesinlikle. Suan lg g2 kullaniyorum cok memnunum.

+1
  • Lenovo Vibe P1 öneririm
  • S6 daha iyi eyxnox islemci ortaligi yikiyor bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.